ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 4-5/10/2017
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης οι διαιτητές της 9ηςαγωνιστικής στην Α' κατηγορία της 8ης, στον 1ο και 2ο όμιλο της Β’ κατηγορίας και της 4ης στην Γ’ κατηγορία.
Ο αγώνας ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ για την 8η αγωνιστική του 2ου Ομίλου της Β΄ Κατηγορίας θα διεξαχθεί την Κυριακή 05/11/2017 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Μικροκάστρου αντί το Σάββατο 04/11/2017
Όλα τα παιχνίδια θα ξεκινήσουν στις 3.00μ.μ.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ρέφερι
Α’ κατηγορία
9η Αγωνιστική
Σάββατο 4/11/2017 – 3.00
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης (γήπεδο Ηρακλής)Τσιγγένης Α., Κανδυλιώτης, Μπέλτσου
Α.Ε. Κοζάνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου (γήπεδο στρατιωτικό)Ζούγρας, Παπαδόπουλος Χρ., Μπακατάρη
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Δόξα Λευκόβρυσης (γήπεδο Χαραυγής)Κεχαγιάς, Φραντζοπούλου, Τσιγγένης Μ.
Φ.Σ. Κοζάνη – Αλιάκμων Αιανής (γήπεδο ΔΑΚ Κοζάνης)Γεωργιάδης, Παπαδόπουλος Θ.,Πανυτσίδου
Τιτάν Σερβίων – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας (γήπεδο Πλατανορέμματος)Τσούλης, Βογδόπουλος, Σύκος
Ακρίτες Κοζάνης – Α.Σ. Βελβεντό (γήπεδο Ξηρολίμνης)Κατσούμπας, Λαμπριανίδης, Λαζαρής
Κυριακή 5/11/2017 – 3.00
Εθνικός Βατερού – Μακεδονικός Κοζάνης (γήπεδο Βατερού)Καρατέρπος, Εμμανουήλ Φ., Συμεωνίδης
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Μακεδονικός Σιάτιστας (γήπεδο Γαλατινής)Κουτσώνας, Τζιαμπάζης, Τζιουβάρας
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
8η Αγωνιστική
Κυριακή 5/11/2017 – 3.00
Πρόοδος Μεταξά – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής (γήπεδο Μεταξά)Τσούλης, Σύκος, Κρικέλης
Απόλλων Αυλών – Α.Ε. Άνω Κώμης (γήπεδο Αυλών)Κατσούμπας, Πραχάλης, Χατζηγεωργίου
Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Ε. Κρανιδίων (ματαιώνεται)
Α.Σ. Καρυδίτσας – Κένταυρος Πρωτοχωρίου (γήπεδο Πρωτοχωρίου)Ζούγρας, Λαμπριανίδης, Λαζαρής
Έλατος Ελάτης – Αναγέννηση Λιβαδερού (γήπεδο Νέας Νικόπολης)Κεχαγιάς, Γεωργιάδης, Παπαδόπουλος Θ.
Ερμής Πλατανορέμματος – Αίας Μικροβάλτου (γήπεδο Πλατανορέμματος)Σωτηριάδης, Βαμβακάς, Παπαδόπουλος Μ.
Ρεπό: Α.Ο. Κρόκου
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
8η Αγωνιστική
Σάββατο 4/11/2017 – 3.00
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Δαναοί Κοζάνης (γήπεδο Ατρόμητου)Σουλίδης Δ., Σίας Α., Σίας Κ.
Ερμής Ασβεστόπετρας-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς (γήπεδο Ασβεστόπετρας)Γκόγκος, Γάτσου, Ελευθεριάδης
Βέρμιο Καρυοχωρίου-Α.Ε. Περδίκκα (γήπεδο Καρυοχωρίου)Καρατέρπος, Ιωαννίδης Β., Μιχαηλίδης
Κυριακή 5/11/2017 – 3.00
Δόξα Μικροκάστρου-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης (γήπεδο Μικροκάστρου)Κωνσταντινίδης, Βογδόπουλος, Πανυτσίδου Κεραυνός Πετρανών-Κοζάνη 2004 (γήπεδο Πετρανών)Γάτσου, Βαρδιάμπαση, Μπακατάρη
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Πρόοδος Κομνηνών (γήπεδο Άρδασσας)Τζουβάρας, Τέμης, Αρσενίδου
Ρεπό: Δόξα Βερμίου Πύργων
Γ’ κατηγορία
4η αγωνιστική
Σάββατο 4/11/2017 – 3.00
ΦΣ Εορδαϊκός - Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας (γήπεδο στρατοπέδου) Σουλίδης Ε., Τσιότσιας, Κάμπερ
ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου - Ηρακλής Δρεπάνου (γήπεδο Πύργων)Τζουβάρας, Πουρλουκάκης, Βερεντζιώτης
Κυριακή 5/11/2017 – 3.00
Αναγέννηση Εράτυρας-Δάφνη Πολυμύλου (γήπεδο Εράτυρας)Τσιγγένης Α., Τσάνης, Βερεντζιώτης
Δράσις Τσοτυλίου - Αστραπή Κλείτου (γήπεδο Τσοτυλίου)
Ντούλε, Σίας Α., Παπαδόπουλος Λ.
Αναγέννηση Αργίλου - Εθνικός Πτολεμαΐδας (γήπεδο Αργίλου) Βασιλειάδης, Κουμπούρας, Παπαγερίδης