Αρχική

Τουρνουά Ακαδημιών “Συμμετέχω άρα κερδίζω” Το πρόγραμμα του 3ημέρου (14-15-16/06)

podosfairoΤουρνουά Ακαδημιών “Συμμετέχω άρα κερδίζω” Το πρόγραμμα του 3ημέρου (14-15-16/06)

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013

ΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, Μακεδονικός Κοζάνης,  Δαναοί Κοζάνης,
Ηρακλής Δρεπάνου, Ατρόμητος Πτολεμαΐδας, ΠΑΟΚ Κοίλων
ΓΗΠΕΔΟ 1 – 30′ 11Χ11
3.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (2 ημίχρονα – 25 λεπτών)
4.30μ.μ.  Δαναοί Κοζάνης – Ηρακλής Δρεπάνου  (1)
5.05μ.μ.  Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Κοζάνης (2)
5.40μ.μ.  χαμένοι (1-2)
6.15μ.μ.  νικητές (1-2)
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΠΑΟΚ Κοίλων, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, Δαναοί Κοζάνης, Μακεδονικός Κοζάνης,
Τιτάν Σερβίων, Ατρόμητος Πτολεμαΐδας, Κοζάνη 2004
ΓΗΠΕΔΟ 1α – 30′ 9Χ9
1.45 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
2.20 μ.μ. Ατρόμητος Πτολ/δας – Μακεδονικός Κοζάνης
3.00 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – ΠΑΟΚ Κοίλων
7. 00 μ.μ. Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Τιτάν Σερβίων (1)
7.35 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης – Κοζάνη 2004  (2)
8.10 μ.μ. χαμένοι (1-2)
8.45 μ.μ. νικητές  (1-2)
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΟΜΑΔΕΣ
Ηρακλής Δρεπάνου, Μακεδονικός Κοζάνης, Μέγας Αλέξανδρος Λευκοπηγής,
Τιτάν Σερβίων, ΠΑΟΚ Κοίλων, Δαναοί Κοζάνης, Φιλώτας
ΓΗΠΕΔΟ 1β – 25′ 9Χ9
7.00 μ.μ. Μέγας Αλέξανδρος Λευκοπηγής – Τιτάν Σερβίων
7.30 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων
8.00 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης – Ηρακλής Δρεπάνου
8.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων -  Μέγας Αλέξανδρος Λευκοπηγής
9.00 μ.μ. Ηρακλής Δρεπάνου – Μακεδονικός Κοζάνης
ΓΗΠΕΔΟ 1α – 25′ 9Χ9
9.20 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Δαναοί Κοζάνης
ΓΗΠΕΔΟ 2 (πλαστικό) – 25′ 7Χ7
6.45 μ.μ. Φιλώτας – Μακεδονικός Κοζάνης
7.20 μ.μ. Φιλώτας – ΠΑΟΚ Κοίλων
ΜΙΝΙ
ΟΜΑΔΕΣ
Δαναοί Κοζάνης, Μακεδονικός Κοζάνης, Ηρακλής Δρεπάνου, ΠΑΟΚ Κοίλων ,
 Τιτάν Σερβίων, Φιλώτας, Κοζάνη 2004
ΓΗΠΕΔΟ 3 (πλαστικό) – 25′ 7Χ7
5.00 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης
5.30 μ.μ. Ηρακλής Δρεπάνου – ΠΑΟΚ Κοίλων
6.00 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης – Ηρακλής Δρεπάνου
6.30 μ.μ. Τιτάν Σερβίων – ΠΑΟΚ  Κοίλων
7.00 μ.μ. Φιλώτας – Ατρόμητος Πτολ/δας
7.30 μ.μ. Φιλώτας – Κοζάνη 2004
8.00 μ.μ. Κοζάνη 2004 – Ατρόμητος Πτολ/δας
ΓΗΠΕΔΟ 4 (πλαστικό) – 25′ 7Χ7
5.30 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΟΜΑΔΕΣ
Τιτάν Σερβίων , ΠΑΟΚ Κοίλων , Μακεδονικός Κοζάνης, Ατρόμητος Πτολ/δας
ΓΗΠΕΔΟ 2 (πλαστικό)  – 20′ 8Χ8 
5.30 μ.μ. Τιτάν Σερβίων – ΠΑΟΚ Κοίλων
6.00 μ.μ. Τιτάν Σερβίων – Μακεδονικός Κοζάνης
6.30 μ.μ. Ατρόμητος Πτολ/δας – Τιτάν Σερβίων
7.00 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης  – ΠΑΟΚ Κοίλων
7.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Ατρόμητος Πτολ/δας
8.00 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Ατρόμητος Πτολ/δας
Μακεδονικός Κοζάνης
Παιδικό: 5.05 εάν κερδίσει 6.15 – εάν χάσει 5.40
Προπαιδικό: 2.20 και 3.00
Τζούνιορ: 7.30 και 9.00
Μίνι: 5.00 και 5.30
Προμίνι: 6.00 και 7.00 και 8.00
Φιλώτας
Τζούνιορ: 6.45 και 7.20
Μίνι: 7.00 και 7.30
