ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα "σφυρίξουν" το Σαββατοκύριακο 29-30/11/2014
Σπέντζας - Κουτσώνας - Ντούλε |
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής στην Α' κατηγορία, της 10ης αγωνιστικής στην Β' κατηγορία και της 9ης αγωνιστικής στην Γ΄ κατηγορία. Τα παιχνίδια θα γίνουν το Σαββατοκύριακο 29 και 30 Νοεμβρίου, στις 3.00 το μεσημέρι εκτός των παιχνιδιών Κοζάνη 2004 - Τιτάν Σερβίων και Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Δόξα Λευκόβρυσης που θα διεξαχθούν στις 11.00 το πρωί.
Α’ κατηγορία ΕΠΣ Κοζάνης
11η αγωνιστική
Σάββατο 29/11/2014 – 3.00μ.μ.
Μακεδονικός Κοζάνης - Α.Ε. Κοζάνης (γήπεδο στρατιωτικό)
Καρατέρπος, Κωνσταντινίδης Α., Παπαδόπουλος Μ.
Α.Σ. Βελβεντό - Αναγέννηση Εράτυρας (γήπεδο Βελβεντού)
Πελετίδης, Παπαδόπουλος Χ., Διαμαντής Δ.
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Α.Μ.Σ. Γαλατινή (γήπεδο Νεάπολης)
Διαμαντής Γ., Κουντουράκης, Κουτζιακουντζίδης
Μακεδονικός Σιάτιστας - Απόλλων Ακρινής (γήπεδο Σιάτιστας)
Μπαϊραμίδης, Ιωαννίδης Β., Τζιουβάρας
Μακεδονικός Φούφα - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας (γήπεδο Φούφα)
Τσιγγένης Α., Χονδροματίδης, Συμεωνίδης
Κυριακή 30/11/2014 – 3.00μ.μ.
Α.Ε. Ελίμειας - Αστραπή Κλείτου (γήπεδο Κρόκου)
Ζούγρας, Μπακατάρη, Λαμπριανίδης
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων - Α Ε Περδίκκα (γήπεδο Ξηρολίμνης)
Κουτσώνας, Δραγώγιας, Παπαδόπουλος Θ.
Εορδαϊκός - Αλιάκμων Αιανής (γήπεδο ΔΑΚ Πτολεμαΐδας)
Τσιμεντερίδης, Τέμης,. Μπισούκης
Β’ κατηγορία ΕΠΣ Κοζάνης
1ος όμιλος
10ηαγωνιστική
Κυριακή 30/11/2014 – 11.00π.μ.
Κοζάνη 2004 - Τιτάν Σερβίων (γήπεδο Νέας Νικόπολης)
Κουτσώνας, Δραγώγιας, Παπαδόπουλος Θ.
Κυριακή 30/11/2014 – 3.00μ.μ.
Εθνικός Βατερού - Αναγέννηση Λιβαδερού (γήπεδο Βατερού)
Κουντουράκης, Σπέντζας, Γκέκα
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Δόξα Ροδιανής (γήπεδο Ροδιανής)
Ηλιάδης, Βογδόπουλος, Πανυτσίδου
Ερμής Πλατανορέμματος - Α.Ε. Άνω Κώμης (γήπεδο Πλατανορέμματος)
Παπαδόπουλος Χ., Βεξαβάνος, Τσούλης
ΑΟ Τρανοβάλτου - ΑΕ Κρανιδίων (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Παπαχαρίσης, Φτάκας, Χρυσοστομίδης
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Μ. Αλ. Λευκοπηγής (γήπεδο Βαθυλάκκου)
Διαμαντής Γ., Κουτζιακουντζίδης, Βασιλειάδης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Έλατος Ελάτης (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Πελετίδης, Σύκος, Ντούλε
2ος όμιλος
10ηαγωνιστική
Σάββατο 29/11/2014 – 3.00μ.μ.
Πολυνίκης - Άρης Μαυροπηγής (γήπεδο στρατοπέδου)
Ιωαννίδης Ν./Τιμ., Μιχαηλίδης, Εμμανουήλ
Μ. Α. Άρδασσας - Ερμής Ασβεστόπετρας (γήπεδο Άρδασσας)
Ζούγρας, Λαμπριανίδης,Μπακατάρη
Δόξα Μικροκάστρου - Βέρμιο Καρυοχωρίου (γήπεδο Μικροκάστρου)
Τσιμεντερίδης, Γάτσου, Σύκος
Κυριακή 30/11/2014 – 3.00μ.μ.
ΠΑΟΚ Κοίλων - Ακρίτες Κοζάνης (γήπεδο Λιάππειο)
Παπαδημητρίου, Στρατούδης, Πραχάλης
Μ. Αλ. Χαραυγής-ΑΣ Ποντοκώμης (γήπεδο Χαραυγής)
Τσιγγένης Α., Τσιγγένης Μ., Φραντζοπούλου
Κεραυνός Πετρανών - ΕΑΣ Ανθότοπος (γήπεδο Πετρανών)
Καρατέρπος, Συμεωνίδης, Εμμανουήλ
Ηρακλής Κρυόβρυσης - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο Κρυόβρυσης)
Ιωαννίδης Ν./Τιμ., Εμμανουήλ, Βαρδιάμπαση
Γ’ κατηγορία ΕΠΣ Κοζάνης
1ος όμιλος
9ηαγωνιστική
Σάββατο 29/11/2014 – 3.00μ.μ.
Αίας Μικροβάλτου - Απόλλων Αυλών (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Παπαδημητρίου, Φτάκας, Χρυσοστομίδης
Αναγέννηση Αργίλου - Α.Ο. Κρόκου (γήπεδο Αργίλου)
Κουτσώνας, Δραγώγιας, Χατζής
Δαναοί Κοζάνης - Α.Ε. Καισαρειάς- Σπάρτου (γήπεδο ΕΠΣ Κοζάνης)
Κωνσταντινίδης, Βαξεβάνος, Γκόκα
Κυριακή 30/11/2014 – 11.00π.μ.
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Δόξα Λευκόβρυσης (γήπεδο στρατιωτικό)
Πελετίδης, Σπέντζας, Σύκος
Ρεπό - Πρόοδος Μεταξά
2ος όμιλος
9ηαγωνιστική
Σάββατο 29/11/2014 – 3.00μ.μ.
Α.Ε. Καλαμιάς - Ατρόμητος Δροσερού (γήπεδο Καλαμιάς)
Στρατούδης, Πραχάλης, Βογδόπουλος
Ελπίδες Ελλησπόντου - Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης (γήπεδο Δρεπάνου)
Παπαδόπουλος Θ., Πανυτσίδου, Ντούλε
Άρης Καλονερίου - Δράση Τσοτυλίου (γήπεδο Καλονερίου)
Γκόγκος, Καλύβας, Καλύβα
Δόξα Βερμίου Πύργων - Α.Σ. Καρυδίτσας (γήπεδο Πύργων)
Μπισούκης, Αρτζουμάνης, Τσιγγένης Μ.
Ρεπό - Ηρακλής Πτολεμαΐδας