Αρχική

Τον Εύοσμο υποδέχεται ο Ηρακλής Κοζάνης την 1η αγωνιστική

entasi-stin-klirosi-oi-diaitites-ton-telikon-tis-a1-mpasket-1os--2os-ag-1-315x236Η  κλήρωση του Βόρειου Ομίλου Β΄ Εθνικής Μπάσκετ έγινε σήμερα, όπου συμμετέχει ο Ηρακλής Κοζάνης, ο οποίος στις 13 Οκτωβρίου υποδέχεται τον Αίαντα Ευόσμου, ενώ στις 20 του ίδιου μήνα θα ταξιδέψει στη Λειβαδιά. Αναλυτικά το πρόγραμμα του ομίλου:

1η Αγωνιστική – 13/10/13
Ηρακλής Κοζάνης- Αίας Ευόσμου
Πευκοχώρι – Λιβαδειά
Ελευθερούπολη – Νίκη Βόλου
Στρατώνι- Δόξα Λευκάδας
Αργοναύτης- Μαχητές Πεύκων
ΧΑΝΘ – Αρχέλαος
Αιγάλεω- Άργος Ορεστικό

2η Αγωνιστική – 20/10/13
Λιβαδειά – Ηρακλής Κοζάνης
Νίκη Βόλου – Πευκοχώρι
Δόξα Λευκάδας – Ελευθερούπολη
Μαχητές Πεύκων – Στρατώνι
Αρχέλαος – Αργοναύτης
Άργος Ορεστικό – ΧΑΝΘ
Αίας Ευόσμου – Αιγάλεω

3η Αγωνιστική – 26/10/13
Ηρακλής Κοζάνης- Νίκη Βόλου
Πευκοχώρι- Δόξα Λευκάδας
Ελευθερούπολη- Μαχητές Πεύκων
Στρατώνι- Αρχέλαος
Αργοναύτης- Άργος Ορεστικό
ΧΑΝΘ – Αιγάλεω
Αίας Ευόσμου – Λιβαδειά

4η Αγωνιστική – 03/11/13
Δόξα Λευκάδας – Ηρακλής Κοζάνης
Μαχητές Πεύκων – Πευκοχώρι
Αρχέλαος – Ελευθερούπολη
Άργος Ορεστικό – Στρατώνι
Αιγάλεω- Αργοναύτης
ΧΑΝΘ – Αίας Ευόσμου
Νίκη Βόλου – Λιβαδειά

5η Αγωνιστική – 10/11/13
Ηρακλής Κοζάνης- Μαχητές Πεύκων
Πευκοχώρι- Αρχέλαος
Ελευθερούπολη- Άργος Ορεστικό
Στρατώνι- Αιγάλεω
Αργοναύτης- ΧΑΝΘ
Αίας Ευόσμου – Νίκη Βόλου
Λιβαδειά – Δόξα Λευκάδας

6η Αγωνιστική – 24/11/13
Αρχέλαος – Ηρακλής Κοζάνης
Άργος Ορεστικό – Πευκοχώρι
Αιγάλεω- Ελευθερούπολη
ΧΑΝΘ – Στρατώνι
Αργοναύτης- Αίας Ευόσμου
Μαχητές Πεύκων – Λιβαδειά
Δόξα Λευκάδας – Νίκη Βόλου

7η Αγωνιστική – 01/12/13
Ηρακλής Κοζάνης- Άργος Ορεστικό
Πευκοχώρι- Αιγάλεω
Ελευθερούπολη- ΧΑΝΘ
Στρατώνι- Αργοναύτης
Αίας Ευόσμου – Δόξα Λευκάδας
Λιβαδειά – Αρχέλαος
Νίκη Βόλου – Μαχητές Πεύκων

8η Αγωνιστική – 08/12/13
Αιγάλεω- Ηρακλής Κοζάνης
ΧΑΝΘ – Πευκοχώρι
Αργοναύτης- Ελευθερούπολη
Στρατώνι- Αίας Ευόσμου
Άργος Ορεστικό – Λιβαδειά
Αρχέλαος – Νίκη Βόλου
Μαχητές Πεύκων – Δόξα Λευκάδας

