Αρχική

Ανακοίνωση ονομάτων Α΄ φάσης προεπιλογής των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.

Οι παρακάτω ποδοσφαιριστές που έχουν επιλεγεί στην Α΄φάση προεπιλογών από τον ενωσιακό προπονητή κ. Παπακώστα, παρακαλούνται να προσέλθουν την Δευτέρα 05-10-2015 στο γήπεδο της Ε.Π.Σ. ως εξής:

  • Γεννηθέντες 2002-2003 (παίδες) 3:00 μ.μ.
  • Γεννηθέντες 2000-2001 (νέοι) 5:00 μ.μ.

———————————————————————————————————————————–

Α΄ ΦΑΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΩΝ ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ   ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

  1. Αργυρόπουλος Δημήτριος
  2. Αιχμαλωτίδης Ιωάννης
  3. Βαρτζώκας Νίκος
  4. Βασσακης Αλέξανδρος
  5. Βλαδίκας Θεόδωρος
  6. Βογδόπουλος Χάρης
  7. Βουρνάζος Θεόδωρος
  8. Γκουλιάφας Κων/νος
  9. Ζιάρας Αθανάσιος
  10. Θεοφανίδης Γρηγόρης
  11. Ιγνατιάδης Σταύρος
  12. Καρακασίδης Θεοχάρης
  13. Καρακώστας Ναούμ
  14. Καρασιούνας Παναγιώτης
  15. Κικίδης Ευστάθιος
  16. Κουνάβας Λάζαρος
  17. Κουρτίδης Γιάννης
  18. Λούσιος Νικόλαος
  19. Μαθιουδάκης Νικόλαος
  20. Μανακίτσας Δημήτρης
  21. Μανώλας Δημήτριος
  22. Μπαλτζής Κων/νος
  23. Μπατσής Χρήστος
  24. Μπόνιος Αναστάσιος
  25. Νικολαίδης Παναγιώτης
  26. Παπαβασιλειου Θεόδωρος
  27. Παπαδόπουλος Γιάννης
  28. Παπαδόπουλος Παναγιώτης
  29. Πιτσιάβας Ζήνων
  30. Σαλτσίδης Χρήστος
  31. Σωτηρίου Ηλίας
  32. Τσαγγαλίδης Παναγιώτης
  33. Τσιάμης Στέλιος
  34. Τσιάρτας Γιάννης
  35. Τρουμπούκης Κων/νος
  36. Τρούπκος Αντώνης
  37. Φασούλας Γιάννης
  38. Φτάκας Παναγιώτης
  39. Χαντζόγλου Χρήστος
  40. Χαρισίου Περικλής

——————————————————————————————————————————–

Α΄ ΦΑΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015 -2016

  1. Αιχμαλωτίδης Χρήστος
  2. Βασιλειάδης Κων/νος
  3. Βατζήκας Αριστοτέλης
  4. Βοριαζίδης Κων/νος
  5. Γιαμουρίδης Κων/νος
  6. Γιαννιός Νικόδημος
  7. Γραμμένος Γεώργιος
  8. Δημητράκης Γιώργος
  9. Δουλδούρας Βασίλης
  10. Εμμανουηλίδης Κων/νος
  11. Ευρενιάδης Παναγιώτης
  12. Ζερβανταρίδης Γιάννης
  13. Ίτσκος Δημήτρης
  14. Καλαιτζόπουλος Γιάννης
  15. Καπρινιώτης Δημήτρης
  16. Καραπέγιος Γιώργος
  17. Καστάμης Πασχάλης
  18. Κιβρακίδης Γιώργος
  19. Κλίγγος Μανώλης
  20. Κοιμτζίδης Μελέτης
  21. Κουτρούδης Αλέξανδρος
  22. Λευκόπουλος Σάββας
  23. Λούσιος Χρήστος
  24. Μέτκαρης Θωμάς
  25. Μιχαηλίδης Ευθύμιος
  26. Μπζιώτης Χρήστος
  27. Νάκο Άγγελος
  28. Νέστορας Σωτήρης
  29. Ομπάνορ Γιώργος
  30. Παπαδόπουλος Θοδωρής
  31. Παπακώστας Πάρης
  32. Παπανικόπουλος Θανάσης
  33. Παπαστέργιος Αλέξανδρος
  34. Παρασκευάς Παναγιώτης
  35. Πάτρας Γιώργος
  36. Πελέκας Δημήτρης
  37. Πολύμερος Γιώργος
  38. Ρουσιάδης Γεωργιος
  39. Στεφανίδης Στέφανος
  40. Τέτος Στέλιος
  41. Τζημόπουλος Φίλιππος-Παναγιώτ
  42. Τσικόπουλος Σπυρίδωνας
  43. Φούντογλου Ευάγγελος
  44. Φωτούλας Φώτης
  45. Χρυσανθόπουλος Νίκος
  46. Ψιάνος Δημήτρης