24 Ακαδημίες στο τουρνουά του Μακεδονικού - το πρόγραμμα του 3ημέρου
Οι ακαδημίες που δήλωσαν συμμετοχή στο τουρνουά του Μακεδονικού Κοζάνης Συμμετέχω άρα κερδίζω. Φέτος στο τουρνουά θα πάρει μέρος και η γυναικεία ομάδα της Δόξας Αμπελοκήπων η οποία αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Γ εθνικής κατηγορίας Ο διοργανωτής Μακεδονικός Κοζάνης Τοξότης Λάρισας Πόντιοι Κατερίνης ΑΕΚ Βέροιας Γρεβενά Αεράτα Ερμής Αμυνταίου Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα Δαναοί Κοζάνη Ηρακλής Δρεπάνου ΑΟ Κρόκου ΑΕ Κοζάνης Ακρίτες Δόξα ΛευκόβρυσηςΑ.Ε Καισαρείας Κεραυνός Πετρανών Μακεδονικός Σιάτιστας Ηρακλής ΠτολεμαΐδαςΑτρόμητος Πτολεμαϊδας Βυζαντινός Αετός Αναγέννηση Πτολεμαΐδας Τιτάν ΣερβίωνΑλιάκμων ΑιανήςΟ Ελληνικός Ερυθρός Σταύρος θα είναι εκεί μαζί μας Στο χώρο των γηπέδων όλες τις ημέρες του τουρνουά θα βρίσκονται εθελόντριες του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού περιφερειακό τμήμα Ν Κοζάνης για να προσφέρουν - αν χρειαστεί - τις πρώτες βοήθειες.Το πρόγραμμα του τουρνουά θα δοθεί στις ακαδημίες και στα ΜΜΕ την Τρίτη το απόγευμα.Ο Μακεδονικός Κοζάνης ευχαριστεί τις ακαδημίες που θα βρεθούν σ αυτή τη γιορτή.Επίσης η διοίκηση του Μακεδονικού οφείλει ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό και στον ΟΑΠΝ για την πολύτιμη βοήθεια και την ανταπόκριση , στο κάλεσμα, ούτως ώστε το τουρνουά να διοργανωθεί με ασφάλεια και επιτυχία Ραντεβού στο γήπεδο !!!
ΠΑΙΔΙΚΟ
|
Σκορ
|
Παρασκευή 26/5/2017, 6:45μμ – 7:20μμ πλαστικό ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 7:25μμ – 8:00μμ πλαστικό ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 8:05μμ – 8:40μμ πλαστικό ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 8:45μμ – 9:20μμ πλαστικό ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
|
Σκορ
|
Παρασκευή 26/5/2017, 4:15μμ – 4:45μμ πλαστικό ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – ΚΟΖΑΝΗ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 4:50μμ – 5:20μμ πλαστικό ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 5:25μμ – 5:55μμ πλαστικό ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 6:00μμ – 6:30μμ πλαστικό ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
|
Σκορ
|
Παρασκευή 26/5/2017, 6:30μμ – 6:55μμ γήπεδο 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΚΟΖΑΝΗ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 7:00μμ – 7:25μμ γήπεδο 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 7:30μμ – 7:55μμ γήπεδο 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
|
Σκορ
|
Παρασκευή 26/5/2017, 6:30μμ – 6:55μμ γήπεδο 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 7:00μμ – 7:25μμ γήπεδο 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΚΟΖΑΝΗ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 7:30μμ – 7:55μμ γήπεδο 2 ΚΟΖΑΝΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
ΜΙΝΙ
|
Σκορ
|
Παρασκευή 26/5/2017, 6:30μμ – 6:55μμ γήπεδο 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 7:00μμ – 7:25μμ γήπεδο 3 ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 7:30μμ – 7:55μμ γήπεδο 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – ΚΟΖΑΝΗ
|
ΜΙΝΙ
|
Σκορ
|
Παρασκευή 26/5/2017, 6:30μμ – 6:55μμ γήπεδο 4 ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΟΖΑΝΗ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 7:00μμ – 7:25μμ γήπεδο 4 ΚΟΖΑΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 7:30μμ – 7:55μμ γήπεδο 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΔΑΝΑΟΙ ΚΙΟΖΑΝΗΣ
|
ΠΡΟΜΙΝΙ
|
Σκορ
|
Παρασκευή 26/5/2017, 4:30μμ – 4:50μμ γήπεδο 2 ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 5:00μμ – 5:20μμ γήπεδο 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 5:30μμ – 5:50μμ γήπεδο 2 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
|
Παρασκευή 26/5/2017, 6:00μμ – 6:20μμ γήπεδο 2 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
