Γ’ Εθνική: Καμπανιακός – Εορδαϊκός 5-0

Βαριά ήττα στη Χαλάστρα για τον Εορδαϊκό
Βαριά ήττα με σκορ 5-0 γνώρισε ο Εορδαϊκός μέσα στη Χαλάστρα με αντίπαλο τον Καμπανιακό σκορ ημιχρόνου 1-0.
Το πρώτο ημίχρονο κύλησε με τις δυο ομάδες να είναι μακριά από της δυο εστίες και να βλέπουμε μόνο από μια τελική για κάθε ομάδα.

Λίγο πριν την τελειώσει το α’  ημίχρονο    ο Μπάλιος άνοιξε το σκορ
Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι ξεκίνησαν πιο δυνατά έπαιξαν γρήγορο ποδόσφαιρο κάτι που έλειψε στο πρώτο ημίχρονο και δεν άργησαν να φανούν τα αποτελέσματα.
Στο 54΄2-0 με τον Μενεγκάλι
Στο 63΄3-0 και πάλι με τον Μπάλιο
Στο 73΄4-0 με τον Προβατίδη
Για να κλείσει το σκορ ο Ρακαβίνας με πέναλτι που κέρδισε ο Κασαπίδης στο 86΄5-0.
Καμπανιακός:Μπόικος, Κασαπίδης, Αριζάνης ,  Πανούσης, Ρακαβίνας, Ασλαπάλογλου,Λεφίδης, Menegalli, Προβατίδης, Στεφανίδης, Μπάλιος. (Τσιότσικας,  Νικολόπουλος,  Ντάρτζαλής)
Εορδαϊκός: Χρυσοστομίδης, Λιάπτσης, Λιάμης, Σεκουλίδης, Χαραλαμπίδης, Μπαλίτσας, Καλογιαννίδης,Τσακανίκας, Γκελοσάνι, Βλαδίκας, Ιωαννίδης. (Μάγγος, Σερασκιέρης, Πιστόλας)
Διαιτητής: Παρχαρίδης
Βοηθοί: Τσακίρης, Χασιώτης  (Δράμας)