Αρχική

Το πρόγραμμα του 3ου Τουρνουά ... Συμμετέχω άρα κερδίζω!!!


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  22 ΜΑΪΟΥ 2015 – απόγευμα
ΠΡΟΜΙΝΙ - πλαστικό - 25' 8Χ8 
Ακρίτες Κοζάνης, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, ΑΕ Κοζάνης, Κρόνος Καστοριάς, Κοζάνη, ΠΑΟΚ Κοίλων 
ΓΗΠΕΔΟ 5
α’ όμιλος: ΑΕ Κοζάνης, Κρόνος Καστοριάς, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
5.30 μ.μ. ΑΕ Κοζάνης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
6.00 μ.μ. Κρόνος Καστοριάς – ΑΕ Κοζάνης
       6.30 μ.μ.  Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Κρόνος Καστοριάς
ΓΗΠΕΔΟ 6
β’ όμιλος: Κοζάνη, ΠΑΟΚ Κοίλων , Ακρίτες Κοζάνης
5.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Ακρίτες Κοζάνης     
6.00 μ.μ. Ακρίτες Κοζάνης – Κοζάνη    
       6.30 μ.μ.  Κοζάνη - ΠΑΟΚ Κοίλων
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 5 7.00 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 6 7.00 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 4 7.30 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
 ΜΙΝΙ - πλαστικό - 25' 7Χ7 
Ακρίτες Κοζάνης, Φιλώτας, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, Άργιλος, Κρόνος Καστοριάς, ΑΕ Κοζάνης   
ΓΗΠΕΔΟ 4
α’ όμιλος: Ακρίτες Κοζάνης, Άργιλος, Κρόνος Καστοριάς  
5.30 μ.μ. Ακρίτες Κοζάνης – Άργιλος
6.00 μ.μ. Κρόνος Καστοριάς –  Ακρίτες Κοζάνης
       6.30 μ.μ.  Άργιλος – Κρόνος Καστοριάς
ΓΗΠΕΔΟ 3
β’ όμιλος: Φιλώτας, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, ΑΕ Κοζάνης  
5.30 μ.μ. Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – ΑΕ Κοζάνης       
6.00 μ.μ. Φιλώτας - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
       6.30 μ.μ.   ΑΕ Κοζάνης - Φιλώτας
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 4 7.00 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 3 7.00 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 3 7.30 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – χόρτο - 25' 9Χ9 
ΠΑΟΚ Κοίλων, ΑΕ Κοζάνης, Κρόνος Καστοριάς, Μακεδονικός Κοζάνης, Δαναοί Κοζάνης, Φιλώτας    
ΓΗΠΕΔΟ 1
α’ όμιλος: ΠΑΟΚ Κοίλων, ΑΕ Κοζάνης, Κρόνος Καστοριάς  
4.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – ΑΕ Κοζάνης   
5.00 μ.μ.  Κρόνος Καστοριάς – ΠΑΟΚ Κοίλων
       5.30 μ.μ. ΑΕ Κοζάνης - Κρόνος Καστοριάς  
ΓΗΠΕΔΟ 2
β’ όμιλος: Δαναοί Κοζάνης, Μακεδονικός Κοζάνης, Φιλώτας   
4.30 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης         
5.00 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Φιλώτας   
       5.30 μ.μ. Φιλώτας – Δαναοί Κοζάνης
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 1 6.00 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 2 6.00 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 1 6.30 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – χόρτο - 25' 9Χ9 
Ακρίτες Κοζάνης, Τηλέμαχος Βέροιας, Κρόκος, Φιλώτας, ΑΕ Κοζάνης, Κρόνος Καστοριάς
ΓΗΠΕΔΟ 1
α’ όμιλος: Ακρίτες Κοζάνης, Τηλέμαχος Βέροιας, Κρόκος 
7.10 μ.μ. Ακρίτες Κοζάνης – Τηλέμαχος Βέροιας  
7.40 μ.μ. Τηλέμαχος Βέροιας – Κρόκος  
       8.10 μ.μ. Κρόκος – Ακρίτες Κοζάνης
ΓΗΠΕΔΟ 2
β’ όμιλος: Φιλώτας, ΑΕ Κοζάνης, Κρόνος Καστοριάς
7.10 μ.μ. Κρόνος Καστοριάς – Φιλώτας   
7.40 μ.μ. Φιλώτας – ΑΕ Κοζάνης
          8.10 μ.μ. ΑΕ Κοζάνης – Κρόνος Καστοριάς 
