ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 14-15/03/2015
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης οι διαιτητές των αναμετρήσεων στην Α' κατηγορία (24η αγωνιστική), Β' κατηγορία (19η αγωνιστική) και Γ' κατηγορία (14η αγωνιστική).
Όλα τα παιχνίδια θα διεξαχθούν στις 3 το μεσημέρι εκτός των Κοζάνη 2004 – Ιωνικός Βαθυλάκκου και Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης - Πρόοδος Μεταξά, που θα γίνουν το πρωί της Κυριακής (11.00)
Α’ κατηγορία
24η αγωνιστική
Σάββατο 14/3/2015 – 3.00μ.μ.
Μακεδονικός Φούφα - Μακεδονικός Σιάτιστας (γήπεδο Φούφα)
Πανυτσίδης, Μπακατάρη, Ιωαννίδης Ν.
Α.Ε. Κοζάνης - Αστραπή Κλείτου (γήπεδο στρατιωτικό)
Δεληζήσης, Λαμπριανίδης, Κουντουράκης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Εορδαϊκός (γήπεδο Αγίου Χριστοφόρου)
Ζούγρας, Ιωαννίδης Β., Παπαδόπουλος Χρ.
Κυριακή 15/3/2015 – 3.00μ.μ.
Αλιάκμων Αιανής - Α.Ε. Ελίμειας (γήπεδο Αιανής)
Τσιμεντερίδης, Κωνσταντινίδης Α., Παπαδόπουλος Μ.
Α.Ε. Περδίκκα - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου (γήπεδο Περδίκκα)
Σουλίδης Δ., Κουτζιακουντζίδης, Τέμης
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων - Μακεδονικός Κοζάνης (γήπεδο Ξηρολίμνης)
Πελετίδης, Τζιαμπάζης, Μπαλιάκας
Απόλλων Ακρινής - Α.Σ. Βελβεντό (γήπεδο Ακρινής)
Καρατέρπος, Μπέλτσου, Μπισούκης
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Αναγέννηση Εράτυρας (γήπεδο Γαλατινής)
Διαιτητές γειτονικού συνδέσμου
Β’ κατηγορία
1ος όμιλος
19η αγωνιστική
Σάββατο 14/3/2015 – 3.00μ.μ.
Τιτάν Σερβίων - Δόξα Ροδιανής (γήπεδο Σερβίων)
Σουλίδης Ε., Δραγώγιας, Βογδόπουλος
Κυριακή 15/3/2015 – 11.00π.μ.
Κοζάνη 2004 - Ιωνικός Βαθυλάκκου (γήπεδο Νέας Νικόπολης)
Σωτηριάδης, Γκέκα, Βαρδιάμπαση
Κυριακή 15/3/2015 – 3.00μ.μ.
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Μ. Αλ. Λευκοπηγής (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Σωτηριάδης, Κωνσταντινίδης Χρ., Παπαδόπουλος Θ.
Ερμής Πλατανορέμματος - ΑΕ Κρανιδίων (γήπεδο Πλατανορέμματος)
Λαζαρίδης, Φτάκας, Σπέντζας
Έλατος Ελάτης - Αναγέννηση Λιβαδερού (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Παπαχαρίσης, Βασιλειάδης, Ντούλε
Α.Ε. Άνω Κώμης - Εθνικός Βατερού (γήπεδο Κρόκου)
Δεληζήσης, Λαμπριανίδης, Γκέκα
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Τρανοβάλτου (γήπεδο Ροδιανής)
Διαμαντής, Πραχάλης, Γκόγκα
2ος όμιλος
19η αγωνιστική
Σάββατο 14/3/2015 – 3.00μ.μ.
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Βέρμιο Καρυοχωρίου (γήπεδο Άρδασσας)
Τσιμεντερίδης, Βογδόπουλος, Φραντζοπούλου
Ερμής Ασβεστόπετρας - Άρης Μαυροπηγής (γήπεδο Ασβεστόπετρας)
Καρατέρπος, Μπέλτσου, Μπισούκης
Κυριακή 15/3/2015 – 3.00μ.μ.
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Ακρίτες Κοζάνης (γήπεδο Άρδασσας)
Ιωαννίδης Ν./Τιμ., Αρτζουμάνης, Κανδυλιώτης
ΠΑΟΚ Κοίλων - Κεραυνός Πετρανών (γήπεδο Λιάππειο)
Χονδροματίδης, Βαρδιάμπαση, Σιδηρόπουλος
Ηρακλής Κρυόβρυσης - Δόξα Μικροκάστρου (γήπεδο Κρυόβρυσης)
Σουλίδης Ε., Δραγώγιας, Εμμανουήλ Φ.
Μ. Αλ. Χαραυγής - ΕΑΣ Ανθότοπος (γήπεδο Χαραυγής)
Κουτσώνας, Χατζής, Στρατούδης
ΑΣ Ποντοκώμης - Πολυνίκης (γήπεδο Ποντοκώμης)
Τζουβάρας, Εμμανουήλ Β., Μιχαηλίδης
Γ’ κατηγορία
1ος όμιλος
14η αγωνιστική
Σάββατο 14/3/2015 – 3.00μ.μ.
Δόξα Λευκόβρυσης - Απόλλων Αυλών (γήπεδο ΕΠΣ Κοζάνης)
Σωτηριάδης, Κανδυλιώτης, Τσιότσιας
Αίας Μικροβάλτου - Α.Ο. Κρόκου (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Πελετίδης, Μπαλιάκας, Στρατούδης
Κυριακή 153/2015 – 11.00π.μ.
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Πρόοδος Μεταξά (γήπεδο στρατιωτικό)
Κουτσώνας, Παπαδόπουλος Θ., Πανυτσίδου
Κυριακή 15/3/2015 – 3.00μ.μ.
Αναγέννηση Αργίλου - Δαναοί Κοζάνης (γήπεδο Αργίλου)
Παπαδημητρίου, Βογδόπουλος, Τσούλης
Ρεπό: Α.Ε. Καισαρειάς- Σπάρτου
2ος όμιλος
14η αγωνιστική
Σάββατο14/3/2015 – 3.00μ.μ.
Άρης Καλονερίου - Δόξα Βερμίου Πύργων (γήπεδο Καλονερίου)
Σουλίδης Δ., Κεχαγιάς, Διόγκαρης
Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης - Ατρόμητος Δροσερού (γήπεδο Βατερού)
Χατζής, Καλύβας, Πανυτσίδου
Ελπίδες Ελλησπόντου - Ηρακλής Πτολεμαΐδας (γήπεδο Δρεπάνου)
Δεν θα διεξαχθεί…
Κυριακή 15/3/2015 – 3.00μ.μ.
Α.Ε. Καλαμιάς - Δράση Τσοτυλίου (γήπεδο Καλαμιάς)
Ζούγρας, Διαμαντής Δ., Κουντουράκης
Ρεπό: Α.Σ. Καρυδίτσας