Ποιοι θα σφυρίξουν ... τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 05-06 Οκτωβρίου 2013
Α' κατηγορία
4η Αγωνιστική (16:30)
Σάββατο 5/10
Α.Ε.
Κοζάνης-Αναγέννηση Εράτυρας (γήπεδο στρατιωτικό)
Κοζάνης-Αναγέννηση Εράτυρας (γήπεδο στρατιωτικό)
Τσιμεντερίδης,
Γεωργιάδης, Τζιουβάρας
Γεωργιάδης, Τζιουβάρας
Μέγας Αλέξανδρος
Άρδασσας-Τιτάν Σερβίων (γήπεδο Άρδασσας)
Άρδασσας-Τιτάν Σερβίων (γήπεδο Άρδασσας)
Πανυτσίδης,
Μπαλιάκας, Μπέλτσου
Μπαλιάκας, Μπέλτσου
Αναγέννηση
Πτολεμαΐδας-Μακεδονικός Κοζάνης (γήπεδο ΔΑΚ Πτολεμαΐδας)
Πτολεμαΐδας-Μακεδονικός Κοζάνης (γήπεδο ΔΑΚ Πτολεμαΐδας)
Σουλίδης Ε., Τέμης,
Λαμπριανίδης
Λαμπριανίδης
Α.Ε.
Περδίκκα-Εορδαϊκός (γήπεδο Περδίκκα)
Περδίκκα-Εορδαϊκός (γήπεδο Περδίκκα)
Τσιγγένης Α.,
Ιωαννίδης Ν., Κωνσταντινίδης
Ιωαννίδης Ν., Κωνσταντινίδης
Ακαδημία
Ποδοσφαίρου Βοΐου -Έλατος Ελάτης (γήπεδο Νεάπολης)
Ποδοσφαίρου Βοΐου -Έλατος Ελάτης (γήπεδο Νεάπολης)
Καρατέρπος,
Χονδροματίδης Συμεωνίδης
Χονδροματίδης Συμεωνίδης
Άρης
Μαυροπηγής-Α.Ε.Π. Καραγιαννίων (γήπεδο Μαυροπηγής)
Μαυροπηγής-Α.Ε.Π. Καραγιαννίων (γήπεδο Μαυροπηγής)
Κουτσώνας,
Μπισούκης, Τζώρτζος
Μπισούκης, Τζώρτζος
Α.Σ. Βελβεντό-Α.Ε.
Ελίμειας (γήπεδο Βελβεντού)
Ελίμειας (γήπεδο Βελβεντού)
Ζούγρας,
Κουτζιακουτζίδης, Γκέκα
Κουτζιακουτζίδης, Γκέκα
Κυριακή 6/10
Απόλλων
Ακρινής-Μακεδονικός Φούφα (γήπεδο Ακρινής)
Ακρινής-Μακεδονικός Φούφα (γήπεδο Ακρινής)
Σωτηριάδης,
Κουντουράκης, Διαμαντής Γ.
Κουντουράκης, Διαμαντής Γ.
Β' κατηγορία (1ος όμιλος)
3η Αγωνιστική (1ος όμιλος) (16:30)
Σάββατο 05/10
Αναγέννηση
Λιβαδερού-Κοζάνη 2004 (γήπεδο Λιβαδερού)
Λιβαδερού-Κοζάνη 2004 (γήπεδο Λιβαδερού)
Κουντουράκης,
Πραχάλης, Λαζαρίδης Ι.
Πραχάλης, Λαζαρίδης Ι.
ΜΑΠΣ Αγίας
Παρασκευής-Εθνικός Βατερού (γήπεδο Ροδιανής)
Παρασκευής-Εθνικός Βατερού (γήπεδο Ροδιανής)
Παφύλας, Σύκος,
Μπακατάρη
Μπακατάρη
ΑΟ
Τρανοβάλτου-Δαναοί Κοζάνης (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Τρανοβάλτου-Δαναοί Κοζάνης (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Δραγώγιας,
Αμαραντίδης, Χατζής
Αμαραντίδης, Χατζής
Κυριακή 06/10
Ερμής
Πλατανορέματος-Μ. Αλ. Λευκοπηγής (γήπεδο Πλατανορέματος)
Πλατανορέματος-Μ. Αλ. Λευκοπηγής (γήπεδο Πλατανορέματος)
Ζούγρας, Γάτσου,
Λαζαρίδης Ι.
Λαζαρίδης Ι.