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 1 8.40 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 2 8.40 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 1 9.10 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΣΑΒΒΑΤΟ  23 ΜΑΪΟΥ 2015 – πρωί
ΠΡΟΜΙΝΙ - πλαστικό - 25' 8Χ8 
Μακεδονικός Κοζάνης, ΠΑΟΚ Κοίλων, Δαναοί Κοζάνης, Κοζάνη, ΠΑΣ Φλώρινας, Τιτάν Σερβίων  
ΓΗΠΕΔΟ 5
α’ όμιλος: Μακεδονικός Κοζάνης, Κοζάνη, ΠΑΣ Φλώρινας 
10.00 π.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Κοζάνη
10.30 π.μ. Κοζάνη – ΠΑΣ Φλώρινας
11.00 π.μ. ΠΑΣ Φλώρινας - Μακεδονικός Κοζάνης
ΓΗΠΕΔΟ 6
β’ όμιλος: ΠΑΟΚ Κοίλων, Δαναοί Κοζάνης, Τιτάν Σερβίων   
10.00 π.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Δαναοί Κοζάνης  
10.30 π.μ. Τιτάν Σερβίων – ΠΑΟΚ Κοίλων  
11.00 π.μ. Δαναοί Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων  
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 5 11.30 π.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 6 11.30 π.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 4 12.00 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΜΙΝΙ - πλαστικό - 25' 7Χ7 
ΠΑΟΚ Κοίλων, Δαναοί Κοζάνης, Μακεδονικός Κοζάνης, Τιτάν Σερβίων, Γαλατινή,  
ΠΑΣ Φλώρινας
ΓΗΠΕΔΟ 4
α’ όμιλος: ΠΑΟΚ Κοίλων, Γαλατινή, Μακεδονικός Κοζάνης     
10.00 π.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων - Μακεδονικός Κοζάνης  
10.30 π.μ. Μακεδονικός Κοζάνης - Γαλατινή
11.00 π.μ. Γαλατινή – ΠΑΟΚ Κοίλων 
ΓΗΠΕΔΟ 3
β’ όμιλος:   Δαναοί Κοζάνης, ΠΑΣ Φλώρινας, Τιτάν Σερβίων  
10.00 π.μ. Δαναοί Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων   
10.30 π.μ. ΠΑΣ Φλώρινας – Δαναοί Κοζάνης
11.00 π.μ. Τιτάν Σερβίων – ΠΑΣ Φλώρινας
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 3 11.30 π.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 4 11.30 π.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 3 12.00 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΤΖΟΥΝΙΟΡ- χόρτο - 25' 9Χ9
Άρης Θεσσαλονίκης, Μακεδονικός Κοζάνης, Γαλατινή, ΠΑΣ Φλώρινας, Μακεδόνας Βέροιας, Τιτάν Σερβίων
ΓΗΠΕΔΟ 1
α’ όμιλος: Άρης Θεσσαλονίκης, Μακεδονικός Κοζάνης, Γαλατινή,
  9.30 π.μ.  Μακεδονικός Κοζάνης - Γαλατινή 
10.00 π.μ. Γαλατινή – Άρης Θεσσαλονίκης
10.30 π.μ. Άρης Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Κοζάνης
ΓΗΠΕΔΟ 2
β’ όμιλος: ΠΑΣ Φλώρινας, Μακεδόνας Βέροιας, Τιτάν Σερβίων  
  9.30 π.μ. Τιτάν Σερβίων – Μακεδόνας Βέροιας  
10.00 π.μ.  Μακεδόνας Βέροιας – ΠΑΣ Φλώρινας 
10.30 π.μ. ΠΑΣ Φλώρινας – Τιτάν Σερβίων
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 1 11.00 π.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 2 11.00 π.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 1 11.30 π.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ - χόρτο - 25' 9Χ9
ΠΑΣ Φλώρινας, Τιτάν Σερβίων, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, Άρης Θεσσαλονίκης, Γαλατινή, Μακεδόνας Βέροιας 
ΓΗΠΕΔΟ 1
α’ όμιλος: ΠΑΣ Φλώρινας, Άρης Θεσσαλονίκης, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας   
12.10 μ.μ. Άρης Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 
12.40 μ.μ. ΠΑΣ Φλώρινας – Άρης Θεσσαλονίκης
  1.10 μ.μ. Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – ΠΑΣ Φλώρινας
ΓΗΠΕΔΟ 2
β’ όμιλος: Τιτάν Σερβίων, Γαλατινή, Μακεδόνας Βέροιας       
12.10 μ.μ. Γαλατινή – Μακεδόνας Βέροιας    
12.40 μ.μ. Τιτάν Σερβίων – Γαλατινή
 1.10 μ.μ.  Μακεδόνας Βέροιας – Τιτάν Σερβίων
