ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 11-12/01/2014
Α’ κατηγορία
17η αγωνιστική
Σάββατο 11/01/2014 – 15.00
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Απόλλων Ακρινής (γήπεδο Νεάπολης)
Σπυριάδης, Ιωαννίδης Β., Μπέλτσου
Μακεδονικός Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας (γήπεδο στρατιωτικό)
Τσιμεντερίδης, Γεωργιάδης, Κουτζιακουτζίδης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Α.Σ. Βελβεντό (γήπεδο ΔΑΚ Πτολ/δας)
Καρατέρπος, Ιωαννίδης Ν., Συμεωνίδης
Μακεδονικός Φούφα - Εορδαϊκός (γήπεδο Φούφα)
Τσιγγένης Α., Ξενακίδης, Κωνσταντινίδης
Τιτάν Σερβίων - Αναγέννηση Εράτυρας (γήπεδο Σερβίων)
Ζούγρας, Λαμπριανίδης, Σύκος
Κυριακή 12/01/2014 – 15.00
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων - Α.Ε. Κοζάνης (γήπεδο Ξηρολίμνης)
..............................................................
Α.Ε. Ελίμειας - Α.Ε. Περδίκκα (γήπεδο Κρόκου)
Πανυτσίδης, Τζιαμπάζης, Τζιούβαρας
Έλατος Ελάτης - Άρης Μαυροπηγής (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Σωτηριάδης, Μπαλιάκας, Χονδροματίδης
Β’ κατηγορία 1ος όμιλος
14η αγωνιστική
Σάββατο 11/01/2014 – 15.00
Δόξα Ροδιανής - Αναγέννηση Λιβαδερού (γήπεδο Ροδιανής)
Σουλίδης Δ., Δραγώγιας, Βαξεβάνος
Κυριακή 12/01/2014 – 15.00
Εθνικός Βατερού - ΑΟ Τρανοβάλτου (γήπεδο Βατερού)
Σουλίδης Δ., Γκέκα, Αραβοπούλου
Μ. Αλ. Λευκοπηγής - Κοζάνη 2004 (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Σουλίδης Ε., Κουτζιακουτζίδης, Χατζής
Αλιάκμων Αιανής - Δαναοί Κοζάνης (γήπεδο Αιανής)
Μαλιούρας, Βέρρος, Βασιλειάδης
Απόλλων Αυλών - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής (γήπεδο Αυλών)
Σπέντζας, Διαμαντής Δ., Παπαδόπουλος
Αστραπή Κλείτου - Ερμής Πλατανορέματος (γήπεδο Αργίλου)
Τσιμεντερίδης, Σύκος, Μπακατάρη
ΑΕ Κρανιδίων - Κένταυρος Πρωτοχωρίου (γήπεδο Κρανιδίων)
Κουτσώνας, Λαμπριανίδης, Αμαραντίδης
2ος όμιλος
14η αγωνιστική
Σάββατο 11/01/2014 – 15.00
Μακεδονικός Σιάτιστας - ΕΑΣ Ανθότοπου (γήπεδο Σιάτιστας)
Σουλίδης Ε., Κουντουράκης, Αμαραντίδης
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ακαδημία Σιάτιστας (γήπεδο Καρυοχωρίου)
Παπαδημητρίου, Μιχαηλίδης, Βαρδιάμπαση
ΑΣ Ποντοκώμης - Μ. Αλ. Χαραυγής (γήπεδο Ποντοκώμης)
Σωτηριάδης, Ιωαννίδης Ν/Τ., Φραντζοπούλου
Ακρίτες Κοζάνης - Ερμής Ασβεστόπετρας (γήπεδο Λιάππειο)
Διαμαντής Γ., Τζιουβάρας, Μπαλιάκας
Κυριακή 12/01/2014 – 15.00
ΑΜΣ Γαλατινής - Δόξα Μικροκάστρου (γήπεδο Γαλατινής)
…………………………………………..
Ηρακλής Κρυόβρυσης - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο Κρυόβρυσης)
Σπυριάδης, Αρτζουμάνης, Τσιγγένης Μ.
Πολυνίκης - ΠΑΟΚ Κοίλων (γήπεδο στρατοπέδου)
Ζούγρας, Γεωργιάδης, Ξενακίδης
Γ’ κατηγορία
11η αγωνιστική (αναβληθέν παιχνίδι)
Κυριακή 12/01/2014 – 15.00
Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Δόξα Λευκόβρυσης (γήπεδο Ηρακλή Πτολ/δας)
Κουντουράκης, Μπέλτσου, Πραχάλης