9η Αγωνιστική – 15/12/13
Ηρακλής Κοζάνης- ΧΑΝΘ
Πευκοχώρι- Αργοναύτης
Ελευθερούπολη- Στρατώνι
Αίας Ευόσμου – Μαχητές Πεύκων
Λιβαδειά – Αιγάλεω
Νίκη Βόλου – Άργος Ορεστικό
Δόξα Λευκάδας – Αρχέλαος

10η Αγωνιστική – 22/12/13
Αργοναύτης- Ηρακλής Κοζάνης
Στρατώνι- Πευκοχώρι
Ελευθερούπολη- Αίας Ευόσμου
ΧΑΝΘ – Λιβαδειά
Αιγάλεω- Νίκη Βόλου
Άργος Ορεστικό – Δόξα Λευκάδας
Αρχέλαος – Μαχητές Πεύκων

11η Αγωνιστική – 05/01/14
Ηρακλής Κοζάνης- Στρατώνι
Πευκοχώρι- Ελευθερούπολη
Αίας Ευόσμου – Αρχέλαος
Λιβαδειά – Αργοναύτης
Νίκη Βόλου – ΧΑΝΘ
Δόξα Λευκάδας – Αιγάλεω
Μαχητές Πεύκων – Άργος Ορεστικό

12η Αγωνιστική – 12/01/14
Ελευθερούπολη- Ηρακλής Κοζάνης
Πευκοχώρι- Αίας Ευόσμου
Στρατώνι- Λιβαδειά
Αργοναύτης- Νίκη Βόλου
ΧΑΝΘ – Δόξα Λευκάδας
Αιγάλεω- Μαχητές Πεύκων
Άργος Ορεστικό – Αρχέλαος

13η Αγωνιστική – 19/01/14
Ηρακλής Κοζάνης- Πευκοχώρι
Αίας Ευόσμου – Άργος Ορεστικό
Λιβαδειά – Ελευθερούπολη
Νίκη Βόλου – Στρατώνι
Δόξα Λευκάδας – Αργοναύτης
Μαχητές Πεύκων – ΧΑΝΘ
Αρχέλαος – Αιγάλεω

14η Αγωνιστική – 26/01/14
Αίας Ευόσμου – Ηρακλής Κοζάνης
Λιβαδειά – Πευκοχώρι
Νίκη Βόλου – Ελευθερούπολη
Δόξα Λευκάδας – Στρατώνι
Μαχητές Πεύκων – Αργοναύτης
Αρχέλαος – ΧΑΝΘ
Άργος Ορεστικό – Αιγάλεω

15η Αγωνιστική – 02/02/14
Ηρακλής Κοζάνης- Λιβαδειά
Πευκοχώρι- Νίκη Βόλου
Ελευθερούπολη- Δόξα Λευκάδας
Στρατώνι- Μαχητές Πεύκων
Αργοναύτης- Αρχέλαος
ΧΑΝΘ – Άργος Ορεστικό
Αιγάλεω- Αίας Ευόσμου

16η Αγωνιστική – 16/02/14
Νίκη Βόλου – Ηρακλής Κοζάνης
Δόξα Λευκάδας – Πευκοχώρι
Μαχητές Πεύκων – Ελευθερούπολη
Αρχέλαος – Στρατώνι
Άργος Ορεστικό – Αργοναύτης
Αιγάλεω- ΧΑΝΘ
Λιβαδειά – Αίας Ευόσμου

17η Αγωνιστική – 23/02/14
Ηρακλής Κοζάνης- Δόξα Λευκάδας
Πευκοχώρι- Μαχητές Πεύκων
Ελευθερούπολη- Αρχέλαος
Στρατώνι- Άργος Ορεστικό
Αργοναύτης- Αιγάλεω
Αίας Ευόσμου – ΧΑΝΘ
Λιβαδειά – Νίκη Βόλου