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 1 1.40 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 2 1.40 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 1 2.10 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΣΑΒΒΑΤΟ  23 ΜΑΪΟΥ 2015 – απόγευμα
ΠΡΟΜΙΝΙ - πλαστικό - 25' 8Χ8 
 Δαναοί Κοζάνης, Ηρακλής Πτολεμαΐδας 1, Ηρακλής Πτολεμαΐδας 2, Βυζαντινός Αετός, Μακεδονικός Κοζάνης, ΠΑΟΚ Κοίλων 
ΓΗΠΕΔΟ 5
α’ όμιλος: ΠΑΟΚ Κοίλων, Ηρακλής Πτολεμαΐδας 1, Βυζαντινός Αετός   
5.30 μ.μ. Ηρακλής Πτολεμαΐδας 1 – Βυζαντινός Αετός
6.00 μ.μ. Βυζαντινός Αετός - ΠΑΟΚ Κοίλων
          6.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Ηρακλής Πτολεμαΐδας 1  
ΓΗΠΕΔΟ 6
β’ όμιλος: Μακεδονικός Κοζάνης, Ηρακλής Πτολεμαΐδας 2, Δαναοί Κοζάνης  
5.30 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Δαναοί Κοζάνης 
6.00 μ.μ. Ηρακλής Πτολεμαΐδας 2 – Μακεδονικός Κοζάνης
          6.30 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης – Ηρακλής Πτολεμαΐδας 2
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 5 7.00 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 6 7.00 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 4 7.30 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
 ΜΙΝΙ - πλαστικό - 25' 7Χ7 
Δαναοί Κοζάνης, ΑΕΠ Κοζάνης, Βυζαντινός Αετός, Ηρακλής Πτολεμαΐδας, Κρόκος, ΠΑΟΚ Κοίλων 
ΓΗΠΕΔΟ 3
α’ όμιλος:Δαναοί Κοζάνης, Ηρακλής Πτολεμαΐδας, ΠΑΟΚ Κοίλων  
5.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Ηρακλής Πτολεμαΐδας
6.00 μ.μ. Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Δαναοί Κοζάνης
          6.30 μ.μ. Δαναοί – ΠΑΟΚ Κοίλων
ΓΗΠΕΔΟ 4
β’ όμιλος: Βυζαντινός Αετός, Κρόκος, ΑΕΠ Κοζάνης   
5.30 μ.μ. Βυζαντινός Αετός, ΑΕΠ Κοζάνης
6.00 μ.μ. ΑΕΠ Κοζάνης – Κρόκος
          6.30 μ.μ. Κρόκος – Βυζαντινός Αετός
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 4 7.00 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 3 7.00 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 3 7.30 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – χόρτο - 25' 9Χ9 
ΠΑΟΚ Κοίλων 1, Μακεδονικός Κοζάνης, Δαναοί Κοζάνης, Βυζαντινός Αετός, Άργιλος, Αλιάκμων Αιανής  
ΓΗΠΕΔΟ 1
α’ όμιλος: ΠΑΟΚ Κοίλων, Βυζαντινός Αετός, Δαναοί Κοζάνης  
4.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων -  Βυζαντινός Αετός
5.00 μ.μ. Βυζαντινός Αετός – Δαναοί Κοζάνης
          5.30 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης - ΠΑΟΚ Κοίλων
ΓΗΠΕΔΟ 2
β’ όμιλος: Μακεδονικός Κοζάνης, Άργιλος, Αλιάκμων Αιανής   
4.30 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Άργιλος
5.00 μ.μ. Άργιλος – Αλιάκμων Αιανής  
          5.30 μ.μ. Αλιάκμων Αιανής – Μακεδονικός Κοζάνης
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 1 6.00 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 2 6.00 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 1 6.30 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – χόρτο - 30' 11Χ11 
Μακεδονικός Κοζάνης, Δαναοί Κοζάνης, Βυζαντινός Αετός, ΠΑΟΚ Κοίλων 
ΓΗΠΕΔΟ 1
7.10 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Βυζαντινός Αετός
7.50 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων -  Δαναοί Κοζάνης
          8.30 μ.μ. ηττημένοι
9.10 μ.μ. νικητές
ΚΥΡΙΑΚΗ  24 ΜΑΪΟΥ 2015 – πρωί
ΠΡΟΜΙΝΙ - πλαστικό - 25' 8Χ8 
Μακεδονικός Κοζάνης, ΠΑΟΚ Κοίλων, Ακαδημία Βέροιας, Δαναοί Κοζάνης 1, Δαναοί Κοζάνης 2, Κοζάνη     
