Αρχική | Ιστολόγια | Το ιστολόγιο του/της magda

Αρχισε στο Final Six Κορασίδων Ενώσεων στην Πρέβεζα - πρόγραμμα και συνθέσεις όλων των ομάδων.

Η Ελληνική Oμοσπονδία Kαλαθοσφαίρισης διοργανώνει στην Πρέβεζα τους Πανελληνίους αγώνες Κορασίδων Ενώσεων & Τοπικών Επιτροπών του Αναπτυξιακού της προγράμματος από 6-9 Μαϊου 2010 με συνδιοργανωτή την Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης της Βορειοδυτικής Ελλάδας (ΕΣΚΑΒΔΕ).

Στο τουρνουά αυτό συμμετέχουν η ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΚΑΣΘ και τρεις ακόμα ομάδες μικτές με τη συμμετοχή επιλεγμένων αθλητριών από τις υπόλοιπες Ενώσεις: Μικτή νήσων (ΕΚΑΣΚ, ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΤΕ ΧΙΟΥ, ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ), Μικτή Βορρά (ΕΚΑΣΔΥΜ, ΕΚΑΣΚΕΜ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ) και Μικτή Νότου (ΕΣΚΑΒΔΕ, ΕΣΚΑΗ, ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, ΕΣΚΑΣΕ).

 

 

Το πρόγραμμα

Πέμπτη 6-5-2010
18.00 – 19.00        ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΝΗΣΙΩΝ
19.00 – 20.00        ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΝΟΤΟΥ
20.00 – 21.00        ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΒΟΡΡΑ
Παρασκευή 7-5-2010   
1η αγωνιστική:  
09.00 – 10.30        ΜΙΚΤΗ ΝΗΣΙΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ
10.45 – 12.15        ΕΣΚΑΝΑ – ΕΣΚΑ  
12.30 – 14.00        ΕΚΑΣΘ – ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ
2η αγωνιστική:  
17.00 – 18.30        ΕΣΚΑ – ΜΙΚΤΗ ΝΗΣΙΩΝ
18.45 – 20.15        ΜΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ – ΕΚΑΣΘ
20.30 – 22.00        ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ – ΕΣΚΑΝΑ
Σάββατο 8-5-2010
3η αγωνιστική:   
09.00 – 10.30        ΕΣΚΑΝΑ – ΕΚΑΣΘ
10.45 – 12.15        ΜΙΚΤΗ ΝΗΣΙΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ
12.30 – 14.00        ΜΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ – ΕΣΚΑ
4η αγωνιστική:  
17.00 – 18.30        ΕΚΑΣΘ –ΜΙΚΤΗ ΝΗΣΙΩΝ
18.45 – 20.15        ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ – ΕΣΚΑ
20.30 – 22.00        ΕΣΚΑΝΑ – ΜΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ
Κυριακή 9-5-2010
5η αγωνιστική:  
08.00 – 09.30        ΜΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ – ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ
09.45 – 11.15        ΜΙΚΤΗ ΝΗΣΙΩΝ – ΕΣΚΑΝΑ
11.30 – 13.00        ΕΣΚΑ – ΕΚΑΣΘ
13.00 – 13.30        Τελετή Λήξης – Απονομές

ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

 

 

ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ:   ΕΚΑΣΔΥΜ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΕΚΑΣΧ - ΕΚΑΣΚΕΜ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ.ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4      ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ    1994    1,72    2-3    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ. (ΕΚΑΣΔΥΜ)
5      ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ    1997    1,70    1    ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. (ΕΚΑΣΔΥΜ)
6      ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ    1995    1,64    1    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. (ΕΚΑΣΔΥΜ)
7      ΚΩΤΟΥΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ    1994    1,72    1    ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ (ΕΚΑΣΔΥΜ)
8      ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ    1994    1,72    1-2    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. (ΕΚΑΣΔΥΜ)
9      ΓΚΕΚΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ    1996    1,72    2-3    ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜ. (ΕΚΑΣΔΥΜ)
10    ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΕΥΑΝΘΙΑ    1996    1,82    4-5    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. (ΕΚΑΣΔΥΜ)
11    ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ    1994    1,76    2    ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΕΚΑΣΑΜΑΘ)
12    ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΑΝΝΑ    1997    1,88    5    ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ (ΕΚΑΣΔΥΜ)
13    ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ    1995    1,82    4-5    ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚ. (ΕΚΑΣΑΜΑΘ)
14    ΓΑΙΤΑΝΗ ΑΝΘΗ    1994    1,83    5    ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑ(ΕΚΑΣΑΜΑΘ)
15    ΠΛΑΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ    1994    1,83    4-5    ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛ. ΚΟΛ.(ΕΚΑΣΚΕΜ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ(ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΚΑΣΔΥΜ)

 

ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ.ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4      ΚΟΡΑΚΙΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    1995    1,62    1    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
5      ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ    1995    1,70    1    ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘ.
6      ΣΙΔΕΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ    1994    1,75    1    ΔΑΣΑΛ
7      ΜΑΡΚΟΥ ΤΖΕΝΗ    1994    1,75    2    ΔΑΣΑΛ
8      ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    1996    1,72    2    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
9      ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1995    1,72    2-3    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
10    ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ    1994    1,76    2    ΔΑΣΑΛ
11    ΦΟΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1995    1,82    2-3    ΑΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
12    ΦΑΡΟΥ ΑΓΛΑΙΑ    1995    1,80    4    ΔΑΣΑΛ
13    ΚΗΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    1996    1,83    3-4    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
14    ΛΑΔΑ ΝΕΦΕΛΗ    1994    1,86    5    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
15    ΦΟΥΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ    1994    1,89    4-5    ΑΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:  ΜΟΥΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ – ΜΙΧΑ ΕΛΕΝΗ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΣΠΙΝΟΥ ΚΑΙΤΗ

 

ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ.ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4      ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ    1998    1,63    1    ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
5      ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    1996    1,60    2    ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
6      ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ    1995    1,70    2    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
7      ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΚΛΕΑΝΘΗ    1996    1,76    2    ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔ.
8      ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛ.    1996    1,68    1    ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
9      ΤΣΑΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ    1996    1,83    3-4    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
10    ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ    1994    1,78    3    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
11    ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1995    1,80    4    ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
12    ΞΕΠΑΠΑΔΕΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    1995    1,78    5    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ.
13    ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ    1994    1,80    4    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
14    ΚΟΛΛΙΑ ΜΕΛΙΝΑ    1995    1,84    4    ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
15    ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1996    1,87    5    ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:  ΑΡΑΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ.ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4      ΔΕΝΕΡΤΖΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    1997    1,75    2    ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
5      ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ    1996    1,80    2-3    ΜΕΝΤ
6      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ    1994    1,75    1-2    ΠΑΟΚ
7      ΓΡΑΨΑ ΕΥΤΥΧΙΑ    1994    1,75    1-2    ΠΑΟΚ
8      ΤΣΙΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    1994    1,78    2-3    ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
9      ΓΑΒΡΙΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ    1995    1,75    2    ΠΑΟΚ
10    ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ    1996    1,83    3-4    ΗΡΑΚΛΗΣ
11    ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    1995    1,80    4    ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12    ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ    1997    1,72    1-2    ΑΡΗΣ
13    ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ    1994    1,85    4-5    ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
14    ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ    1995    1,82    4-5    ΠΑΟΚ
15    ΓΚΛΕΖΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ    1994    1,80    3-4    ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΚΟΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΜΑΣΛΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΚΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΜΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ: ΕΣΚΑΗ – ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΣΚΑΣΕ – ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ.ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4      ΤΣΑΝΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ    1995    1,68    1-2    ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (ΕΣΚΑΗ)
5      ΜΑΤΣΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ    1994    1,75    2-3    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 (ΕΣΚΑΗ)
6      ΠΡΙΟΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ    1994    1,75    2-3    ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ (ΕΣΚΑΣΕ)
7      ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ    1996    1,76    2    ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝ. (ΕΣΚΑΒΔΕ)
8      ΚΑΛΟΜΙΤΣΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    1995    1,78    3-4    ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ (ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ)
9      ΛΑΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    1995    1,78    2-3    ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜ. (ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ)
10    ΤΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1994    1,80    5    ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ (ΕΣΚΑΣΕ)
11    ΚΟΨΙΔΑ ΘΕΑΝΩ    1995    1,80    3-4    ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (ΕΣΚΑΒΔΕ)
12    ΒΟΝΤΕΣΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝ.    1995    1,82    4    ΣΧΕΡΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (ΕΣΚΑΒΔΕ)
13    ΚΟΝΙΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    1995    1,84    4-5    ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ (ΕΣΚΑΣΕ)
14    ΛΑΓΟΠΑΤΗ ΒΙΚΥ    1994    1,85    4-5    ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (ΕΣΚΑΗ)
15    ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ    1996    1,87    5    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 (ΕΣΚΑΗ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΝΑΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΜΙΚΤΗ ΝΗΣΙΩΝ:  ΕΚΑΣΚ – ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ – ΤΕ ΧΙΟΥ – ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ.ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4    ΣΕΡΕΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ    1997    1,65    1-2    ΑΙΓΕΑΣ ΑΣ (ΤΕ ΧΙΟΥ)
5    ΓΟΥΝΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ    1995    1,70    1-2    ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ)
6    ΓΙΓΟΥΡΤΑΚΗ ΝΙΚΗ    1996    1,67    1    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΕΚΑΣΚ)
7    ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ    1995    1,68    1-2    ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ (ΕΚΑΣΚ)
8    ΜΑΓΓΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ    1994    1,71    1-2    ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΕΚΑΣΚ)
9    ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    1995    1,72    3    ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΕΚΑΣΚ)
10    ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΧΡΥΣΑ    1995    1,75    2-3    ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (ΕΚΑΣΚ)
11    ΛΕΝΤΖΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ    1994    1,76    3-4    Ο.Κ. ΑΡΚΑΔΙ (ΕΚΑΣΚ)
12    ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    1994    1,82    2-3    ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (ΕΚΑΣΚ)
13    ΔΗΜΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ    1994    1,80    4-5    ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ. (ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ)
14    ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ    1994    1,83    4-5    ΚΑΛΥΜΝΟΣ (ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ)
15    ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ    1994    1,85    5    ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (ΕΚΑΣΚ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΤΖΟΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

πηγή: Basketakias