Κένταυρος
Πρωτοχωρίου-Αλιάκμων Αιανής (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Πρωτοχωρίου-Αλιάκμων Αιανής (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Καρατέρπος,
Μπισούκης, Μπέλτσου
Μπισούκης, Μπέλτσου
ΑΕ Κρανιδίων-Δόξα
Ροδιανής (γήπεδο Κρανιδίων)
Ροδιανής (γήπεδο Κρανιδίων)
Κουτσώνας,
Λαμπριανίδης, Σύκος
Λαμπριανίδης, Σύκος
Αστραπή
Κλείτου-Απόλλων Αυλών (γήπεδο Αργίλου)
Κλείτου-Απόλλων Αυλών (γήπεδο Αργίλου)
Σουλίδης Δ.,
Τζιουβάρας, Γκέκα
Τζιουβάρας, Γκέκα
3η Αγωνιστική (2ος όμιλος) (16:30)
Σάββατο 05/10
Μ. Αλ. Χαραυγής-Ακαδημία
Σιάτιστας (γήπεδο Χαραυγής)
Σιάτιστας (γήπεδο Χαραυγής)
Σωτηριάδης,
Τσιγγένης Μ., Φραντζοπούλου
Τσιγγένης Μ., Φραντζοπούλου
Ερμής
Ασβεστόπετρας-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο Ασβεστόπετρας)
Ασβεστόπετρας-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο Ασβεστόπετρας)
Διαμαντής Γ.,
Αρτζουμάνης, Δημητρίου
Αρτζουμάνης, Δημητρίου
Δόξα
Μικροκάστρου-Βέρμιο Καρυοχωρίου (γήπεδο Μικροκάστρου)
Μικροκάστρου-Βέρμιο Καρυοχωρίου (γήπεδο Μικροκάστρου)
Σουλίδης Δ.,
Γάτσου, Γκόγκος
Γάτσου, Γκόγκος
Μακεδονικός
Σιάτιστας-Πολυνίκης (γήπεδο Σιάτιστας)
Σιάτιστας-Πολυνίκης (γήπεδο Σιάτιστας)
Παπαδημητρίου,
Ηλιάδης, Βαξεβάνος
Ηλιάδης, Βαξεβάνος
Κυριακή 06/10
ΕΑΣ
Ανθότοπου-Ηρακλής Κρυόβρυσης (γήπεδο Ανθότοπου)
Ανθότοπου-Ηρακλής Κρυόβρυσης (γήπεδο Ανθότοπου)
Τσιμεντερίδης,
Κωνσταντινίδης, Παπαδόπουλος Θ.)
Κωνσταντινίδης, Παπαδόπουλος Θ.)
ΑΜΣ
Γαλατινής-Ακρίτες Κοζάνης (γήπεδο Γαλατινής)
Γαλατινής-Ακρίτες Κοζάνης (γήπεδο Γαλατινής)
Σουλίδης Ε.,
Γεωργιάδης, Διαμαντής Δ.)
Γεωργιάδης, Διαμαντής Δ.)
ΠΑΟΚ Κοίλων-ΑΣ
Ποντοκώμης (γήπεδο Λιάππειο)
Ποντοκώμης (γήπεδο Λιάππειο)
Μαλιούρας,
Κουτζιακουτζίδης, Δήμος
Κουτζιακουτζίδης, Δήμος
Γ' κατηγορία
1η
αγωνιστική
αγωνιστική
Σάββατο 05/10 (16:30)
ΑΣ Καρυδίτσας
-Κεραυνός Πετρανών (γήπεδο ΕΠΣ
Κοζάνης)
-Κεραυνός Πετρανών (γήπεδο ΕΠΣ
Κοζάνης)
Μαλιούρας,
Βασιλειάδης, Παπαδόπουλος Θ.
Βασιλειάδης, Παπαδόπουλος Θ.
Κυριακή 06/10 (11:00)
ΑΟ Κρόκου-ΑΕ Άνω
Κώμης (γήπεδο Κρόκου)
Κώμης (γήπεδο Κρόκου)
Γκόγκος, Βέρρος,
Βασιλειάδης
Βασιλειάδης
Κυριακή 06/10 (16:30)
ΑΕ Καισαριάς Κήπου Σπάρτου - Άρης Καλονερίου (γήπεδο Αιανής)
Δραγώγιας,
Αραβοπούλου, Βαξεβάνος
Αραβοπούλου, Βαξεβάνος
Αίας Μικροβάλτου
-Δόξα Λευκόβρυσης (γήπεδο Τρανοβάλτου)
-Δόξα Λευκόβρυσης (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Παπαχαρίσης,
Βέρρος, Φτάκας
Βέρρος, Φτάκας
Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης
-Πρόοδος Μεταξά (γήπεδο Δρεπάνου)
-Πρόοδος Μεταξά (γήπεδο Δρεπάνου)
Παφύλας,
Αμαραντίδης, Πραχάλης
Αμαραντίδης, Πραχάλης
Δόξα Βερμίου -Δράση
Τσοτυλίου (γήπεδο Πύργων)
Τσοτυλίου (γήπεδο Πύργων)
Ιωαννίδης Ν.,
Μιχαηλίδης, Ιωαννίδης Ν του Τ.)
Μιχαηλίδης, Ιωαννίδης Ν του Τ.)
Ιωνικός Βαθυλάκκου
-Ηρακλής Πτολεμαΐδας (γήπεδο Βαθυλάκκου)
-Ηρακλής Πτολεμαΐδας (γήπεδο Βαθυλάκκου)
Παπαδημητρίου,
Χρυσοστομίδης, Χατζής
Χρυσοστομίδης, Χατζής