ΠΑΙΔΙΚΟ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 12:00πμ – 12:30πμ γήπεδο μεγάλο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 12:35πμ – 1:05μμ γήπεδο μεγάλο ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 1:10μμ – 1:40μμ γήπεδο μεγάλο ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 1:45μμ – 2:15μμ γήπεδο μεγάλο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 9:30πμ – 10:00πμ γήπεδο μεγάλο ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 10:05πμ – 10:35πμ γήπεδο μεγάλο ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 10:40πμ – 11:10πμ γήπεδο μεγάλο ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 11:15πμ – 11:45πμ γήπεδο μεγάλο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 12:00πμ – 12:25πμ γήπεδο 1 ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 12:30μμ – 12:55μμ γήπεδο 1 ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 1:00μμ – 1:25μμ γήπεδο 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 12:00πμ – 12:25πμ γήπεδο 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 12:30μμ – 12:55μμ γήπεδο 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 1:00μμ – 1:25μμ γήπεδο 2 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
|
ΜΙΝΙ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 12:00πμ – 12:25πμ γήπεδο 3 ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ Α’ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 12:30μμ – 12:55μμ γήπεδο 3 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 1:00μμ – 1:25μμ γήπεδο 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ
|
ΜΙΝΙ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 12:00πμ – 12:25πμ γήπεδο 4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 12:30μμ – 12:55μμ γήπεδο 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ Α’
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 1:00μμ – 1:25μμ γήπεδο 4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ Α’
|
ΠΡΟΜΙΝΙ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 9:45πμ – 10:10πμ γήπεδο 4
ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 10:15πμ – 10:40πμ γήπεδο 4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 10:45πμ – 11:10πμ γήπεδο 4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 11:15πμ – 11:40πμ γήπεδο 4 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
ΠΑΙΔΙΚΟ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 4:00μμ – 4:30μμ γήπεδο πλαστικό
ΤΟΞΟΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
ΠΑΙΔΙΚΟ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 4:35μμ – 5:05μμ γήπεδο πλαστικό
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΤΟΞΟΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 5:10μμ – 5:40μμ γήπεδο πλαστικό ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 5:45μμ – 6:15μμ γήπεδο πλαστικό ΤΟΞΟΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
ΠΑΙΔΙΚΟ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 6:25μμ – 6:55μμ γήπεδο πλαστικό
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 7:00μμ – 7:30μμ γήπεδο πλαστικό ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΕΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 7:35μμ – 8:05μμ γήπεδο πλαστικό ΑΕΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
|
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 9Χ9
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 5:00μμ – 5:30μμ γήπεδο 1 χόρτο
ΤΟΞΟΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 5:35μμ – 6:05μμ γήπεδο 1 χόρτο ΚΟΖΑΝΗ – ΤΟΞΟΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 6:10μμ – 6:40μμ γήπεδο 1 χόρτο
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΚΟΖΑΝΗ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 6:45μμ – 7:10μμ γήπεδο 1 χόρτο
3ος – 3ος
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 7:25μμ – 7:55μμ γήπεδο 1 χόρτο
1ος – 1ος
|
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 9Χ9
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 5:00μμ – 5:30μμ γήπεδο 1 χόρτο
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 5:35μμ – 6:05μμ γήπεδο 1 χόρτο
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 6:10μμ – 6:40μμ γήπεδο 1 χόρτο
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 6:45μμ – 7:10μμ γήπεδο 1 χόρτο
2ος – 2ος
|
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 7:15μμ – 7:45μμ γήπεδο 2
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 7:50μμ – 8:20μμ γήπεδο 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 8:25μμ – 8:55μμ γήπεδο 2
