Αρχική

ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 25-26/01/2014

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης  οι διαιτητές των αναμετρήσεων στην Α' κατηγορία (19η αγωνιστική), Β' κατηγορία  (16η αγωνιστική) και Γ' κατηγορία  (14η αγωνιστική) Α’ κατηγορία19η  αγωνιστική
Σάββατο 25/01/2014 – 15.00
Αναγέννηση Εράτυρας  - Α.Ε. Κοζάνης (γήπεδο Εράτυρας)
Τσιγγένης Α., Ιωαννίδης Β., Μπισούκης
Μακεδονικός  Κοζάνης  - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας (γήπεδο στρατιωτικό)
Πανυτσίδης, Γκέκα, Κουντουράκης
Τιτάν Σερβίων  - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας (γήπεδο Σερβίων)
Καρατέρπος, Συμεωνίδης, Μπέλτσου
Μακεδονικός Φούφα  - Απόλλων Ακρινής (γήπεδο Φούφα)
Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας, Λαμπριανίδης  


Κυριακή 26/01/2014 – 15.00
Έλατος Ελάτης  - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Σουλίδης Ε., Κουτζιακουτζίδης, Σύκος
Α.Ε. Ελίμειας - Α.Σ. Βελβεντό (γήπεδο Κρόκου)
Τσιμεντερίδης, Μπακατάρη, Μπαλιάκας
Εορδαϊκός  - Α.Ε. Περδίκκα (γήπεδο ΔΑΚ Πτολεμαΐδας)
Σωτηριάδης, Ιωαννίδης Ν., Παπαδόπουλος Μ.
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων  - Άρης Μαυροπηγής (γήπεδο  Ξηρολίμνης)


Μαλιούρας, Διαμαντής Δ., Διαμαντής Γ.
Β’ κατηγορία
16η  αγωνιστική
Σάββατο 25/01/2014 – 15.00
Αλιάκμων Αιανής  - Κένταυρος Πρωτοχωρίου (γήπεδο Αιανής)
Ζούγρας, Τζιαμπάζης, Ξενακίδης  
Δόξα Ροδιανής  - ΑΕ Κρανιδίων (γήπεδο Ροδιανής)
Σουλίδης Ε., Ηλιάδης, Παπαδόπουλος Θ.
Κυριακή 26/01/2014 – 15.00
Δαναοί Κοζάνης  - ΑΟ Τρανοβάλτου (γήπεδο Αργίλου)
Γεωργιάδης, Ηλιάδης, Παπαδόπουλος Θ.
Κοζάνη 2004 - Αναγέννηση Λιβαδερού  (γήπεδο Νέας Νικόπολης)
Κουτσώνας, Κωνσταντινίδης, Αραβοπούλου
Εθνικός Βατερού  - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής  (γήπεδο Βατερού)
Τσιγγένης Α., Ιωαννίδης Β., Μπέλτσου
Μ. Αλ. Λευκοπηγής  - Ερμής Πλατανορέματος  (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Κουντουράκης, Γκέκα, Χατζής
Απόλλων Αυλών  - Αστραπή Κλείτου  (γήπεδο Αυλών)
Καρατέρπος, Κωνσταντινίδης, Συμεωνίδης
 16η  αγωνιστική
Σάββατο 25/01/2014 – 15.00
Ακαδημία Σιάτιστας  - Μ. Αλ. Χαραυγής (γήπεδο  Σιάτιστας)
Παπαδόπουλος Χ., Σπέντζας, Πραχάλης  
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας  - Ερμής Ασβεστόπετρας (γήπεδο Ατρόμητου)
Σουλίδης Δ., Μπακατάρη, Φραντζοπούλου
ΑΣ Ποντοκώμης  - ΠΑΟΚ Κοίλων (γήπεδο Ποντοκώμης)
Κουτσώνας, Μπαλιάκας, Κουτζιακουτζίδης  
Βέρμιο Καρυοχωρίου  - Δόξα Μικροκάστρου (γήπεδο Καρυοχωρίου)
Χονδροματίδης, Ιωαννίδης Ν./Τιμ., Μιχαηλίδης   
Ακρίτες Κοζάνης  - ΑΜΣ Γαλατινής (γήπεδο Λιάππειο)
Σωτηριάδης, Παπαδόπουλος Μ., Σύκος
Κυριακή 26/01/2014 – 15.00
Πολυνίκης  - Μακεδονικός Σιάτιστας (γήπεδο στρατοπέδου)
Πανυτσίδης, Λαμπριανίδης, Τζιουβάρας
Ηρακλής Κρυόβρυσης  - ΕΑΣ Ανθότοπου (γήπεδο Κρυόβρυσης)
Μπισούκης, Τσιγγένης Μ., Βαρδιάμπαση 

Γ’ κατηγορία 
14η  αγωνιστική
Σάββατο 25/01/2014 – 15.00
Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Ιωνικός Βαθυλάκκου (γήπεδο Ηρακλή Πτολ/δας)
Διαμαντής Γ., Αρτζουμάνης, Εμμανουήλ
Δράση Τσοτυλίου - ΑΟ Πύργων (γήπεδο Τσοτυλίου)
Γκόγκος, Βαξεβάνος, Χατζής
Άρης Καλονερίου  - ΑΕ Καισαριάς - Κήπου-Σπάρτου (γήπεδο Καλονερίου)
Παφύλας, Βογδόπουλος, Γκόγκα
Κυριακή 26/01/2014 – 11.00
Κεραυνός  Πετρανών - ΑΣ Καρυδίτσας (γήπεδο Πετρανών)
Σωτηριάδης, Δημητρίου, Φραντζοπούλου
ΑΕ Άνω Κώμης - ΑΟ Κρόκου (γήπεδο Αιανής)
Καρατέρπος, Κωνσταντινίδης, Συμεωνίδης
Κυριακή 26/01/2014 – 15.00
Δόξα Λευκόβρυσης  - Αίας Μικροβάλτου (γήπεδο  ΕΠΣ Κοζάνης)
Σουλίδης Δ., Πανυτσίδου Α., Στρατούδης
Πρόοδος Μεταξά  - Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης (γήπεδο  Μεταξά)

Παπαχαρίσης, Σπέντζας, Βασιλειάδης