Χάντμπολ: Αναλυτικά οι Όμιλοι και το πρόγραμμα της Α’ Φάσης του Πρωταθλήματος
1. Ζαφειράκης Νάουσας
2. Ε.Σ. Αμύντας Αμυνταίου
3. Γ.Ν.Ο. Άρης Νικαίας
4. Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
5. Ακρίτες Νευροκοπίου
1η Αγ.
8 Ιουλ. 15:30 Ε.Σ. Αμύντας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών, ΔΑΚ Αμυνταίου
8 Ιουλ. 17:00 Ζαφειράκης Νάουσας – Ακρίτες Νευροκοπίου, ΔΑΚ Αμυνταίου
Ρεπό: Γ.Ν.Ο. Άρης Νικαίας
2η Αγ.
9 Ιουλ. 9:00 Ζαφειράκης Νάουσας - Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών, ΔΑΚ Λεχόβου
9 Ιουλ. 12:00 Ε.Σ. Αμύντας - Γ.Ν.Ο. Άρης Νικαίας, ΔΑΚ Λεχόβου
Ρεπό: Ακρίτες Νευροκοπίου
3η Αγ.
9 Ιουλ. 18:00 Γ.Ν.Ο. Άρης Νικαίας - Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών, ΔΑΚ Αμυνταίου
9 Ιουλ. 19:30 Ε.Σ. Αμύντας - Ακρίτες Νευροκοπίου, ΔΑΚ Αμυνταίου
Ρεπό: Ζαφειράκης Νάουσας
4η Αγ.
10 Ιουλ. 9:00 Ζαφειράκης Νάουσας - Άρης Νικαίας, ΔΑΚ Λεχόβου
10 Ιουλ. 10:30 Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Ακρίτες Νευροκοπίου, ΔΑΚ Λεχόβου
Ρεπό: Αμύντας
5η Αγ.
10 Ιουλ. 16:30 Άρης Νικαίας - Ακρίτες Νευροκοπίου, ΔΑΚ Αμυνταίου
10 Ιουλ. 18:00 Ζαφειράκης Νάουσας - Ε.Σ. Αμύντας, ΔΑΚ Αμυνταίου
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Β Όμιλος
1. Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
2. Μ.Π.Σ. Φιλώτα
3. Αρίων Πτολεμαΐδος
4. Ένωση 2015
5. Απόλλων Σταυρουπόλεως
6. Ο.Φ.Ν.Ιωνίας
1η Αγ.
8 Ιουλ. 19:30 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Ο.Φ.Ν.Ιωνίας, ΔΑΚ Αμυνταίου
8 Ιουλ. 15:30 Αρίων Πτολεμαΐδος - Ένωση 2015, ΔΑΚ Λεχόβου
8 Ιουλ. 17:00 Μ.Π.Σ. Φιλώτα - Απόλλων Σταυρουπόλεως, ΔΑΚ Λεχόβου
2η Αγ.
9 Ιουλ. 9:00 Ένωση 2015 - . Ο.Φ.Ν.Ιωνίας, ΔΑΚ Αμυνταίου
9 Ιουλ. 10:30 Μ.Π.Σ. Φιλώτα - Αρίων Πτολεμαΐδος, ΔΑΚ Αμυνταίου
9 Ιουλ. 12:00 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Απόλλων Σταυρουπόλεως, ΔΑΚ Αμυνταίου
3η Αγ.
9 Ιουλ. 16:30 Μ.Π.Σ. Φιλώτα - Ο.Φ.Ν.Ιωνίας, ΔΑΚ Λεχόβου
9 Ιουλ. 18:00 Αρίων Πτολεμαΐδος - Απόλλων Σταυρουπόλεως, ΔΑΚ Λεχόβου
9 Ιουλ. 19:30 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Ένωση 2015, ΔΑΚ Λεχόβου
4η Αγ.
10 Ιουλ. 9:00 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Αρίων Πτολεμαΐδος, ΔΑΚ Αμυνταίου
10 Ιουλ. 10:30 Μ.Π.Σ. Φιλώτα - Ένωση 2015 , ΔΑΚ Αμυνταίου
10 Ιουλ. 12:00 Ο.Φ.Ν.Ιωνίας - Απόλλων Σταυρουπόλεως, ΔΑΚ Αμυνταίου
5η Αγ.
10 Ιουλ. 16:30 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Μ.Π.Σ. Φιλώτα, ΔΑΚ Λεχόβου
10 Ιουλ. 18:00 Αρίων Πτολεμαΐδος - Ο.Φ.Ν.Ιωνίας, ΔΑΚ Λεχόβου
10 Ιουλ. 19:30 Ένωση 2015 - Απόλλων Σταυρουπόλεως, ΔΑΚ Λεχόβου
To ωρολόγιο πρόγραμμα του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Παγκορασίδων ανά Ανταγωνιστική
1η Αγ.
