Αρχική | Ιστολόγια | Το ιστολόγιο του/της argentinosalx

Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 25-26/10/2014

image

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης  οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής  στην Α' κατηγορία,  της 5ης αγωνιστικής  στην Β' κατηγορία και   της 4ης αγωνιστικής  στην Γ΄ κατηγορία. Τα παιχνίδια θα γίνουν  το Σαββατοκύριακο  25 – 26  Οκτωβρίου, στις 4.00 το απόγευμα το Σάββατο και στις 3.00  την Κυριακή λόγω αλλαγής της ώρας.

Τα παιχνίδια Κοζάνη 2004 - ΑΕ Κρανιδίων και Α.Ε. Καλαμιάς  -   Ελπίδες  Ελλησπόντου θα διεξαχθούν την Κυριακή στις 11.00 το πρωί.  
Α’ κατηγορία  
 
6η   αγωνιστική
Σάββατο 25/10/2014 – 4.00
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Εορδαϊκός (γήπεδο Νεάπολης)
Ζούγρας, Παπαδόπουλος Χρ., Λαμπριανίδης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Α.Ε. Κοζάνης (γήπεδο Αγ. Χριστοφόρου)
Πανυτσίδης, Κουτζιακουντζίδης, Σύκος
Μακεδονικός Σιάτιστας - Αστραπή Κλείτου (γήπεδο Σιάτιστας)
Καρατέρπος, Ιωαννίδης Β., Μπακατάρη
Μακεδονικός  Κοζάνης - Α.Σ. Βελβεντό (γήπεδο στρατιωτικό)
Μπαϊραμίδης, Γεωργιάδης, Μπέλτσου
Μακεδονικός Φούφα - Αναγέννηση Εράτυρας (γήπεδο Φούφα)
Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας, Μπισούκης
 
Κυριακή 26/10/2014 – 3.00
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων - Αλιάκμων Αιανής (γήπεδο Ξηρολίμνης)
Δεληζήσης, Τζιαμπάζης, Γκέκα
Α.Ε. Περδίκκα  - Α.Μ.Σ. Γαλατινή (γήπεδο Περδίκκα)
Πελετίδης, Γεωργιάδης, Συμεωνίδης
Απόλλων Ακρινής - Α.Ε. Ελίμειας (γήπεδο Ακρινής)

Τσιγγένης Α., Ιωαννίδης Ν., Τζουβάρας 

Β’ κατηγορία  
 
1ος  όμιλος
 
5η  αγωνιστική
Κυριακή 26/10/2014 – 11.00
Κοζάνη 2004 - ΑΕ Κρανιδίων (γήπεδο Νέας Νικόπολης)
Παπαδημητρίου, Παπαδόπουλος Θ., Γκέκα  
     
Κυριακή 26/10/2014 – 3.00
Α.Ε. Άνω Κώμης  - ΑΟ Τρανοβάλτου   (γήπεδο Κρόκου) 
Τσιμεντερίδης, Δραγώγιας, Γάτσου   
Εθνικός Βατερού - Ιωνικός Βαθυλάκκου  (γήπεδο Βατερού)
Μπαϊραμίδης, Εμμανουήλ, Χονδροματίδης        
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Μ. Αλ. Λευκοπηγής (γήπεδο Ροδιανής)
Σουλίδης Ε., Τζιουβάρας, Παπαδόπουλος Θ.                 
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Αναγέννηση Λιβαδερού  (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Σουλίδης Δ., Χατζής, Αραβοπούλου    
Ερμής Πλατανορέμματος - Δόξα Ροδιανής  (γήπεδο Πλατανορέμματος)
Κωνσταντινίδης Χ., Βογδόπουλος, Διόγκαρης         
Έλατος Ελάτης - Τιτάν Σερβίων (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Καρατέρπος, Μπισούκης, Εμμανουήλ
2ος  όμιλος
 
5η  αγωνιστική 
Σάββατο 25/10/2014 – 4.00
Πολυνίκης - Δόξα Μικροκάστρου  (γήπεδο στρατοπέδου) 
Αρτζουμάνης, Φραντζοπούλου, Ιωαννίδης Ν./ Τιμ.          
Ερμής Ασβεστόπετρας - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο Ασβεστόπετρας)
Σωτηριάδης, Τσιγγένης Μ., Τέμης  
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Άρης Μαυροπηγής  (γήπεδο Άρδασσας)
Τζουβάρας, Κωνσταντινίδης Α., Βαρδιάμπαση
    
Κυριακή 26/10/2014 – 3.00
ΑΣ Ποντοκώμης - Κεραυνός Πετρανών  (γήπεδο Ποντοκώμης)
Πανυτσίδης, Παπαδόπουλος Χρ., Λαμπριανίδης
ΠΑΟΚ Κοίλων - Βέρμιο Καρυοχωρίου   (γήπεδο Λιάππειο)
Διαμαντής Γ., Κουτζιακουντζίδης, Βασιλειάδης  
Ηρακλής Κρυόβρυσης- ΕΑΣ Ανθότοπος (γήπεδο Κρυόβρυσης)
Κουτσώνας, Σύκος, Στρατούδης
Μ. Αλ. Χαραυγής - Ακρίτες Κοζάνης  

Παπαδημητρίου, Χρυσοστομίδης, Φτάκας    

 
Γ’ κατηγορία
 
1ος  όμιλος
 
4η  αγωνιστική 
Σάββατο 25/10/2014 – 4.00
Αναγέννηση Αργίλου - Απόλλων Αυλών  (γήπεδο Αργίλου)
Λαζαρίδης, Βαξεβάνος, Πανυτσίδου                                
Αίας Μικροβάλτου - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης   (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Σουλίδης Ε., Ντούλε, Τσούλης                     
Δόξα Λευκόβρυσης  - Πρόοδος Μεταξά (γήπεδο ΕΠΣ Κοζάνης)
Τσιγγένης Α., Μιχαηλίδης, Τσιότσιας   
Α.Ε. Καισαρειάς- Σπάρτου - Α.Ο. Κρόκου (γήπεδοΑιανής)
Πελετίδης, Πραχάλης, Ηλιάδης                    
Ρεπό -  Δαναοί Κοζάνης                 
 
2ος  όμιλος
 
4η  αγωνιστική
Σάββατο 25/10/2014 – 4.00
Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης - Ηρακλής Πτολεμαΐδας  (γήπεδο Βατερού)
Χατζής, Βογδόπουλος, Γκόγκα                    
Άρης Καλονερίου - Ατρόμητος Δροσερού  (γήπεδοΚαλονερίου)
Σουλίδης Δ., Καλύβας, Καλύβα                  
 
Κυριακή 26/10/2014 – 11.00
Α.Ε. Καλαμιάς   Ελπίδες  - Ελλησπόντου  (γήπεδο Καλαμιάς)
Κουτσώνας, Ντούλε, Δραγώγιας
  
Κυριακή 26/10/2014 – 3.00
Α.Σ. Καρυδίτσας  -  Δράση Τσοτυλίου  (γήπεδο Δρεπάνου) 
Σωτηριάδης, Παπαδόπουλος Μ., Κανδυλιώτης                          

Ρεπό  - Δόξα Βερμίου Πύργων

 

 

πηγή μετιές στα σπορτ