Β' ΕΠΣΚ: Αναγέννηση Λιβαδερού - ΑΟ Τρανοβάλτου 2-2

Ισόπαλο έληξε το γειτονικό ντέρμπι μεταξύ Αναγέννησης Λιβαδερού και Α.Ο. Τρανοβάλτου το απόγευμα του Σαββάτου 7 Φεβρουαρίου στο γήπεδο του Λιβαδερού. Από ένα ημίχρονο για τις δύο ομάδες, με καλύτερο το Τρανόβαλτο στο α’ μέρος και το Λιβαδερό στην επανάληψη.Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με σουτ του Γιάννη Τσιτσουρή μόλις στο 5’,  στη συνέχεια το Τρανόβαλτο ισοφάρισε μετά από κάθετη του Νακόπουλου στον νεοαποκτηθέντα Ζαφείρη Τετεδάκη ο οποίος με ψηλοκρεμαστό σούτ από πλάγια θα κάνει το 1-1 στο 20’. Με τον Α.Ο.Τ. να κυριαρχεί μέχρι τη λήξη του ημιχρόνου ο Πατσικόπουλος θα αστοχήσει στο 25’ μετά από κάθετη του Νακόπουλου, όπως και στο 32’ μετά από πάσα του Γκρανόπουλου,  για να φτάσουμε στο 40’ οπού ο Γκουτζιομήτρος θα περάσει δυο αντιπάλους, θα σπάσει στον Πελέκα για το 1-2.Στο β’ μέρος πάλι ο Πελέκας μετά από ατομική ενέργεια θα πλασάρει όμως η μπάλα θα γλείψει το κάθετο δοκάρι στο 60’. Το Λιβαδερό πίεσε στη συνέχεια χάνοντας 2-3 καλές ευκαιρίες, για να ισοφαρίσει πάλι ο Τσιτσουρής Γιάννης με τρομερό σουτ στο 90’ γράφοντας το τελικό 2-2.ΑΟ Τρανοβάλτου: Κοζικόπουλος Β., Ντούσιας Αθ., Γκρανόπουλος Β., Βητόπουλος Αντ., Τσαφαράκης Γ., Γκούμας Ηλ., Νακόπουλος Αθ., Γκουτζιομήτρος Θ., Τετεδάκης Ζαφ., Πελέκας Κ., Πατσικόπουλος Ν..