Αρχική

tennis club Κοζάνης: Κέρδισε το πανελλήνιο πρωτάθλημα Ελλάδας στην κατηγορία Ε1 η Χαντάβα Θεοδώρα

Με επιτυχίες πέρα από κάθε προσδοκία για την Γ’ Ένωση ολοκληρώθηκε το 2ο Ε1 πρωτάθλημα τένις.  1η νικήτρια στην κατηγορία Κορίτσια 12 αναδείχτηκε η αθλήτρια του Α.Σ. Τένις κλαμπ Κοζάνης, Χαντάβα Θεοδώρα.
Νίκησε στον τελικό με απίστευτη ευκολία την αθλήτρια του, Ο.Α. Πανθρακικός, Σαμαρά Βασιλική με σκορ  6 – 1   6 – 1. 
Έτσι έγινε η πρώτη αθλήτρια από δημιουργίας της Γ’ Ένωσης Σωματείων. Αντισφαίρισης Κεντρικής και Δυτικής Μακεδονίας που καταφέρνει κάτι τέτοιο.



Δείτε όλα τα ονόματα των αθλητών και αθλητριών που συμμετείχαν από συλλόγους της Γ' Ένωσης και τα αποτελέσματά τους.
ΑΓΟΡΙΑ  12
ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ            Ο.Α.ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                     1ος γύρος προκριματικών
ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ            Γ.Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ             1ος γύρος κυρίως ταμπλό
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ       Ο.Α.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ                2ος γύρος προκριματικών
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             Ο.Α.ΕΔΕΣΣΑΣ                           1ος γύρος προκριματικών
ΓΚΑΛΙΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     Ο.Α.ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                     1ος γύρος προκριματικών
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΣ           Α.Ο.Α.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                    1ος γύρος κυρίως ταμπλό
ΚΟΡΙΤΣΙΑ  12
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ                    Ο.Α.ΑΡΙΔΑΙΑΣ                           1ος γύρος προκριματικών
ΠΑΣΙΔΟΥ   ΕΥΓΕΝΙΑ                 Γ.Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ                  1ος γύρος κυρίως ταμπλό
ΧΑΝΤΑΒΑ  ΘΕΟΔΩΡΑ           Α.Σ.ΤΕΝΙΣ ΚΛΑΜΠ ΚΟΖΑΝΗΣ       νικήτρια
ΑΓΟΡΙΑ  14
ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         Γ.Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ              1ος γύρος προκριματικών
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  Γ.Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ              2ος νικητής
ΠΟΥΤΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                  Ο.Α.ΕΔΕΣΣΑΣ                              2ος γύρος κυρίως ταμπλό
ΚΟΡΙΤΣΙΑ  14
ΚΑΣΣΙΔΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ          Ο.Α.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ                   1ος γύρος προκριματικών
ΓΑΝΙΤΗ   ΖΩΗ                                     Ν.Ο.Ν.Α.Μ                             2ος γύρος προκριματικών
ΠΑΥΛΙΔΟΥ  ΠΑΡΘΕΝΑ                   Ο.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ                          2ος γύρος προκριματικών
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ            Ο.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ                          1ος γύρος προκριματικών
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ  ΜΑΡΙΛΕΝΑ          Α.Ο.Α.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                   1ος γύρος κυρίως ταμπλό
ΑΓΟΡΙΑ  16
ΤΡΙΚΚΑΣ-ΨΩΜΑΣ  ΝΙΚ.        Ο.Α.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ        2ος γύρος προκριματικών
ΤΣΑΡΚΝΙΑΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ                 Ο.Α.ΑΡΙΔΑΙΑΣ                          2ος γύρος προκριματικών
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ               Σ.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ                          1ος γύρος προκριματικών
ΕΞΙΖΙΔΗΣ-ΜΑΓΙΕΡ ΤΕΪΛΟΡ   Ο.Α.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ        1ος γύρος κυρίως ταμπλό
ΕΞΙΖΙΔΗΣ-ΜΑΓΙΕΡ ΤΖΕΪΣ.      Ο.Α.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ        1ος γύρος κυρίως ταμπλό
ΚΟΡΙΤΣΙΑ16


ΖΑΓΑΡΗ  ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ               Ο.Α.ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ             1ος γύρος προκριματικών

 kastorakisports.blogspot.gr