ΓΗΠΕΔΟ 5
α’ όμιλος: Ακαδημία Βέροιας, Μακεδονικός Κοζάνης, Δαναοί Κοζάνης 1  
10.00 π.μ. Δαναοί Κοζάνης 1 - Μακεδονικός Κοζάνης
10.30 π.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Ακαδημία Βέροιας 
11.00 π.μ. Ακαδημία Βέροιας – Δαναοί Κοζάνης 1 
ΓΗΠΕΔΟ 6
β’ όμιλος: Κοζάνη, ΠΑΟΚ Κοίλων, Δαναοί Κοζάνης 2     
10.00 π.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Δαναοί Κοζάνης 2 
10.30 π.μ. Κοζάνη – ΠΑΟΚ Κοίλων 
11.00 π.μ. Δαναοί Κοζάνης  - Κοζάνη  
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 5 11.30 π.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 6 11.30 π.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 4 12.00 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΜΙΝΙ - πλαστικό - 25' 7Χ7 
Μακεδονικός Κοζάνης, ΠΑΟΚ Κοίλων, Ακαδημία Βοΐου, Δαναοί Κοζάνης, Κοζάνη, Ακαδημία Βέροιας
ΓΗΠΕΔΟ 3
α’ όμιλος: Κοζάνη, Ακαδημία Βέροιας, ΠΑΟΚ Κοίλων       
10.00 π.μ. Κοζάνη - ΠΑΟΚ Κοίλων     
10.30 π.μ. Ακαδημία Βέροιας – Κοζάνη
11.00 π.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Ακαδημία Βέροιας
ΓΗΠΕΔΟ 4
β’ όμιλος: Ακαδημία Βοΐου, Δαναοί Κοζάνης, Μακεδονικός Κοζάνης
10.00 π.μ. Μακεδονικός Κοζάνης - Δαναοί Κοζάνης      
10.30 π.μ. Δαναοί Κοζάνης – Ακαδημία Βοΐου
11.00 π.μ. Ακαδημία Βοΐου - Μακεδονικός Κοζάνης
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 3 11.30 π.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 4 11.30 π.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 3 12.00 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΤΖΟΥΝΙΟΡ- χόρτο - 25' 9Χ9
Μακεδονικός Κοζάνης, Κρόκος, Ακαδημία Βέροιας, Δαναοί Κοζάνης, Κοζάνη, Ακαδημία Βοΐου   
ΓΗΠΕΔΟ 1
α’ όμιλος: Μακεδονικός Κοζάνης, Κρόκος, Ακαδημία Βοΐου   
  9.30 π.μ.  Μακεδονικός Κοζάνης - Κρόκος
10.00 π.μ. Κρόκος – Ακαδημία Βοΐου
10.30 π.μ. Ακαδημία Βοΐου - Μακεδονικός Κοζάνης
ΓΗΠΕΔΟ 2
β’ όμιλος: Κοζάνη, Δαναοί Κοζάνης, Ακαδημία Βέροιας    
  9.30 π.μ. Κοζάνη – Δαναοί Κοζάνης    
10.00 π.μ. Δαναοί Κοζάνης – Ακαδημία Βέροιας
10.30 π.μ.  Ακαδημία Βέροιας – Κοζάνη   
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 1 11.00 π.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 2 11.00 π.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 1 11.30 π.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ - χόρτο - 25' 9Χ9
Μακεδονικός Κοζάνης, ΠΑΟΚ Κοίλων, ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης, Δαναοί Κοζάνης, Ακαδημία Βέροιας, Ακαδημία Βοΐου
ΓΗΠΕΔΟ 1
α’ όμιλος: ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης, Ακαδημία Βέροιας, Ακαδημία Βοΐου    
12.10 μ.μ. ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ακαδημία Βοΐου   
12.40 μ.μ. Ακαδημία Βέροιας – Ακαδημία Βοΐου  
  1.10 μ.μ. ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ακαδημία Βέροιας  
ΓΗΠΕΔΟ 2
β’ όμιλος: ΠΑΟΚ Κοίλων , Δαναοί Κοζάνης, Μακεδονικός Κοζάνης        
12.10 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Δαναοί Κοζάνης    
12.40 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης
 1.10 μ.μ.  Μακεδονικός Κοζάνης – ΠΑΟΚ Κοίλων
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 1 1.40 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 2 1.40 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 1 2.10 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΪΟΥ 2015 – απόγευμα