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Παιδικό: 5.05  εάν κερδίσει 6.15 – εάν χάσει 5.40
Προπαιδικό: 7.00 εάν κερδίσει 8.45 – εάν χάσει 8.10
Τιτάν Σερβίων
Προπαιδικό: 7.00 εάν κερδίσει 8.45 εάν χάσει 8.10
Τζούνιορ: 7.00 και 7.30
Μίνι: 5.30 και 6.30
Προμίνι: 5.30 και 6.00 και 6.30
ΠΑΟΚ Κοίλων
Παιδικό: 3.30
Προπαιδκό: 1.45 και 3.30
Τζούνιορ: 8.30 και 9.20
Μίνι: 5.30 και 6.30
Προμίνι: 5.30 και 7.00 και 7.30
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Παιδικό: 3.30
Προπαιδικό: 1.45 και 2.20
Μίνι: 7.00 και 8.00
Προμίνι: 6.30 και 7.30 και 8.00
Ηρακλής Δρεπάνου
Παιδικό: 4.30  εάν κερδίσει 6.15 – εάν χάσει 5.40
Τζούνιορ: 8.00 και 9.00
Μίνι: 5.30 και 6.00
Μέγας Αλέξανδρος Λευκοπηγής
Τζούνιορ: 7.00 και 8.30
Δαναοί Κοζάνης
Παιδικό: 4.30 εάν κερδίσει 6.15 – εάν χάσει 5.40
Προπαιδικό: 7.35 εάν κερδίσει 8.45 – εάν χάσει 8.10
Τζούνιορ: 8.00 και 9.20
Μίνι: 5.00 και 6.00
Κοζάνη 2004
Προπαιδικό: 7.35  εάν κερδίσει 8.45 εάν χάσει 8.10
Μίνι: 7.30 και 8.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013 (πρωί)
ΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
Μακεδονικός Κοζάνης, Φλώρινα, ΠΑΟΚ Κοίλων, ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, Καρδίτσα
ΓΗΠΕΔΟ 1 – 30′ 11Χ11
9.15 π.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Φλώρινα
9.50 π.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Φλώρινα
10.25 π.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Καρδίτσα
11.00 ΠΑΟΚ Κοίλων – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
11.35 Αναγέννηση Πτολ/δας – Καρδίτσα
12.10 Αναγέννηση Πτολ/δας – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
Φλώρινα, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, Μακεδονικός Κοζάνης, Καρδίτσα
ΓΗΠΕΔΟ 1α – 25′ 9Χ9
1.00 μ.μ. Φλώρινα – Αναγέννηση Πτολ/δας
1.30 μ.μ. Φλώρινα – Μακεδονικός Κοζάνης
2.00 μ.μ. Καρδίτσα – Αναγέννηση Πτολ/δας
2.30 μ.μ. Καρδίτσα – Μακεδονικός Κοζάνης
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΟΜΑΔΕΣ
Φλώρινα, Μακεδονικός Κοζάνης, ΠΑΟΚ Κοίλων , ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, Καρδίτσα
ΓΗΠΕΔΟ 1β – 25′ 9Χ9
1.00 μ.μ. Φλώρινα – Μακεδονικός Κοζάνης
1.30 μ.μ. Φλώρινα – ΠΑΟΚ Κοίλων
2.00 μ.μ. Αναγέννηση Πτολ/δας – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
2.30 μ.μ. Καρδίτσα – Μακεδονικός Κοζάνης
3.00 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
ΓΗΠΕΔΟ 1α – 25′ 9Χ9
3.00 μ.μ. Καρδίτσα – Αναγέννηση Πτολ/δας
ΜΙΝΙ
ΟΜΑΔΕΣ
Μακεδονικός Κοζάνης, Φλώρινα, Κοζάνη 2004, Αστέρας, ΠΑΟΚ Κοίλων, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
ΓΗΠΕΔΟ 2  (πλαστικό) – 25′ 7Χ7
10.00 π.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Φλώρινα
10.30 π.μ. Κοζάνη 2004 – Αστέρας
11.00 π.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Φλώρινα
11.30 π.μ. Αναγέννηση Πτολδας – Αστέρας
12.00 μ.μ.  ΠΑΟΚ Κοίλων – Μακεδονικός Κοζάνης
12.30 μ.μ. Αναγέννηση Πτολ/δας – Κοζάνη 2004
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΟΜΑΔΕΣ
ΠΑΟΚ Κοίλων, Μακεδονικός Κοζάνης, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
ΓΗΠΕΔΟ 3 (Πλαστικό) – 20′ 8Χ8
11.00 π.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Μακεδονικός Κοζάνης
11.30 π.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Αναγέννηση Πτολ/δας
12.00 μ.μ. Αναγέννηση Πτολ/δας – ΠΑΟΚ Κοίλων
Επισημάνσεις
Όλες οι ομάδες θα παίξουν από δύο παιχνίδια την ημέρα (πρωί ή απόγευμα).
