ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 2014-5 ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΡΟΔΙΑΝΗΣ
1η Αγωνιστική 14η
Α.Ε. Άνω Κώμης - Αναγέννηση Λιβαδερού
ΑΕ Κρανιδίων - Δόξα Ροδιανής
Μ. Αλ. Λευκοπηγής - Τιτάν Σερβίων
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Έλατος Ελάτης
ΑΟ Τρανοβάλτου - Ερμής Πλατανορέμματος
Εθνικός Βατερού – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Κοζάνη 2004
2η Αγωνιστική 15η
ΑΕ Κρανιδίων - Α.Ε. Άνω Κώμης
Αναγέννηση Λιβαδερού - Μ. Αλ. Λευκοπηγής
Δόξα Ροδιανής -
Τιτάν Σερβίων - ΑΟ Τρανοβάλτου
Έλατος Ελάτης - Εθνικός Βατερού
Ερμής Πλατανορέμματος - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Κοζάνη 2004
3η Αγωνιστική 16η
Α.Ε. Άνω Κώμης - Μ. Αλ. Λευκοπηγής
Ιωνικός Βαθυλάκκου - ΑΕ Κρανιδίων
ΑΟ Τρανοβάλτου - Αναγέννηση Λιβαδερού
Εθνικός Βατερού - Δόξα Ροδιανής
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Τιτάν Σερβίων
Κοζάνη 2004 - Έλατος Ελάτης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Ερμής Πλατανορέμματος
4η Αγωνιστική 17η
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Α.Ε. Άνω Κώμης
Μ. Αλ. Λευκοπηγής - ΑΟ Τρανοβάλτου
ΑΕ Κρανιδίων - Εθνικός Βατερού
Αναγέννηση Λιβαδερού - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Δόξα Ροδιανής - Κοζάνη 2004
Τιτάν Σερβίων - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Έλατος Ελάτης - Ερμής Πλατανορέμματος
5η Αγωνιστική 18η
Α.Ε. Άνω Κώμης - ΑΟ Τρανοβάλτου
Εθνικός Βατερού - Ιωνικός Βαθυλάκκου
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Μ. Αλ. Λευκοπηγής
Κοζάνη 2004 - ΑΕ Κρανιδίων
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Αναγέννηση Λιβαδερού
Ερμής Πλατανορέμματος - Δόξα Ροδιανής
Έλατος Ελάτης - Τιτάν Σερβίων
6η Αγωνιστική 19η
Εθνικός Βατερού - Α.Ε. Άνω Κώμης
ΑΟ Τρανοβάλτου - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Κοζάνη 2004
Μ. Αλ. Λευκοπηγής - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
ΑΕ Κρανιδίων - Ερμής Πλατανορέμματος
Αναγέννηση Λιβαδερού - Έλατος Ελάτης
Δόξα Ροδιανής - Τιτάν Σερβίων
7η Αγωνιστική 20η
Α.Ε. Άνω Κώμης - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Κοζάνη 2004 - Εθνικός Βατερού
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - ΑΟ Τρανοβάλτου
Ερμής Πλατανορέμματος - Ιωνικός Βαθυλάκκου
Έλατος Ελάτης - Μ. Αλ. Λευκοπηγής
Τιτάν Σερβίων - ΑΕ Κρανιδίων
Δόξα Ροδιανής - Αναγέννηση Λιβαδερού
8η Αγωνιστική 21η
Κοζάνη 2004 - Α.Ε. Άνω Κώμης
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Εθνικός Βατερού - Ερμής Πλατανορέμματος
ΑΟ Τρανοβάλτου - Έλατος Ελάτης
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Τιτάν Σερβίων
Μ. Αλ. Λευκοπηγής - Δόξα Ροδιανής
ΑΕ Κρανιδίων - Αναγέννηση Λιβαδερού
9η Αγωνιστική 22η
Α.Ε. Άνω Κώμης - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Ερμής Πλατανορέμματος - Κοζάνη 2004
Έλατος Ελάτης - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Τιτάν Σερβίων - Εθνικός Βατερού
Δόξα Ροδιανής - ΑΟ Τρανοβάλτου
Αναγέννηση Λιβαδερού - Ιωνικός Βαθυλάκκου
Μ. Αλ. Λευκοπηγής - ΑΕ Κρανιδίων
10η Αγωνιστική 23η
Ερμής Πλατανορέμματος - Α.Ε. Άνω Κώμης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Έλατος Ελάτης
Κοζάνη 2004 - Τιτάν Σερβίων
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Δόξα Ροδιανής
Εθνικός Βατερού - Αναγέννηση Λιβαδερού
ΑΟ Τρανοβάλτου - ΑΕ Κρανιδίων
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Μ. Αλ. Λευκοπηγής
11η Αγωνιστική 24η
Α.Ε. Άνω Κώμης - Έλατος Ελάτης
Τιτάν Σερβίων - Ερμής Πλατανορέμματος
Δόξα Ροδιανής - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Αναγέννηση Λιβαδερού - Κοζάνη 2004
ΑΕ Κρανιδίων - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Μ. Αλ. Λευκοπηγής - Εθνικός Βατερού
ΑΟ Τρανοβάλτου - Ιωνικός Βαθυλάκκου
12η Αγωνιστική 25η
Τιτάν Σερβίων - Α.Ε. Άνω Κώμης
Έλατος Ελάτης - Δόξα Ροδιανής
Ερμής Πλατανορέμματος - Αναγέννηση Λιβαδερού
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - ΑΕ Κρανιδίων
Κοζάνη 2004 - Μ. Αλ. Λευκοπηγής
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Ιωνικός Βαθυλάκκου
Εθνικός Βατερού - ΑΟ Τρανοβάλτου
13η Αγωνιστική 26η
Α.Ε. Άνω Κώμης - Δόξα Ροδιανής
Αναγέννηση Λιβαδερού - Τιτάν Σερβίων
ΑΕ Κρανιδίων - Έλατος Ελάτης
Μ. Αλ. Λευκοπηγής - Ερμής Πλατανορέμματος
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
ΑΟ Τρανοβάλτου - Κοζάνη 2004
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Εθνικός Βατερού