ΕΣΠΕΜ - Αποτελέσματα - βαθμολογίες
ΣΑΒΒΑΤΟ
12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2013 |
ΔΑΚ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ |
16:00
|
ΑΠΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ |
-
|
ΓΑΣ
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
0-3 |
ΔΑΚ
Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ |
17:00
|
ΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ |
-
|
ΠΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
0-3 |
|
ΔΑΚ
ΝΑΟΥΣΑΣ |
16:00
|
ΕΓΣ
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ |
-
|
ΦΕΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ |
3-0 |
|
ΔΑΚ
ΕΔΕΣΣΑΣ |
18:00
|
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ
ΓΕ |
-
|
ΓΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ |
1-3 |
|
|
|
ΡΕΠΟ
|
-
|
ΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ |
- |
α/α |
Ομάδα
|
Αγώνες
|
Ν3
|
Ν2
|
Η1
|
Η0
|
Μηδεν.
|
ΣΕΤ
|
Βαθμοί
|
1
|
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
|
5
|
5
|
0
|
0
|
0
|
-
|
15-1
|
15
|
2
|
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
5
|
4
|
0
|
1
|
0
|
-
|
14-6
|
13
|
3
|
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
6
|
4
|
0
|
0
|
2
|
-
|
13-6
|
12
|
4
|
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
5
|
3
|
0
|
0
|
0
|
-
|
9-6
|
9
|
5
|
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
|
6
|
2
|
1
|
0
|
3
|
-
|
9-11
|
8
|
6
|
ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ
|
5
|
2
|
1
|
0
|
2
|
-
|
10-10
|
8
|
7
|
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
5
|
1
|
0
|
1
|
3
|
-
|
6-12
|
4
|
8
|
ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
|
5
|
1
|
0
|
0
|
4
|
-
|
5-12
|
3
|
9
|
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
6
|
0
|
0
|
0
|
6
|
-
|
1-18
|
0
|
Αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ
19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2013 |
ΔΑΚ
ΚΙΛΚΙΣ |
18:00
|
ΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ |
-
|
ΑΠΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ |
|
ΔΑΚ
ΣΚΥΔΡΑΣ |
16:00
|
ΦΕΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ |
-
|
ΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ |
|
|
ΔΑΚ
ΚΟΖΑΝΗΣ |
18:00
|
ΓΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ |
-
|
ΕΓΣ
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ |
|
|
ΔΑΚ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
20:00
|
ΓΑΣ
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
-
|
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ
ΓΕ |
|
|
|
|
ΠΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
-
|
ΡΕΠΟ
|
Σαββατο 09 Φεβρουαρίου 2013
|
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ
|
16:00
|
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ
|
|
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣ
|
0-3
|
ΔΑΚ ΑΜΥΝΑΤΙΟΥ
|
16:00
|
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
|
|
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
0-3
|
|
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
16:00
|
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
3-0
|
α/α
|
Ομάδα
|
Αγώνες
|
Ν3
|
Ν2
|
Η1
|
Η0
|
Μηδεν.
|
ΣΕΤ
|
Βαθμοί
|
1
|
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
4
|
3
|
1
|
0
|
0
|
-
|
12-3
|
11
|
2
|
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
4
|
3
|
0
|
1
|
0
|
-
|
11-3
|
10
|
3
|
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
4
|
3
|
0
|
0
|
1
|
-
|
9-3
|
9
|
4
|
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
4
|
2
|
0
|
0
|
2
|
-
|
7-7
|
6
|
5
|
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
|
4
|
0
|
0
|
0
|
4
|
-
|
1-12
|
0
|
6
|
ΕΜΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
|
4
|
0
|
0
|
0
|
4
|
-
|
0-12
|
0
|
Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2013
|
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
16:00
|
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
-
|
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
16:00
|
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
|
-
|
|
ΔΑΚ ΑΜΥΝΑΤΙΟΥ
|
16:00
|
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
|
|
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
-
|