Θα λαμβάνονται υπόψιν  οι βαθμοί που θα συγκεντρώσουν.
Σε περίπτωση ισοβαθμίας θα μετρήσει η διαφορά τερμάτων.
Φλώρινα
Παιδικό: 9.15 και 9.50
Προπαιδικό: 13.00 και 1.30
Τζούνιορ: 13.00 και 13.30
Μίνι: 10.00 και 11.00
Καρδίτσα
Παιδικό: 10.15 και 11.35
Προπαιδικό: 14.00 και 14.30
Τζούνιορ: 14.30 και 15.00
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
Παιδικό: 11.00 και 12.10
Τζούνιορ: 14.00 και 15.00
ΠΑΟΚ Κοίλων
Παιδικό: 9.50 και 11.00
Τζούνιορ: 13.30 και 15.00
Μίνι: 11.00 και 12.00
Προμίνι: 11.00 κι 12.00
Μακεδονικός Κοζάνης
Παιδικό: 9.15 και 10.25
Προπαιδικό: 13.30 και 14.30
Τζούνιορ: 13.30 και 14.30
Μίνι: 10.00 και 12.00
Προμίνι: 11.00 και 12.00
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Παιδικό: 11.35 και 12.10
Προπαιδικό: 13.00 και 14.00
Τζούνιορ: 14.00 και 15.00
Μίνι: 11.30 και 12.30
Προμίνι: 11.30 και 12.00
Κοζάνη 2004
Μίνι: 10.30 και 12.30
Αστέρας
Μίνι: 10.30 και 11.30
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013 (απόγευμα)
ΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΕ Κοζάνης, Ηρακλής Πτολεμαΐδας, Ηρακλής Δρεπάνου, Γερμανική Ακαδημία Θεσ/νίκης
ΓΗΠΕΔΟ 1 – 30′ 11Χ11
4.00 μ.μ. ΑΕ Κοζάνης – Ηρακλής Δρεπάνου
4.35 μ.μ. Ηρακλής Δρεπάνου – Ηρακλής Πτολ/δας
5.10 μ.μ. Γερμανική Ακαδημία – ΑΕ Κοζάνης
5.45 μ.μ. Ηρακλής Πτολ/δας – Γερμανική Ακαδημία
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΠΑΟΚ Κοίλων , Κοζάνη 2004, Γαλατινή, Αστέρας, Τιτάν Σερβίων , Κρόκος
ΓΗΠΕΔΟ 1α – 25′ 9Χ9
6.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Κοζάνη 2004
7.00 μ.μ. Γαλατινή – Αστέρας
7.30μ.μ.  Τιτάν Σερβίων – Κρόκος
8.00 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Γαλατινή
8.30 μ.μ. Κοζάνη 2004 – Τιτάν Σερβίων
9.00 μ.μ. Κρόκος – Αστέρας
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΟΜΑΔΕΣ
Λέοντες, Τιτάν Σερβίων, Ηρακλής Δρεπάνου, Γαλατινή, Αστέρας, Μ. Αλ. Λευκοπηγής, Κοζάνη 2004, Κρόκος
ΓΗΠΕΔΟ 1β – 25′ 9Χ9
6.30 μ.μ. Λέοντες – Τιτάν Σερβίων
7.00 μ.μ. Ηρακλής Δρεπάνου – Τιτάν Σερβίων
7.30 μ.μ. Ηρακλής Δρεπάνου – Γαλατινή
8.00 μ.μ. Λέοντες – Αστέρας
8.30 μ.μ. Γαλατινή – Μ. Αλ. Λευκοπηγής
9.00 μ.μ. Κοζάνη 2004 – Κρόκος
9.30 μ.μ. Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Κοζάνη 2004
ΓΗΠΕΔΟ 1α – 25′ 9Χ9
9.30 μ.μ. Αστέρας – Κρόκος
ΜΙΝΙ
ΟΜΑΔΕΣ
Μακεδονικός Κοζάνης, Τιτάν Σερβίων, Γαλατινή, Ηρακλής Δρεπάνου, Κρόκος, Λέοντες
ΓΗΠΕΔΟ 2 (πλαστικό) – 25′ 7Χ7
6.00 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων
6.30 μ.μ. Γαλατινή – Τιτάν Σερβίων
