Στο τέλος πήρε το διπλό ο Εορδαϊκός
και συγκατοικεί με την ΑΕΚ στην κορυφή
Διπλό ανάσα η Ελίμεια στην Ακρινή
Λύγισε την αντίσταση των Σερβίων η ΑΕΚ
και παρέμεινε πρώτη
Τρελαίνει κόσμο το Βόιο νέα νίκη, μέσα
στην Αναγέννηση!
Διπλό στο Βελβεντό τα Καραγιάννια
παράπονα των γηπεδούχων για τη διαιτησία
Λευκή ισοπαλία μεταξύ Περδίκκα και Εράτυρας
Πήρε φόρα ο Μακεδονικός, διπλό στην
Μαυροπηγή
11η αγωνιστική
Α.Ε.
Περδίκκα-Αναγέννηση Εράτυρας 0-0
Α.Ε.
Κοζάνης-Τιτάν Σερβίων 3-2
Μέγας
Αλέξανδρος Άρδασσας-Μακεδονικός Φούφα 0-1
Α.Σ. Βελβεντό-Α.Ε.Π.
Καραγιαννίων 1-4
Άρης
Μαυροπηγής-Μακεδονικός Κοζάνης 1-4
Αναγέννηση
Πτολεμαΐδας-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 0-1
Έλατος
Ελάτης-Εορδαϊκός 0-2
Απόλλων
Ακρινής-Α.Ε. Ελίμειας 0-3
Επόμενη
αγωνιστική (12η)
Α.Ε. Περδίκκα-Έλατος Ελάτης
Εορδαϊκός-Α.Ε. Κοζάνης
Αναγέννηση Εράτυρας-Μέγας Αλέξανδρος
Άρδασσας
Τιτάν Σερβίων-Απόλλων Ακρινής
Μακεδονικός Φούφα-Α.Σ. Βελβεντό
Α.Ε. Ελίμειας-Άρης Μαυροπηγής
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων-Αναγέννηση
Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Κοζάνης-Ακαδημία
Ποδοσφαίρου Βοΐου
Β’ κατηγορία
Ξεφεύγει το
Πρωτοχώρι
Χαμός για τη
δεύτερη θέση
Ισοβαθμούν
Βατερό που σκόνταψε στο Πλατανόρεμα και Αιανή, διπλό μέσα στα Κρανίδια από κοντά και το Κλείτος, 4-0 τη Ροδιανή
Μοιράστηκαν
γκολ και βαθμούς Λιβαδερό και Δαναοί
Εντυπωσιάζει η
Κοζάνη 2004, νέο διπλό!
10η αγωνιστική
1ου ολίμου
Αναγέννηση Λιβαδερού-Δαναοί Κοζάνης 1-1
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής-Κοζάνη 2004 0-1
Απόλλων
Αυλών-ΑΟ Τρανοβάλτου (γήπεδο Αυλών)
Σπέντζας, Διαμαντής Δ., Αμαραντίδης
Αστραπή Κλείτου-Δόξα Ροδιανής 4-0
ΑΕ Κρανιδίων-Αλιάκμων Αιανής 0-2
Κένταυρος Πρωτοχωρίου-Μ. Αλ. Λευκοπηγής 3-1
Ερμής Πλατανορέματος-Εθνικός Βατερού 1-1
Επόμενη αγωνιστική (11η)
ΑΟ Τρανοβάλτου-Δόξα Ροδιανής
Αλιάκμων Αιανής-Απόλλων Αυλών
Μ. Αλ. Λευκοπηγής-Αστραπή Κλείτου
Εθνικός Βατερού-ΑΕ Κρανιδίων
Κοζάνη 2004-Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Δαναοί Κοζάνης-Ερμής Πλατανορέματος
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής-Αναγέννηση
Λιβαδερού
Μετέτρεψε το ντέρμπι σε
περίπατο ο Μακεδονικός Σιάτιστας
Ακόμα βάζει γκολ η
Ασβεστόπετρα
Έσπασε το ρόδι ο
Ανθότοπος
Μοιράστηκαν γκολ και
βαθμούς Μικρόκαστρο και Κρυόβρυση
Δύσκολη νίκη της Γαλατινής,
σκληροτράχηλο το Καρυοχώρι
Ξεπέρασε το εμπόδιο του
νεανικού Ατρομήτου ο ΠΑΟΚ Κοίλων
10η αγωνιστική
2ου ολίμου
Δόξα Μικροκάστρου-Ηρακλής Κρυόβρυσης 2-2
ΕΑΣ Ανθότοπου-ΑΣ Ποντοκώμης 3-2
Μακεδονικός Σιάτιστας-Ακρίτες Κοζάνης 6-1
Ερμής Ασβεστόπετρας-Ακαδημία Σιάτιστας 7-1
Πολυνίκης-Μ. Αλ. Χαραυγής (γήπεδο στρατοπέδου)
Διαμαντής Γ., Συνεωνίδης, Πραχάλης
ΠΑΟΚ Κοίλων-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 3-1
ΑΜΣ Γαλατινής-Βέρμιο Καρυοχωρίου 3-2
Επόμενη αγωνιστική (11η)
Μ. Αλ. Χαραυγής-Ακρίτες Κοζάνης
Βέρμιο Καρυοχωρίου-Πολυνίκης
Ηρακλής Κρυόβρυσης-Μακεδονικός
Σιάτιστας
ΑΣ Ποντοκώμης-ΑΜΣ Γαλατινής
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Δόξα
Μικροκάστρου
Ακαδημία Σιάτιστας-ΕΑΣ Ανθότοπου
ΠΑΟΚ Κοίλων-Ερμής Ασβεστόπετρας
Γ’ κατηγορία
|
ΑΟ Κρόκου - Κεραυνός Πετρανών |
Αέρας το Μικρόβαλτο, παρέσυρε το Καλονέρι
Επιστροφή στις νίκες για την Καρυδίτσα
Ματσάρα στον Κρόκο δεύτερη νίκη της τοπικής ομάδας επί των Πετρανών
8η αγωνιστική
Αίας
Μικροβάλτου – Άρης Καλονερίου 8-1
ΑΣ
Καρυδίτσας – Ηρακλής Πτολεμαΐδας 1-0
ΑΟ
Κρόκου – Κεραυνός Πετρανών 3-2
Καισαρειά–Κήπος–Σπάρτος - ΑΕ Άνω Κώμης 0-4
Πρόοδος Μεταξά
– Δόξα Βερμίου – Πύργων (γήπεδο Μεταξά)
Μαλιούρας, Δήμος, Βασιλειάδης
Ελπίδες
ΑΕΚ – Δόξα Λευκόβρυσης 1-2
Ιωνικός
Βαθυλάκκου – Δράση Τσοτυλίου 3-0
Επόμενη
αγωνιστική (9η)
Ηρακλής
Πτολεμαΐδας - Καισαρειά – Κήπος – Σπάρτος
ΑΕ
Άνω Κώμης - Ελπίδες ΑΕΚ
Κεραυνός
Πετρανών – Αίας Μικροβάλτου
Άρης
Καλονερίου – Πρόοδος Μεταξά
Δόξα Βερμίου
Πύργων – Δόξα Λευκόβρυσης
Δράσις
Τσοτυλίου – ΑΟ Κρόκου
ΑΣ
Καρυδίτσας – Ιωνικός Βαθυλάκκου