8 Ιουλ. 15:30 Ε.Σ. Αμύντας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών, ΔΑΚ Αμυνταίου
8 Ιουλ. 15:30 Αρίων Πτολεμαΐδος - Ένωση 2015, ΔΑΚ Λεχόβου
8 Ιουλ. 17:00 Ζαφειράκης Νάουσας – Ακρίτες Νευροκοπίου, ΔΑΚ Αμυνταίου
8 Ιουλ. 17:00 Μ.Π.Σ. Φιλώτα - Απόλλων Σταυρουπόλεως, ΔΑΚ Λεχόβου
8 Ιουλ. 19:30 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Ο.Φ.Ν.Ιωνίας, ΔΑΚ Αμυνταίου
2η Αγ.
9 Ιουλ. 9:00 Ένωση 2015 - . Ο.Φ.Ν.Ιωνίας, ΔΑΚ Αμυνταίου
9 Ιουλ. 9:00 Ζαφειράκης Νάουσας - Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών, ΔΑΚ Λεχόβου
9 Ιουλ. 10:30 Μ.Π.Σ. Φιλώτα - Αρίων Πτολεμαΐδος, ΔΑΚ Αμυνταίου
9 Ιουλ. 12:00 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Απόλλων Σταυρουπόλεως, ΔΑΚ Αμυνταίου
9 Ιουλ. 12:00 Ε.Σ. Αμύντας - Γ.Ν.Ο. Άρης Νικαίας, ΔΑΚ Λεχόβου
3η Αγ.
9 Ιουλ. 16:30 Μ.Π.Σ. Φιλώτα - Ο.Φ.Ν.Ιωνίας, ΔΑΚ Λεχόβου
9 Ιουλ. 18:00 Γ.Ν.Ο. Άρης Νικαίας - Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών, ΔΑΚ Αμυνταίου
9 Ιουλ. 18:00 Αρίων Πτολεμαΐδος - Απόλλων Σταυρουπόλεως, ΔΑΚ Λεχόβου
9 Ιουλ. 19:30 Ε.Σ. Αμύντας - Ακρίτες Νευροκοπίου, ΔΑΚ Αμυνταίου
9 Ιουλ. 19:30 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Ένωση 2015, ΔΑΚ Λεχόβου
4η Αγ.
10 Ιουλ. 9:00 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Αρίων Πτολεμαΐδος, ΔΑΚ Αμυνταίου
10 Ιουλ. 9:00 Ζαφειράκης Νάουσας - Άρης Νικαίας, ΔΑΚ Λεχόβου
10 Ιουλ. 10:30 Μ.Π.Σ. Φιλώτα - Ένωση 2015 , ΔΑΚ Αμυνταίου
10 Ιουλ. 10:30 Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Ακρίτες Νευροκοπίου, ΔΑΚ Λεχόβου
10 Ιουλ. 12:00 Ο.Φ.Ν.Ιωνίας - Απόλλων Σταυρουπόλεως, ΔΑΚ Αμυνταίου
5η Αγ.
10 Ιουλ. 16:30 Άρης Νικαίας - Ακρίτες Νευροκοπίου, ΔΑΚ Αμυνταίου
10 Ιουλ. 16:30 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Μ.Π.Σ. Φιλώτα, ΔΑΚ Λεχόβου
10 Ιουλ. 18:00 Ζαφειράκης Νάουσας - Ε.Σ. Αμύντας, ΔΑΚ Αμυνταίου
10 Ιουλ. 18:00 Αρίων Πτολεμαΐδος - Ο.Φ.Ν.Ιωνίας, ΔΑΚ Λεχόβου
10 Ιουλ. 19:30 Ένωση 2015 - Απόλλων Σταυρουπόλεως, ΔΑΚ Λεχόβου
Β ΦΑΣΗ
31. 11 Ιουλ. 17:00 θέση 9-12 6ος Α Ομίλου – 5ος Β Ομίλου ΔΑΚ Αμυνταίου
34. 11 Ιουλ. 17:00 θέση 9-12 5ος Α Ομίλου – 6ος Β Ομίλου ΔΑΚ Λεχόβου
35. 11 Ιουλ. 18:30 θέση 1-4 2ος Α Ομίλου – 1ος Β Ομίλου ΔΑΚ Αμυνταίου
32. 11 Ιουλ. 18:30 θέση 5-8 4ος Α Ομίλου – 3ος Β Ομίλου ΔΑΚ Λεχόβου
36. 11 Ιουλ. 20:00 θέση 1-4 1ος Α Ομίλου – 2ος Β Ομίλου ΔΑΚ Αμυνταίου
33. 11 Ιουλ. 20:00 θέση 5-8 3ος Α Ομίλου – 4ος Β Ομίλου ΔΑΚ Λεχόβου
Γ ΦΑΣΗ – ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
12 Ιουλ. 8:00 Ηττημένος 31 - Ηττημένο 34 ΔΑΚ Λεχόβου
12 Ιουλ. 9:30 Νικητής 32 - Νικητής 33 ΔΑΚ Αμυνταίου
12 Ιουλ. 9:30 Νικητής 31 - Νικητής 34 ΔΑΚ Λεχόβου
12 Ιουλ. 11:00 Ηττημένος 35 - Ηττημένος 36 ΔΑΚ Αμυνταίου
12 Ιουλ. 11:00 Ηττημένος 32 - Ηττημένος 33 ΔΑΚ Λεχόβου
12 Ιουλ. 12:30 Νικητής 35 - Νικητής 36 ΔΑΚ Αμυνταίου
14:00 ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΩΝ