Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 Γυναικών (3-4/12)
Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών και Α2 Γυναικών.
Αναλυτικά στην Α1 Γυναικών:
Σάββατο 3/12
ΣΕΦ Αίθουσα 5 15:30 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ: Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης-Μαρίγλη (Κουλούρης)
Α’ Μοσχάτου 17:00 Ελευθερία Μοσχάτου-Παναθηναϊκός: Καλογερόπουλος-Ορφανός Ιορδ.-Γαρίνη (Παυλόπουλος)
Κυριακή 4/12
Εσπέρου 12:30 Εσπερίδες Καλλιθέας-ΠΑΣ Γιάννινα: Τσακιράκη-Κώτσου-Μπακετέα (Μπουρνάς)
3ο Άνω Λιοσίων 13:00 Εύνικος-Παναθλητικός Συκεών: Ρίζος-Λογοθέτης-Καμήτσος (Παππάς)
Κλαδισού 14:00 ΟΑ Χανίων-Πρωτέας Βούλας: Αναστασίου-Κονταράτος-Τζίμης (Πετράκης)
ΔΑΚ Λευκάδας 17:00 Νίκος Λευκάδας-Δάφνη Αγ. Δημητρίου: Λιότσιος-Ασημακάκη-Ελ Ανύ (Κανελλόπουλος)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Α2 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 4/12
1ος Όμιλος (8η αγωνιστική)
Καμινιών 14:30 Ατρόμητος Πειραιά-Άρις Καλαμάτας: Κατσέλη-Γεωργιλάκης (Φιλίππου)
Παν. Σαλπέας 16:00 ΑΟΦ Πορφύρας-Άμιλλα: Σίμα-Αλεξόπουλος Χρ. (Δραμεσιώτης)
Υμηττού Πυρκάλ 17:00 Αμύντας-Προμηθέας 2014: Μυζίκας-Τσικριτσάκη (Σταματόπουλος)
ΔΑΚ Άργους 17:00 ΑΟ Άργους οι Δαναοί-Αθηναϊκός: Λιονάς-Παπαδόπουλος Ν. (Τρίγκα)
Ρεπό: Πανιώνιος
2ος Όμιλος (6η αγωνιστική)
Χίου 16:00 Αιγέας Χίου-ΑΕΚ Περιστερίου: Τζιμινίδης-Αντωνέλου (Παντελής)
Ζαχ. Αλεξάνδρου 17:00 Ιωνικός ΝΦ-ΚΑΟ Μελισσίων: Κηπώσης-Ψύχας (Κουλούρης)
Νέο Αγ. Δημητρίου 17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Φοίνιξ Πειραιά: Βαλουξής-Διολατζης (Μπουρνάς)
3ος Όμιλος (8η αγωνιστική)
Ποταμουδιων 12:30 ΣΑΚ Αστέρας-ΓΣΚ Λασσάνης: Ντόντης-Κουρογλου (Μπακλατζής)
1ο-2ο ΓΕΛ Πτολεμαΐδας 13:00 Απόλλων Πτολεμαΐδας-Απόλλων Καλαμαριάς: Λυτροσυγκούνης-Κοντοστάθης (Μπαταούλα)
Νέο Ιωαννίνων 14:00 Ιωάννινα ΣΚ-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου: Χατζηχαρίσης-Χάνος (Τσιγγέλης)
Μ. Τσικίνας 17:00 ΧΑΝΘ-Άρης Θεσσαλονίκης: Τσαρδούλιας Τ.-Δώνης (Σιμητόπουλος Ι.)
4ος Όμιλος (8η αγωνιστική
ΔΑΚ Σερρών 13:00 Πανσερραϊκός-Πιερικός Αρχέλαος: Θεοδωρίδης-Καρυπίδης (Δραγκιόγλου)
Χρ. Χριστοδούλου 13:00 Ασπίς Ξάνθης-Πάνθηρες Καβάλας: Τσουρή-Τογανίδου (Σαλικίδης)
Η. Τριανταφυλλίδης 14:45 Πανόραμα-Ηρακλής 1908: Δικταπανίδης-Λαμπρέλλης (Κασαπίδης)
ΔΑΚ Φιλύρου 15:00 ΑΕ Πυλαίας-Νεάπολη ΑΚΠΚ: Κώνης-Τσαρδούλιας Χρ. (Σακελλαρίου)
Ρεπό: ΑΓΕ Πιερίας
The post Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 Γυναικών (3-4/12) appeared first on Basketblog.