18η Αγωνιστική – 01/03/14
Μαχητές Πεύκων – Ηρακλής Κοζάνης
Αρχέλαος – Πευκοχώρι
Άργος Ορεστικό – Ελευθερούπολη
Αιγάλεω- Στρατώνι
ΧΑΝΘ – Αργοναύτης
Νίκη Βόλου – Αίας Ευόσμου
Δόξα Λευκάδας – Λιβαδειά

19η Αγωνιστική – 09/03/14
Ηρακλής Κοζάνης- Αρχέλαος
Πευκοχώρι- Άργος Ορεστικό
Ελευθερούπολη- Αιγάλεω
Στρατώνι- ΧΑΝΘ
Αίας Ευόσμου – Αργοναύτης
Λιβαδειά – Μαχητές Πεύκων
Νίκη Βόλου – Δόξα Λευκάδας

20η Αγωνιστική – 16/03/14
Άργος Ορεστικό – Ηρακλής Κοζάνης
Αιγάλεω- Πευκοχώρι
ΧΑΝΘ – Ελευθερούπολη
Αργοναύτης- Στρατώνι
Δόξα Λευκάδας – Αίας Ευόσμου
Αρχέλαος – Λιβαδειά
Μαχητές Πεύκων – Νίκη Βόλου

21η Αγωνιστική – 23/03/14
Ηρακλής Κοζάνης- Αιγάλεω
Πευκοχώρι- ΧΑΝΘ
Ελευθερούπολη- Αργοναύτης
Αίας Ευόσμου – Στρατώνι
Λιβαδειά – Άργος Ορεστικό
Νίκη Βόλου – Αρχέλαος
Δόξα Λευκάδας – Μαχητές Πεύκων

22η Αγωνιστική – 30/03/14
ΧΑΝΘ – Ηρακλής Κοζάνης
Αργοναύτης- Πευκοχώρι
Στρατώνι- Ελευθερούπολη
Μαχητές Πεύκων – Αίας Ευόσμου
Αιγάλεω- Λιβαδειά
Άργος Ορεστικό – Νίκη Βόλου
Αρχέλαος – Δόξα Λευκάδας

23η Αγωνιστική – 06/04/14
Ηρακλής Κοζάνης- Αργοναύτης
Πευκοχώρι- Στρατώνι
Αίας Ευόσμου – Ελευθερούπολη
Λιβαδειά – ΧΑΝΘ
Νίκη Βόλου – Αιγάλεω
Δόξα Λευκάδας – Άργος Ορεστικό
Μαχητές Πεύκων – Αρχέλαος

24η Αγωνιστική – 13/04/14
Στρατώνι- Ηρακλής Κοζάνης
Ελευθερούπολη- Πευκοχώρι
Αρχέλαος – Αίας Ευόσμου
Αργοναύτης- Λιβαδειά
ΧΑΝΘ – Νίκη Βόλου
Αιγάλεω- Δόξα Λευκάδας
Άργος Ορεστικό – Μαχητές Πεύκων

25η Αγωνιστική – 27/04/14
Ηρακλής Κοζάνης- Ελευθερούπολη
Αίας Ευόσμου – Πευκοχώρι
Λιβαδειά – Στρατώνι
Νίκη Βόλου – Αργοναύτης
Δόξα Λευκάδας – ΧΑΝΘ
Μαχητές Πεύκων – Αιγάλεω
Αρχέλαος – Άργος Ορεστικό

26η Αγωνιστική
Πευκοχώρι – Ηρακλής Κοζάνης
Άργος Ορεστικό – Αίας Ευόσμου
Ελευθερούπολη – Λιβαδειά
Στρατώνι – Νίκη Βόλου
Αργοναύτης – Δόξα Λευκάδας
ΧΑΝΘ – Μαχητές Πεύκων
Αιγάλεω – Αρχέλαος