Αρχική

Πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού Rapid (15λεπτα)

skakiΔιεξήχθησαν το Σάββατο  7 Δεκεμβρίου τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού Rapid (15λεπτα) των τμημάτων της Ακαδημίας Πτολεμαΐδας για την αγωνιστική περίοδο  2013-2014.

            Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 20ου & 21ου γύρου.

ΤΜΗΜΑ A1

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΚΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6,0

2.

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

4,0

-

ΠΑΤΣΙΝΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

4,0

-

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4,0

5.

ΚΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3,0

ΤΜΗΜΑ A2

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

6,0

-

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

6,0

3.

ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4,0

4.

ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ

3,0

5.

ΒΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2,0

-

ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2,0

ΤΜΗΜΑ Β1–Β2

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΚΟΝΤΕΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

6,0

-

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ

6,0

-

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

6,0

-

ΒΑΪΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6,0

-

ΝΙΚΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ

6,0

6.

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5,0

7.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4,0

-

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4,0

-

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

4,0

-

ΛΙΟΥΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

4,0

-

ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4,0

12.

ΚΑΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3,0

13.

ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

2,0

-

ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2,0

-

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2,0

-

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2,0

-

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2,0

ΤΜΗΜΑ Γ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6,0

-

ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6,0

-

ΕΛ ΛΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΦΙΦ

6,0

4.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

4,0

-

ΒΑΪΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

4,0

-

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4,0

7.

ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3,0

8.

ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2,0

-

ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2,0

-

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

2,0

-

ΕΛ ΛΩΝ ΝΕΦΕΛΗ ΝΑΝΤΑ

2,0

-

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2,0

ΤΜΗΜΑ Δ-Ε

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

6,0

-

ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

6,0

-

ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

6,0

-

ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

6,0

-

ΚΩΔΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

6,0

6.

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

4,0

-

ΚΟΤΖΑΪΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4,0

-

ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4,0

-

ΤΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4,0

-

ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4,0

11.

ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3,0

12.

ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

2,0

-

ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

2,0

ΤΜΗΜΑ ΣΤ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

6,0

-

ΚΕΡΜΕΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

6,0

-

ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

6,0

4.

ΠΕΠΑ ΜΑΡΙΟ

5,0

-

ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5,0

6.

ΛΙΟΥΡΗ Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

4,0

7.

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2,0

-

ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2,0

-

ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2,0

ΤΜΗΜΑ   ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6,0

2.

ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4,0

-

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4,0

-

ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

4,0

5.

ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2,0

-

ΣΑΜΑΡΑ ΦΑΝΗ

2,0

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                       ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Στην Σκακιστική Ακαδημία Πτολ/δας λειτουργούν τμήματα αρχαρίων και προχωρημένων. Για πληροφορίες – εγγραφές επικοινωνήστε στα  τηλέφωνα των συλλόγων 2463021070 & 2463100794 καθημερινά