ΕΠΣ Κοζάνης :Σαββατοκύριακο στα γήπεδα … ποιοι θα σφυρίξουν .
Αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣ Κοζάνης με πολλά ενδιαφέροντα παιχνίδια που θα άξιζε να παρακολουθήσουν οι φίλοι του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου, τόσο στην 3η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας όσο και στη 2η στους δύο ομίλους της Β΄ κατηγορίας. Τα παιχνίδια είναι προγραμματισμένα να αρχίσουν στις 4.30 μμ
Α’ ΕΠΣΚ
3η Αγωνιστική
Σάββατο 29/09/2012 & ώρα 4.30μ.μ.
[Γήπεδο]
Φούφα : Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Ελίμεια (Καρατέρπος, Μπισούκης, Χονδροματίδης)
Βατερού: Εθνικός Βατερού – ΑΣ Βελβεντό (Τσιγγένης, Ιωαννίδης, Τζώρτζος)
Στρατιωτικό: ΑΕ Κοζάνης – ΑΕ Περδίκκα (Ζούγρας, Μαλιούρας, Τζιαμπάζης)
Σερβίων: Τιτάν Σερβίων – Μ. Αλ. Άρδασσας (Μαρόπουλος, Λαμπριανίδης, Κουντουράκης)
Ασβεστόπετρας: Ερμής Ασβεστόπετρας – Αλιάκμων Αιανής (Τσιμεντερίδης, Τζουβάρας, Σύκος)
Σιάτιστας: Ακ. Σιάτιστας – Απόλλων Ακρινής (Κοεμτζίδης, Γεωργιάδης, Κουτζιακουτζίδης)
Κυριακή 30/09/2012 & ώρα 4.30μ.μ.
[Γήπεδο]
Ξηρολίμνης: ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αναγέννηση Εράτυρας (Δραγώγιας, Γκέκα, Σουλίδης Ε.)
ΔΑΚ Πτολεμαΐδας: Εορδαϊκός – ΠΑΟ Κοίλων (Πανυτσίδης, Στρίφα, Τέμης)
Ρεπό: Κοζάνη 2004
Β’ κατηγορία (1ος όμιλος)
2η Αγωνιστική
Σάββατο 29/09/2012 & ώρα 4.30μ.μ.
[Γήπεδο]
Ροδιανής: Δόξα Ροδιανής – ΑΜΣ Γαλατινής (Δραγώγιας, Δργώγιας Ε., Στρίφα)
Γαλατινής: Δόξα Μικροκάστρου – Αναγέννηση Λιβαδερού (Πανυτσίδης, Λαζαρίδης Ι., Μπαλιάκας)
*Στο γήπεδο Γαλατινής το Μικροκάστρου για τον αγώνα της 2ης αγωνιστικής
Λόγω υπόλοιπου τιμωρίας του γηπέδου του σωματείου Δόξα Μικροκάστρου ο αγώνας μεταξύ Δόξα Μικροκάστρου – Αναγέννηση Λιβαδερού για τη 2η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Β΄ κατηγορίας θα διεξαχθεί το Σάββατο 29/09/2012 και ώρα 16:30 στο γήπεδο Γαλατινής .
Κυριακή 30/09/2012 & ώρα 4.30μ.μ.
[Γήπεδο]
Μεσιανής: Δόξα Μεσιανής – ΑΟ Τρανοβάλτου (Σπέντζας, Βασιλειάδης, μαλιούρας)
Τρανοβάλτου: Έλατος Ελάτης – ΑΕ Κρανιδίων (Μαρόπουλος, Τζιαμπάζης, Τζουβάρας)
Μεταξά: Πρόοδος Μεταξά – Μακεδονικός Σιάτιστας (Κουντουράκης, Δραγώγιας, Σουλίδης Δ)
Πλατανορέματος: Ερμής Πλατανορέματος – ΕΑΣ Ανθότοπου (Κοεμτζίδης, Σύκος, Γεωργιάδης)
Νεάπολης: Ακαδημία Βοΐου – Απόλλων Αυλών (Λαμπριανίδης, Αραβοπούλου, Κεντζιόπουλος)
Β’ κατηγορία (2ος όμιλος)
2η Αγωνιστική
Σάββατο 29/09/2012 & ώρα 4.30μ.μ.
[Γήπεδο]
Αγίου Χριστοφόρου : Αναγέννηση Πτολ/δας – Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης (Κωτσίδης, Τζιουβάρας, Φραντζόπουλος)
*Αλλαγή γηπέδου σε αγώνα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας
Ο αγώνας της 2ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας Αναγέννηση Πτολ/δας - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης θα διεξαχθεί το Σάββατο 29/09/ 2012 και ώρα 16:30 στο γήπεδο Αγίου Χριστοφόρου αντί του Δ.Α.Κ. Πτολ/δας.
Κυριακή 30/09/2012 & ώρα 4.30μ.μ.
[Γήπεδο]
Καρυοχωρίου: Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ηρακλής Κρυόβρυσης (Κωτσίδης, Χονδροματίδης, Μπέλτσου)
*Αλλαγή ημέρας σε αγώνα του 2ου ομίλου της Β΄ κατηγορίας
Ο αγώνας της 2ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Β΄ κατηγορίας Βέρμιον Καρυοχωρίου - Ηρακλής Κρυόβρυσης θα διεξαχθεί τη Κυριακή 30/09/2012 και ώρα 16:30 στο γήπεδο Καρυοχωρίου αντί Σαββάτου 29/09/2012
Μαυροπηγής : Άρης Μαυροπηγής – Αστραπή Κλείτου (Τσιμεντερίδης, Συμεωνίδης, Τζώρτζος)
Πρωτοχωρίου : Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Πολυνίκης Πτολ/δας (Καρατέρπος, Ιωαννίδης Β., Ιωαννίδης Ν.)
Αργίλου: Δαναοί Κοζάνης – Ατρόμητος Πτολ/δας (Τοπαλίδης, Μπαλιάκας, Λαζαρίδης)
Ποντοκώμης : ΑΣ Ποντοκώμης – Ακρίτες Κοζάνης (Ζούγρας, Μπισούκης, Δημητρίου)
Κρόκου: ΑΣ Καρυδίτσας – Μ. Αλ. Χαραυγής (Δεληζήσης, Φτάκας, Παφύλας)
ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