Β' ΕΠΣ Κοζανης: Πέρασαν με "διπλό" μέσα από τον Πολύμυλο οι Ακρίτες

Η συνάντηση Δάφνης Πολυμύλου και Ακριτών που ξεκίνησε την Κυριακή με το πρώτο ημίχρονο  ολοκληρώθηκε σήμερα Τετάρτη με  το  δεύτερο μέρος.

Να θυμίσουμε πως το παιχνίδι  είχε διακοπεί  την Κυριακή με τη λήξη  του  πρώτου ημιχρόνου λόγω ομίχλης κι ενώ το σκορ ήταν στο 1-2 υπέρ των Ακριτών

Σήμερα Τετάρτη  διεξήχθη το δεύτερο ημίχρονο χωρίς να σημειωθεί κάποιο τέρμα , με το τελικό σκορ να μένει στο  1-2

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής στην Β’ κατηγορία ΕΠΣ ΚοζάνηςΒυζαντινός Αετός - Ελπίδες ΑΕΚ 8-2 Αναγέννηση Λιβαδερού - ΑΣ Ιωνικός  2-2Ηρακλής Δρεπάνου - Μ. Αλ. Άρδασσας 1-2Δάφνη Πολυμύλου - Ακρίτες Κοζάνης 1-2Αναγέννηση Αργίλου - Μ. Αλ. Λευκοπηγής  5-0Δαναοί Κοζάνης – Μακεδονομάχος 8-0 Βαθμολογία

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 6ΑΣ Ιωνικός 4
Ακρίτες Κοζάνης 3Βυζαντινός Αετός 3
Δαναοί Κοζάνης 3Δάφνη Πολυμύλου  3Ηρακλής Δρεπάνου 3Αναγέννηση Αργίλου 3Αναγέννηση Λιβαδερού  1Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης 0Μακεδονομάχος 0Μέγας Αλέξανδρος Λευκοπηγής 0 * Ακρίτες Κοζάνης, Μακεδονομάχος, Μέγας Αλέξανδρος Λευκοπηγής και Δαναοί Κοζάνης έχουν από έναν αγώνα λιγότερο

Επόμενη αγωνιστική -3η ΑΣ Ιωνικός - Ελπίδες ΑΕΚΜ. Αλ. Άρδασσας - Αναγέννηση ΛιβαδερούΑκρίτες Κοζάνης - Βυζαντινός ΑετόςΜ. Αλ. Λευκοπηγής - Ηρακλής ΔρεπάνουΔαναοί Κοζάνης - Δάφνη ΠολυμύλουΜακεδονομάχος - Αναγέννηση  Αργίλου