Αρχική

ΕΠΣ Κοζάνης – Αποτελέσματα Σαββάτου


Α’ κατηγορία

8η Αγωνιστική  
Τιτάν Σερβίων – ΑΣ Βελβεντό 2-2
Απόλλων Ακρινής – Αλιάκμων Αιανής  1-2
ΑΕ Κοζάνης – Ακ. Σιάτιστας 3-1
Κοζάνη 2004  – Ερμής Ασβεστόπετρας  2-4
Μ. Αλ. Άρδασσας – ΠΑΟ Κοίλων 3-1
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Βατερού 6-1
Κυριακή 28/10 – 15:00
[γήπεδο Κρόκου] ΑΕ Ελίμεια – ΑΕ Περδίκκα(Τσιγγένης, Τζώρτζος, Κουντουράκης)
 [γήπεδο Ξηρολίμνης] ΑΕΠ Καραγιαννίων – Εορδαϊκός  (Κοεμτζίδης, Γεωργιάδης, Κουτζιακουτζίδης)
Ρεπό: Αναγέννηση Εράτυρας
Βαθμολογία
Μέγας Αλ. Άρδασσας 21
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 19
Μακεδονικός Φούφα 17
Α.Ε. Κοζάνης 16
Α.Σ. Εορδαϊκός 2007 14
Α.Ε. Ελίμειας 13
Εθνικός Βατερού 11
Α.Ε. Περδίκκα 11
Ερμής Ασβεστόπετρας 9
Αλιάκμων Αιανής 9
Αναγέννηση Εράτυρας 8
Ακ. Π. Σιάτιστας 8
Τιτάν Σερβίων 6
Α.Σ. Βελβεντό 4
Απόλλων 2010 Ακρινής 4
ΠΑΟ Κοίλων 1
Κοζάνη 2004 1
Β’ κατηγορία
(1ος όμιλος)
6η Αγωνιστική
Δόξα Ροδιανής – Δόξα Μεσιανής
Ακαδημία Βοΐου – Έλατος Ελάτης  4-1
ΑΕ Κρανιδίων – Μακεδονικός Σιάτιστας
Πρόοδος Μεταξά – Ερμής Πλατανορέματος 1-1
Κυριακή 28/10 – 15:00
 [γήπεδο Τρανοβάλτου] ΑΟ Τρανοβάλτου – ΕΑΣ Ανθότοπου (Σπέντζας, Κουτσώνας, Σουλίδης Δ.)
[γήπεδο Γαλατινή] ΑΜΣ Γαλατινής – Αναγέννηση Λιβαδερού (Δραγώγιας, Στρίφα, Αραβοπούλου)
[γήπεδο Αυλών] Απόλλων Αυλών – Δόξα Μικροκάστρου (Πανυτσίδης, Παπαδόπουλος Χ., Τζουβάρας Θ. )
Βαθμολογία
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου Η Ένωση 16
Ερμής Πλατανορέματος 13
Έλατος Ελάτης 11
Δόξα Ροδιανής 10
Α.Μ.Σ. Γαλατινής 10
Μακεδονικός Σιάτιστας 9
Ε.Α.Σ. Ανθότοπου 8
Δόξα Μεσιανής 7
Πρόοδος Μεταξά 7
Απόλλων Αυλών 5
Α.Ε. Κρανιδίων 4
Δόξα Μικροκάστρου 3
Αναγέννηση Λιβαδερού 1
Α.Ο. Τρανοβάλτου 0

(2ος όμιλος)

6η Αγωνιστική
  Ατρόμητος Πτολ/δας – Ακρίτες Κοζάνης  2-2
  Μ. Αλ. Χαραυγής – Αναγέννηση Πτολ/δας   0-3
ΑΣ Καρυδίτσας – Δαναοί Κοζάνης  1-2
Κυριακή 28/10 – 15:00
[γήπεδο Πρωτοχωρίου] Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Άρης Μαυροπηγής (Μαρόπουλος, Λαμπριανίδης, Γκέκα)
[γήπεδο Ποντοκώμης] ΑΣ Ποντοκώμης – Βέρμιο Καρυοχωρίου (Καραποναρλίδης, Παφύλας, Λαζαρίδης Ι.)
[γήπεδο Αργίλου] Αστραπή Κλείτου – Ηρακλής Κρυόβρυσης (Καρατέρπος, Ξενακίδης, Μπισούκης)
[γήπεδο στρατοπέδου] Πολυνίκης Πτολ/δας –Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης (Κωτσίδης, Χονδροματίδης, Δημητρίου)
Βαθμολογία
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 18
Πολυνίκης 11
Κένταυρος Πρωτοχωρίου 8
Ηρακλής Κρυόβρυσης 8
Φ.Σ. Αστραπή Κλείτου 8
Ακρίτες Κοζάνης 8
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 8
Δαναοί 2004 Κοζάνης 8
Άρης Μαυροπηγής 5
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 5
Α.Σ. Ποντοκώμης 5
Α.Σ. Καρυδίτσας 4
Βέρμιο Καρυοχωρίου 3
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 1Γ’ κατηγορία 
4η Αγωνιστική 
Αναγέννηση Ανατολικού – Κεραυνός Πετρανών
Ηρακλής Δρεπάνου – Δράση Τσοτυλίου
Δόξα Λευκόβρυσης – Αίας Μικροβάλτου
Μ. Αλ. Λευκοπηγής – ΑΕ Άνω Κώμης
Κυριακή 28/10 – 15:00
 [γήπεδο Καλονερίου] Άρης Καλονερίου – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής (Σπυριάδης, Τζουβάρας Ν., Φραντζοπούλου)  
Βαθμολογία
Μ.Α.Π.Σ. Αγίας Παρασκευής 9
Μέγας Αλέξανδρος Λευκοπηγής 7
Ηρακλής Δρεπάνου  6
Αίας Μικροβάλτου 5
Α .Ε. Άνω Κώμης 4
Δόξα Λευκόβρυσης 4
Δράση Τσοτυλίου 4
 Αναγέννηση Ανατολικού 3
Κεραυνός Πετρανών 0
Άρης Καλονερίου 0
Ματιές στα σπορ με ΘΑΡΡΟΣ