ΠΡΟΜΙΝΙ - πλαστικό - 25' 8Χ8 
Μακεδονικός Κοζάνης, ΠΑΟΚ Κοίλων, ΑΕ Κοζάνης, Σιάτιστα, Αετός Φλώρινας, Ατρόμητος Πτολεμαΐδας  
ΓΗΠΕΔΟ 5
α’ όμιλος: ΑΕ Κοζάνης, Αετός Φλώρινας, Μακεδονικός Κοζάνης    
5.30 μ.μ. ΑΕ Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης   
6.00 μ.μ. Αετός Φλώρινας – ΑΕ Κοζάνης
       6.30 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Αετός Φλώρινας   
ΓΗΠΕΔΟ 6
β’ όμιλος: ΠΑΟΚ Κοίλων, Σιάτιστα, Ατρόμητος Πτολεμαΐδας      
5.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
6.00 μ.μ. Σιάτιστα – ΠΑΟΚ Κοίλων
       6.30 μ.μ. Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Σιάτιστα
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 5 7.00 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 6 7.00 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 4 7.30 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
 ΜΙΝΙ - πλαστικό - 25' 7Χ7 
Δαναοί Κοζάνης, ΑΕ Κοζάνης, Σιάτιστα, Αετός Φλώρινας, Άργιλος, ΑΕΠ Κοζάνης
ΓΗΠΕΔΟ 3
α’ όμιλος: ΑΕ Κοζάνης, Σιάτιστα, Άργιλος   
5.30 μ.μ. ΑΕ Κοζάνης – Άργιλος  
6.00 μ.μ. Άργιλος – Σιάτιστα  
       6.30 μ.μ. Σιάτιστα – ΑΕ Κοζάνης  
ΓΗΠΕΔΟ 4
β’ όμιλος: Δαναοί Κοζάνης, Αετός Φλώρινας, ΑΕΠ Κοζάνης   
5.30 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης – Αετός Φλώρινας  
6.00 μ.μ. Αετός Φλώρινας - ΑΕΠ Κοζάνης
       6.30 μ.μ. ΑΕΠ Κοζάνης – Δαναοί Κοζάνης
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 4 7.00 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 3 7.00 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 3 7.30 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – χόρτο - 25' 9Χ9 
ΠΑΟΚ Κοίλων 2, Ηρακλής Πτολεμαΐδας, Άργιλος, ΠΑΟΚ Κοίλων, Αετός Φλώρινας, Ηρακλής Δρεπάνου
ΓΗΠΕΔΟ 1
α’ όμιλος: Ηρακλής Δρεπάνου, ΠΑΟΚ Κοίλων 1, Άργιλος    
4.30 μ.μ. Ηρακλής Δρεπάνου  – Άργιλος    
5.00 μ.μ. Άργιλος – ΠΑΟΚ Κοίλων 1
       5.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων 1 – Ηρακλής Δρεπάνου  
ΓΗΠΕΔΟ 2
β’ όμιλος: Ηρακλής Πτολεμαΐδας, Αετός Φλώρινας, ΠΑΟΚ Κοίλων 2      
4.30 μ.μ. Ηρακλής Πτολεμαΐδας – ΠΑΟΚ Κοίλων 2    
5.00 μ.μ. Αετός Φλώρινας – Ηρακλής Πτολεμαΐδας
       5.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων 2 – Αετός Φλώρινας
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 1 6.00 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 2 6.00 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 1 6.30 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου 
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – χόρτο - 25' 9Χ9 
ΠΑΟΚ Κοίλων, Ατρόμητος Πτολεμαΐδας, Ηρακλής Πτολεμαΐδας, Σιάτιστα, Αετός Φλώρινας, Δαναοί Κοζάνης 
ΓΗΠΕΔΟ 1
α’ όμιλος: ΠΑΟΚ Κοίλων, Σιάτιστα, Ηρακλής Πτολεμαΐδας   
7.10 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Σιάτιστα  
7.40 μ.μ. Ηρακλής Πτολεμαΐδας – ΠΑΟΚ Κοίλων
       8.10 μ.μ. Σιάτιστα – Ηρακλής Πτολεμαΐδας
ΓΗΠΕΔΟ 2
β’ όμιλος: Αετός Φλώρινας, Δαναοί Κοζάνης, Ατρόμητος Πτολεμαΐδας  
7.10 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας  
7.40 μ.μ. Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Αετός Φλώρινας
       8.10 μ.μ. Αετός Φλώρινας – Δαναοί Κοζάνης
Αγώνες κατάταξης 
ΓΗΠΕΔΟ 1 8.40 μ.μ. 3οςα’ ομίλου – 3ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 2 8.40 μ.μ. 2οςα’ ομίλου – 2ος β’ ομίλου 
ΓΗΠΕΔΟ 1 9.10 μ.μ. 1οςα’ ομίλου – 1ος β’ ομίλου