Αρχική

Πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού των τμημάτων της Ακαδημίας (Blitz 2012-2013)

skakiΜε τη συμμετοχή 52 αθλητών-τριών διεξήχθησαν το Σάββατο 6 Απριλίου 2013 τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού των τμημάτων της Ακαδημίας (Blitz 2012-2013) με τα

 παρακάτω αποτελέσματα:

ΤΜΗΜΑ  Α-Β

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3,0

2.

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2,5

3.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

2,5

4.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2,0

5.

ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2,0

6.

ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΗ

1,0

7.

ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

1,0

8.

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1,0

9.

ΤΣΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1,0

10.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1,0

11.

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

1,0

ΤΜΗΜΑ Β-Γ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΤΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4,5

2.

ΛΙΟΥΡΗ Σ. ΣΤΥΛΙΑΝΗ

4,0

3.

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3,5

4.

ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3,0

5.

ΛΙΟΥΡΗ Μ. ΜΑΡΙΑ

3,0

6.

ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3,0

7.

ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

3,0

8.

ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2,5

9.

ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2,5

10.

ΕΛ ΛΩΝ ΝΕΦΕΛΗ ΝΑΝΤΑ

2,5

11.

ΒΑΪΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

2,0

12.

ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2,0

13.

ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2,0

14.

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1,5

15.

ΕΛ ΛΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΦΙΦ

1,0

16.

ΛΙΟΥΡΗ Μ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

0,5

ΤΜΗΜΑ Δ-Ε

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5,0

2.

ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4,0

3.

ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

3,5

4.

ΛΙΟΥΡΗ Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3,5

5.

ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3,0

6.

ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3,0

7.

ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3,0

8.

ΚΩΔΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2,5

9.

ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2,0

10.

ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

2,0

11.

ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2,0

12.

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2,0

13.

ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2,0

14.

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

1,0

15.

ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

1,0

16.

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1,

ΤΜΗΜΑ  Ζ-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4,0

2.

ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4,0

3.

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3,5

4.

ΠΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3,0

5.

ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2,5

6.

ΣΑΜΑΡΑ ΦΑΝΗ

2,0

7.

ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΥΠΑΤΙΟΣ

1,0

8.

ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

0,5

Στην Ακαδημία της πόλης μας λειτουργούν τμήματα αρχαρίων και προχωρημένων. Τα μαθήματα περιλαμβάνουν 2 ώρες θεωρία, 1 ώρα ασκήσεις και 1 ώρα αγώνες την εβδομάδα. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο τηλ. 24630 21070 ή στο εντευκτήριο των συλλόγων Τραπεζούντος 38 καθημερινά 17:00-21:00μ.μ.