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 8:30μμ – 9:00μμ γήπεδο 1 πλαστικό
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
ΜΙΝΙ
|
Σκορ
|
Σάββατο 27/5/2017, 5:00μμ – 5:30μμ γήπεδο 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΟΖΑΝΗ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 5:40μμ – 6:10μμ γήπεδο 3 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 6:20μμ – 6:50μμ γήπεδο 3
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
|
Σάββατο 27/5/2017, 7:00μμ – 7:30μμ γήπεδο 3
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
ΠΑΙΔΙΚΟ
|
Σκορ
|
Κυριακή 28/5/2017, 11:55πμ – 12:30πμ γήπεδο μεγάλο πλαστικό ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 12:35πμ – 1:10μμ γήπεδο μεγάλο πλαστικό ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 1:15μμ – 1:45μμ γήπεδο μεγάλο πλαστικό ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 1:50μμ – 2:20μμ γήπεδο μεγάλο πλαστικό ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
|
Σκορ
|
Κυριακή 28/5/2017, 9:30πμ – 10:00πμ γήπεδο μεγάλο πλαστικό ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 10:05πμ – 10:35πμ γήπεδο μεγάλο πλαστικό ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 10:40πμ – 11:10πμ γήπεδο μεγάλο πλαστικό ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 11:15πμ – 11:45πμ γήπεδο μεγάλο πλαστικό ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
|
Σκορ
|
Κυριακή 28/5/2017, 10:30πμ – 10:55πμ γήπεδο 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 11:05πμ – 11:30πμ γήπεδο 1 ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 11:40πμ – 12:05μμ γήπεδο 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
|
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
|
Σκορ
|
Κυριακή 28/5/2017, 10:30πμ – 10:55πμ γήπεδο 2 ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 11:05πμ – 11:30πμ γήπεδο 2 ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 11:40πμ – 12:05μμ γήπεδο 2 ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
ΜΙΝΙ
|
Σκορ
|
Κυριακή 28/5/2017, 10:30πμ – 10:55πμ γήπεδο 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 11:05πμ – 11:30πμ γήπεδο 3 ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 11:40πμ – 12:05μμ γήπεδο 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
ΜΙΝΙ
|
Σκορ
|
Κυριακή 28/5/2017, 10:30πμ – 10:55πμ γήπεδο 4 ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 11:05πμ – 11:30πμ γήπεδο 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 11:40πμ – 12:05μμ γήπεδο 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
|
ΠΑΙΔΙΚΟ
|
Σκορ
|
Κυριακή 28/5/2017, 8:20μμ – 9:20μμ γήπεδο πλαστικό ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΣΙΑΤΙΣΤΑ
|
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
|
Σκορ
|
Κυριακή 28/5/2017, 4:30μμ – 5:00μμ γήπεδο πλαστικό ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 5:05μμ – 5:35μμ γήπεδο πλαστικό ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 5:40μμ – 6:10μμ γήπεδο πλαστικό ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 6:15μμ – 6:40μμ γήπεδο πλαστικό ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 6:45μμ – 7:10μμ γήπεδο πλαστικό ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ – ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 7:15μμ – 7:45μμ γήπεδο πλαστικό ΣΙΑΤΙΣΤΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 7:50μμ – 8:15μμ γήπεδο πλαστικό ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΙΑΤΙΣΤΑ
|
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
|
Σκορ
|
Κυριακή 28/5/2017, 5:30μμ –5:55μμ γήπεδο 1 ΑΕ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 6:05μμ – 6:30μμ γήπεδο 1 ΚΟΖΑΝΗ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 6:40μμ – 7:05μμ γήπεδο 1 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 7:15μμ – 7:40μμ γήπεδο 1 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
|
ΜΙΝΙ
|
Σκορ
|
Κυριακή 28/5/2017, 5:30μμ –5:55μμ γήπεδο 2 ΚΟΖΑΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 6:05μμ – 6:30μμ γήπεδο 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
|
|
Κυριακή 28/5/2017, 6:40μμ – 7:05μμ γήπεδο 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΖΑΝΗ
|