7.00 μ.μ. Ηρακλής Δρεπάνου – Κρόκος
7.30 μ.μ. Λέοντες – Μακεδονικός Κοζάνης
8.00 μ.μ. Κρόκος – Γαλατινή
8.30 μ.μ. Ηρακλής Δρεπάνου – Λέοντες
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΟΜΑΔΕΣ
Γαλατινή, Τιτάν Σερβίων, Λέοντες, ΠΑΟΚ Κοίλων
ΓΗΠΕΔΟ 3 (πλαστικό) – 20′ 8Χ8
6.30μ.μ.  ΠΑΟΚ Κοίλων – Λέοντες
7.00 μ.μ. Γαλατινή – Τιτάν Σερβίων
7.30 μ.μ. Λέοντες – Γαλατινή
8.00 μ.μ. Τιτάν Σερβίων – ΠΑΟΚ Κοίλων
Επισημάνσεις
ΑΕ Κοζάνης
Παιδικό: 16.00 και 17.10
Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Παιδικό: 16.35 και 17.45
Γερμανική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Παιδικό: 17.10 και 17.45
Ηρακλής Δρεπάνου
Παιδικό: 16.00 και 16.35
Τζούνιορ: 19.00 και 19.30
Μίνι: 19.00 και 20.30
Τιτάν Σερβίων
Προπαιδικό: 19.30 και 20.30
Τζούνιορ: 18.30 και 19.00
Μίνι: 18.00 και 18.30
Προμίνι: 19.00 και 20.00
Γαλατινή
Προπαιδικό: 19.00 και 20.00
Τζούνιορ: 19.30 και 20.30
Μίνι: 18.30 και 20.00
Προμίνι: 19 και 19.30
Λέοντες
Τζούνιορ: 18.30 και 20.00
Μίνι: 19.30 και 20.30
Προμίνι: 18.30 και 19.30
Κρόκος
Προπαιδικό: 19.30 και 21.00
Τζούνιορ: 21.00 και 21.30
Μίνι: 19.00 και 20.00
Αστέρας
Προπαιδικό: 19.00 και 21.00
Τζούνιορ: 20.00 και 21.30
ΠΑΟΚ Κοίλων
Προπαιδικό: 18.30 και 20.00
Προμίνι: 18.30 και 20.00
Κοζάνη 2004
Προπαιδικό: 19.30 και 20.30
Τζούνιορ: 21.00 και 21.30
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013 (πρωί)
ΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
Δαναοί Κοζάνης, ΠΑΟΚ Κοίλων , Ηρακλής Δρεπάνου, Μακεδονικός Κοζάνης, Γερμανική Ακαδημία Θεσσαλονίκης, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
ΓΗΠΕΔΟ 1 – 30′ 11Χ11
10.00 π.μ. Δαναοί Κοζάνης  – ΠΑΟΚ Κοίλων
10.35 π.μ. Ηρακλής Δρεπάνου – Μακεδονικός Κοζάνης
11.10 π.μ. Δαναοί Κοζάνης  – Γερμανική Ακαδημία
11.45 π.μ. Αναγέννηση Πτολ/δας – Γερμανική Ακαδημία
12.20 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – μακεδονικός Κοζάνης
12.55 μ.μ. Ηρακλής Δρεπάνου – Αναγέννηση Πτολ/δας \
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013 (απόγευμα)
ΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
Γερμανική Ακαδημία Θεσσαλονίκης, ΠΑΟΚ Κοίλων , Μακεδονικός Κοζάνης
ΓΗΠΕΔΟ 1 – 30′ 11Χ11
4.00 μ.μ. Γερμανική Ακαδημία – ΠΑΟΚ Κοίλων
4.30 μ.μ. Γερμανική Ακαδημία – Μακεδονικός Κοζάνης
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ 
Μακεδονικός Κοζάνης, ΑΕ Κοζάνης, Κρόνος Καστοριάς, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, ΑΣ Βελβεντό
ΓΗΠΕΔΟ 1α – 25′ 9Χ9
