Αρχική

ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν στα γήπεδα το Σαββατοκύριακο 9-10 Νοεμβρίου

Α' κατηγορία 
9η  αγωνιστική  
Σάββατο 9/11/2013 – 15.00
Α.Ε. Περδίκκα -Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
(γήπεδο Περδίκκα)
Σπυριάδης,
Μπισούκης, Τζώρτζος
Α.Ε. Κοζάνης-Μακεδονικός  Κοζάνης (γήπεδο στρατιωτικό)
Τσιμεντερίδης,
Τζιουβάρας, Μπακατάρη
Αναγέννηση Εράτυρας-Μακεδονικός Φούφα
(γήπεδο Εράτυρας)

Καρατέρπος,
Ιωαννίδης Β., Παπαδόπουλος Χρ.
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Ακαδημία
Βοΐου

(γήπεδο Άρδασσας)
Ζούγρας,
Ξανακίδης, Τζιαμπάζης
Α.Σ. Βελβεντό-Άρης Μαυροπηγής
(γήπεδο Βελβεντού)
Μπαϊραμίδης,
Μπέλτσου, Χονδροματίδης
Κυριακή 10/11/2013 – 15.00  
Έλατος Ελάτης-Τιτάν Σερβίων
(γήπεδο Τρανοβάλτου)
Κουτσώνας,
Γεωργιάδης, Μπαλιάκας
Απόλλων Ακρινής-Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
(γήπεδο Ακρινής)
Μπαϊραμίδης,
Κουντουράκης, Λαμπριανίδης  
Εορδαϊκός-Α.Ε. Ελίμειας
(γήπεδο ΔΑΚ Πτολεμαΐδας)
Σουλίδης
Δ. Γκέκα, Σύκος  


Β' κατηγορία (1ος όμιλος)
8η  αγωνιστική  
Σάββατο 9/11/2013 – 15.00
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής-Δόξα Ροδιανής (γήπεδο
Ροδιανής)
Σουλίδης
Ε., Δραγώγιας, Στρατούδης
Αναγέννηση Λιβαδερού-Αλιάκμων Αιανής (γήπεδο
Λιβαδερού)
Διαμαντής
Γ., Σύκος, Μπαλιάκας
Κυριακή 10/11/2013 – 11.00  
Δαναοί Κοζάνης-Μ. Αλ. Λευκοπηγής (γήπεδο
Αργίλου)
Λαζαρίδης
Ι., Αρτζουμάνης, Μιχαηλίδης
Κοζάνη 2004-Εθνικός Βατερού (γήπεδο
Νέας Νικόπολης)
Σουλίδης
Ε., Διαμαντής Δ., Ηλιάδης  
Κυριακή 10/11/2013 – 15.00  
ΑΕ Κρανιδίων-ΑΟ Τρανοβάλτου (γήπεδο
Κρανιδίων)
Παφύλας,
Μπακατάρη, Αμαραντίδης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου-Αστραπή Κλείτου (γήπεδο
Πρωτοχωρίου)
Δεληζήσης,
Παπαδόπουλος Μ., Διαμαντής Δ.
Ερμής Πλατανορέματος-Απόλλων Αυλών (γήπεδο
Πλατανορέματος)
Διαμαντής
Γ., Μαλιούρας, Δήμος 


Β' κατηγορία (2ος όμιλος) 
8η  αγωνιστική  
Σάββατο 9/11/2013 – 15.00
Δόξα Μικροκάστρου-Μακεδονικός
Σιάτιστας

 (γήπεδο
Μικροκάστρου)
Κουντουράκης,
Παπαδόπουλος Θ., Πραχάλης
ΕΑΣ Ανθότοπου-Πολυνίκης (γήπεδο
Ανθότοπου)
Σπέντζας,
Γκόγκος, Χατζής
Ερμής Ασβεστόπετρας-Βέρμιο Καρυοχωρίου
(γήπεδο
Ασβεστόπετρας)
Σουλίδης
Δ., Γκέκα, Ιωαννίδης Ν του Τιμ.
Ακαδημία Σιάτιστας-Ηρακλής Κρυόβρυσης (γήπεδο
Σιάτιστας)
Παφύλας,
Λαμπριανίδης, Αμαραντίδης
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-ΑΣ Ποντοκώμης (γήπεδο
Ατρομήτου)
Δεληζήσης,
Δημητρίου, Μιχαηλίδης
Κυριακή 10/11/2013 – 15.00  
ΑΜΣ Γαλατινής-Μ. Αλ. Χαραυγής (γήπεδο
Γαλατινής)
Μπισούκης,
Φραντζοπούλου, Τσιγγένης μ.
ΠΑΟΚ Κοίλων-Ακρίτες Κοζάνης (γήπεδο
Λιάπειο)

Σουλίδης
Ε., Μπέλτσου, Συμεωνίδης 


Γ' κατηγορία 


 αγωνιστική  
Σάββατο 9/11/2013 – 15.00
Αίας Μικροβάλτου - ΑΟ Πύργων (γήπεδο Μικροβάλτου)
Μαλιούρας, Βέρρος, Βαξεβάνος  
Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Κεραυνός  Πετρανών (γήπεδο Ηρακλής)
Ιωαννίδης Ν., Αρτζουμάνης, Εμμανουήλ
Κυριακή 10/11/2013 – 15.00  
ΑΕ Καισαριάς - Κήπου-Σπάρτου - Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης (γήπεδο  Αιανής)
Δραγώγιας, Αραβοπούλου,
Παπαδόπουλος Θ.
ΑΟ Κρόκου - Πρόοδος Μεταξά (γήπεδο Κρόκου)
Παπαχαρίσης, Βαξεβάνος,
Χατζής
ΑΣ Καρυδίτσας - Δόξα Λευκόβρυσης (γήπεδο ΕΠΣΚ)
Λαζαρίδης Ι., Φτάκας,
Χρυσοστομίδης
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Άρης Καλονερίου (γήπεδο Βαθυλάκκου)
Χονδροματίδης, Ιωαννίδης Ν
του Τιμ., Βαρδιάμπαση
Δράση Τσοτυλίου - ΑΕ Άνω Κώμης (γήπεδο Τσοτυλίου)
Γκόγκος, Πραχάλης, Ηλιάδης