kozan.gr: Μεγάλη εκτός έδρας νίκη για την Κοζάνη επί της Νάουσας με σκορ 0-2 – To φίλμ του αγώνα (Βίντεο)

Σπουδαία εκτός έδρας νίκη σημείωσε η ομάδα της Κοζάνης νικώντας με σκορ 0-2 την ομάδα της Νάουσας. Δείτε το σχετικό βίντεο…

Το φιλμ του αγώνα.
7ο λεπτό.Μπροστινή μπαλιά  του Πασχάλη στον Πιπινίκα, σουτ του τελευταίου αποκρούει σε κόρνερ ο τερματοφύλακας της Κοζάνης
23ο λεπτό. Πλασέ του Μπουλγκουρίδη, η μπάλα βρίσκει πόδι αμυντικού της Κοζάνης και βγαίνει μόλις άουτ.
40ο λεπτό.  Σουτ εξ επαφής του Γασπαρράτου με την εστία  μόλις δυο μέτρα από αυτήν
42ο λεπτό. Απαράδεκτη και αψυχολόγητη ενέργεια του Γιάννου Πασχάλη, που αποβάλεται δίκαια, αφού κτύπησε εν ψυχρώ αμυντικό της Κοζάνης.
77ο λεπτό. Ο Τοπάλης σουτάρει από τα 35 μέτρα, η μπάλα αιφνιδιάζει τον Παπαδόπουλο και γίνεται το 0-1.
Και ενώ η Νάουσα πιέζει για να ισοφαρίσει χάνοντας δυο ευκαιρίες, έρχεται το 89ο λεπτό όταν η Κοζάνη κάνει το 0-2 στην κόντρα και μετά την ασταθή απόκρουση του Παπαδόπουλο.