ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 22-23/4/2017
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης οι διαιτητές της 25ης αγωνιστικής στην Α' κατηγορία και της 22ης στον 1ο και 2ο όμιλο της Β’ κατηγορίας.
Τα παιχνίδια θα ξεκινήσουν στις 5 το απόγευμα, εκτός του Κοζανη 2004 - Δράση Τσοτυλίου που θα ξεκινήσει στις 12.00. Ο αγώνας ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ για την 25η αγωνιστική της Α΄ Κατηγορίας θα διεξαχθεί στο γήπεδο Αιανής και ώρα 17:00 το Σάββατο 22/04/2017 αντί της Κυριακής 23/04/2017.
Α’ κατηγορία
25ηαγωνιστική
Σάββατο 22/4/2017 – 5.00μ.μ.
Π.Α.Ο. Κοίλων - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας (γήπεδο Λιάππειο)
Κωνσταντινίδης, Σύκος, Μπακατάρη
Τιτάν Σερβίων - Α.Ε. Καλαμιάς (γήπεδο Σερβίων)
Πελετίδης, Πραχάλης, Βογδόπουλος
Α.Ε. Κοζάνης - Γαλατινή (γήπεδο ΔΑΚ)
Τσιμεντερίδης, Μπέλτσου, Συμεωνίδης
Αλιάκμων Αιανής - Α.Σ. Βελβεντό (γήπεδο Αιανής)
Καρατέρπος, Φραντζοπούλου, Τσιγγένης Μ.
Κυριακή 23/4/2017– 5.00μ.μ.
Μακεδονικός Κοζάνης - Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής (γήπεδο στρατιωτικό)
Σουλίδης Δ., Δραγώγιας, Πανυτσίδου
Α.Ε. Άνω Κώμης - Α.Ε.Π. Καραγιαννίων (γήπεδο Κρόκου)
Γεωργιάδης, Παπαδόπουλος Θ., Εμμανουήλ Β.
Μακεδονικός Σιάτιστας - Κοζάνη (γήπεδο Σιάτιστας)
Ζούγρας, Λαμπριανίδης, Τζιαμπάζης
Εθνικός Βατερού - Αναγέννηση Εράτυρας α.α.
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
22ηαγωνιστική
Κυριακή 23/4/2017– 5.00μ.μ.
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Α.Ο. Κρόκου (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Δεληζήσης, Σύκος, Μπακατάρη
Κεραυνός Πετρανών - Αναγέννηση Λιβαδερού (γήπεδο Πετρανών)
Κωνσταντινίδης, Βογδόπουλος, Βαρδιάμπαση
Ερμής Πλατανορέμματος - Α.Σ. Καρυδίτσας (γήπεδο Πλατανορέμματος)
Πελετίδης, Σίας Κ., Κρικέλης
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής - Δόξα Λευκόβρυσης (γήπεδο Ροδιανής)
Τσιμεντερίδης, Μπέλτσου, Τσιγγένης Μ.
Αναγέννηση Αργίλου - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης (γήπεδο Αργίλου)
Κουτσώνας, Εμμανουήλ Φ., Κανδυλιώτης
Πρόοδος Μεταξά - Ακρίτες Κοζάνης (γήπεδο Μεταξά)
Καρατέρπος, Τζουβάρας, Συμεωνίδης
Α.Ε. Κρανιδίων - Έλατος Ελάτης (γήπεδο Κρανιδίων)
Κεχαγιάς, Πραχάλης, Ελευθεριάδης
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
22ηαγωνιστική
Σάββατο 22/4/2017 – 5.00μ.μ.
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο Καρυοχωρίου)
Ζούγρας, Τζιουβάρας, Λαμπριανίδης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Ελπίδες Ελλησπόντου (γήπεδο Νεάπολης)
Δεληζήσης, Χατζής, Μπαλιάκας
Δόξα Μικροκάστρου - Δόξα Βερμίου Πύργων (γήπεδο Μικροκάστρου)
Σουλίδης Δ., Παπαδόπουλος Θ., Πανυτσίδου
Κυριακή 23/4/2017– 12.00μ.μ.
Κοζάνη 2004 - Δράσις Τσοτυλίου (γήπεδο Νέας Νικόπολης)
Κουτσώνας, Εμμανουήλ Φ., Κανδυλιώτης
Κυριακή 23/4/2017– 5.00μ.μ.
Πρόοδος Κομνηνών - Ηρακλής Κρυόβρυσης (γήπεδο Κομνηνών)
Κατσούμπας, Φραντζοπούλου, Κάμπερ
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Ερμής Ασβεστόπετρας (γήπεδο Ηρακλή Πτολ/δας)
Τσιγγένης Α.., Παπαδόπουλος Μ., Μιχαηλίδης