Ποιοι θα σφυρίξουν στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κοζάνης το Σαββατοκύριακο 09-10/03/2013
Α' κατηγορία
26η Αγωνιστική
Σάββατο
09/03/2013
09/03/2013
ΑΕ Κοζάνης
- Ερμής Ασβεστόπετρας (Μαρόπουλος, Γεωργιάδης, Γκέκα)
- Ερμής Ασβεστόπετρας (Μαρόπουλος, Γεωργιάδης, Γκέκα)
Κοζάνη 2004
- ΑΣ Βελβεντό (Πανυτσίδης,
Παπαδόπουλος Χ., Λαμπριανίδης)
- ΑΣ Βελβεντό (Πανυτσίδης,
Παπαδόπουλος Χ., Λαμπριανίδης)
Μακεδονικός Φούφα - Αλιάκμων Αιανής (Δραγώγιας
Α., Κουντουράκης, Διαμαντής)
Α., Κουντουράκης, Διαμαντής)
Τιτάν Σερβίων - ΠΑΟ Κοίλων (Κωτσίδης,
Ιωαννίδης Ν., Τζώρτζος)
Ιωαννίδης Ν., Τζώρτζος)
Μ. Αλ. Άρδασσας - Αναγέννηση Εράτυρας (Τσιμεντερίδης, Τζιαμπάζης, Τζιουβάρας)
Κυριακή
10/03/2013
10/03/2013
Εορδαϊκός
- Ακ. Σιάτιστας (Κοεμτζίδης, Κουτζιακουτζίδης, Μπέλτσου)
- Ακ. Σιάτιστας (Κοεμτζίδης, Κουτζιακουτζίδης, Μπέλτσου)
ΑΕΠ Καραγιαννίων - Εθνικός Βατερού (Ζούγρας,
Παφύλας, Μπαλιάκας)
Παφύλας, Μπαλιάκας)
Απόλλων Ακρινής - ΑΕ Περδίκκα (Καρατέρπος,
Μπισούκης, Κωνσταντινίδης)
Μπισούκης, Κωνσταντινίδης)
Ρεπό: ΑΕ Ελίμεια
Β' κατηγορία (1ος όμιλος)
21η Αγωνιστική
Σάββατο
09/03/2013
09/03/2013
Δόξα Μικροκάστρου - ΕΑΣ Ανθότοπου (Ζούγρας,
Σύκος, Παφύλας)
Σύκος, Παφύλας)
Δόξα Ροδιανής
- Απόλλων Αυλών
(Σουλίδης Ε., Δραγώγιας Ε., Παπαδημητρίου)
- Απόλλων Αυλών
(Σουλίδης Ε., Δραγώγιας Ε., Παπαδημητρίου)
Ακαδημία Βοΐου - Πρόοδος Μεταξά (Σπέντζας, Γκόγκος, Πραχάλης)
Κυριακή
10/03/2013
10/03/2013
Μακεδονικός Σιάτιστας - Αναγέννηση Λιβαδερού (Κουτσώνας,
Κουντουράκης, Αμαραντίδης)
Κουντουράκης, Αμαραντίδης)
Ερμής Πλατανορέματος - ΑΕ Κρανιδίων (Κωτσίδης,
Συμεωνίδης, Τζώρτζος)
Συμεωνίδης, Τζώρτζος)
Έλατος Ελάτης
- ΑΟ Τρανοβάλτου (Τσιμεντερίδης, Τζουβάρας, Σύκος)
- ΑΟ Τρανοβάλτου (Τσιμεντερίδης, Τζουβάρας, Σύκος)
Δόξα Μεσιανής
- ΑΜΣ Γαλατινής (Μαρόπουλος,
Σουλίδης Δ., Δραγώγιας Ε.)
- ΑΜΣ Γαλατινής (Μαρόπουλος,
Σουλίδης Δ., Δραγώγιας Ε.)
Β' κατηγορία (2ος όμιλος)
21η Αγωνιστική
Σάββατο
09/03/2013
09/03/2013
Ακρίτες Κοζάνης - Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης (Σωτηριάδης,
Φραντζοπούλου, Τσιγγένης Μ.)
Φραντζοπούλου, Τσιγγένης Μ.)
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ατρόμητος Πτολ/δας (Τσιγγένης
Α., Χονδροματίδης, Αρτζουμάνης)
Α., Χονδροματίδης, Αρτζουμάνης)
Άρης Μαυροπηγής - Πολυνίκης Πτολ/δας (Καραποναρλίδης,
Δήμος, Φτάκας)
Δήμος, Φτάκας)
Κυριακή
10/03/2013
10/03/2013
Αναγέννηση Πτολ/δας - Ηρακλής Κρυόβρυσης (Τσιγγένης
Α., Παπαδόπουλος Μ., Συμεωνίδης)
Α., Παπαδόπουλος Μ., Συμεωνίδης)
Δαναοί Κοζάνης - Αστραπή Κλείτου (Σωτηριάδης,
Χονδροματίδης, Μιχαηλίδης)
Χονδροματίδης, Μιχαηλίδης)
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Μ. Αλ. Χαραυγής (Καραποναρλίδης,
Γεωργιάδης, Παπαδόπουλος Χ.)
Γεωργιάδης, Παπαδόπουλος Χ.)
ΑΣ Καρυδίτσας
- ΑΣ Ποντοκώμης (Πανυτσίδης, Αραβοπούλου, Ηλιάδης)
- ΑΣ Ποντοκώμης (Πανυτσίδης, Αραβοπούλου, Ηλιάδης)
Γ' κατηγορία
15η Αγωνιστική
Σάββατο
09/03/2013
09/03/2013
Ηρακλής Δρεπάνου – Άρης Καλονερίου (Κουτσώνας, Γάτσου,
Παπαδόπουλος Θ.)
Παπαδόπουλος Θ.)
Αίας Μικροβάλτου – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής (Καρατέρπος, Μπισούκης,
Κωνσταντινίδης)
Κωνσταντινίδης)
Δράση Τσοτυλίου – Μ. Αλ. Λευκοπηγής (Κοεμτζίδης,
Κουτζιακουτζίδης, Μπαλιάκας)
Κουτζιακουτζίδης, Μπαλιάκας)
Κυριακή
10/03/2013
10/03/2013
ΑΕ Άνω Κώμης – Κεραυνός Πετρανών (Δραγώγιας Α., Τζιαμπάζης,
Κωστόπουλος)
Κωστόπουλος)
Ρεπό: Δόξα Λευκόβρυσης