5.05 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – ΑΕ Κοζάνης
5.35 μ.μ. Κρόνος Καστοριάς – Αναγέννηση Πτολ/δας
6.05 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Κρόνος Καστοριάς
6.36 μ.μ. Αναγέννηση Πτολ/δας – ΑΣ Βελβεντό
ΟΜΑΔΕΣ 
ΠΑΟΚ Κοίλων, Βυζαντινός Αετός, Δαναοί Κοζάνης, ΑΕ Κοζάνης, ΑΣ Βελβεντό
ΓΗΠΕΔΟ 1β – 25′ 9Χ9
5.05 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Βυζαντινός Αετός
5.35 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης – ΑΣ Βελβεντό
6.05 μ.μ. ΑΕ Κοζάνης – ΠΑΟΚ Κοίλων
6.35 μ.μ. Βυζαντινός Αετός – Δαναοί
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΟΜΑΔΕΣ
Δαναοί Κοζάνης, ΠΑΟΚ Κοίλων, Λέοντες, Μακεδονικός Κοζάνης, ΑΕ Κοζάνης, Ηρακλής Δρεπάνου
ΓΗΠΕΔΟ 1α – 25′ 9Χ9
7.05 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης  – ΠΑΟΚ Κοίλων
7.35 μ.μ. Λέοντες – Δαναοί Κοζάνης
8.05 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Ηρακλής Δρεπάνου
8.35 μ.μ. ΑΕ Κοζάνης – ΠΑΟΚ Κοζάνης
9.05 μ.μ. Λέοντες – Ηρακλής Δρεπάνου
9.35 μ.μ. ΑΕ Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης
ΟΜΑΔΕΣ
Κρόνος Καστοριάς, ΑΣ Βελβεντό, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, Μέγας Αλέξανδρος Λευκοπηγής, Βυζαντινός Αετός, Κοζάνη 2004
ΓΗΠΕΔΟ 1β – 25′ 9Χ9
7.05 μ.μ. Κρόνος Καστοριάς – ΑΣ Βελβεντό
7.35 μ.μ. Αναγέννηση Πτολ/δας – Μ. Αλ. Λευκοπηγής
8.05 μ.μ. Κρόνος Καστοριάς – Αναγέννηση Πτολ/δας
8.35 μ.μ. ΑΣ Βελβεντό – Βυζαντινός Αετός
9.05 μ.μ. Βυζαντινός Αετός – Κοζάνη 2004
9.35 μ.μ. Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Κοζάνη 2004
ΜΙΝΙ
ΟΜΑΔΕΣ
Κρόνος Καστοριάς, Μακεδονικός Κοζάνης, Λέοντες, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας, Ηρακλής Δρεπάνου,
 Δαναοί Κοζάνης, Αε Κοζάνης, Βυζαντινός Αετός, ΑΣ Βελβεντό, ΑΠΟΚ Κοίλων
ΓΗΠΕΔΟ 2(πλαστικό) -  25′ 7Χ7
7.00 μ.μ. Κρόνος Καστοριάς – Μακεδονικός Κοζάνης
7.30 μ.μ. Λέοντες – Αναγέννηση Πτολ/δας
8.00 μ.μ. Κρόνος Καστοριάς – Ηρακλής Δρεπάνου
8.30 μ.μ. Αναγέννηση Πτολ/δας – Δαναοί Κοζάνης
9.00 μ.μ. Ηρακλής Δρεπάνου – ΑΕ Κοζάνης
ΓΗΠΕΔΟ 3(πλαστικό) -  25′ 7Χ7
7.00 μ.μ. Δαναοί Κοζάνης – ΑΣ Βελβεντό
7.30 μ.μ. Βυζαντινός Αετός – ΠΑΟΚ Κοίλων
8.00 μ.μ. ΑΕ Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης
8.30 μ.μ. Βυζαντινός Αετός – ΑΣ Βελεβντό
9.00 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Λέοντες
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΟΜΑΔΕΣ
Μακεδονικός Κοζάνης, Βυζαντινός Αετός, Λέοντες, Κρόνος Καστοριάς, ΠΑΟΚ Κοίλων, Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
ΓΗΠΕΔΟ 2 (πλαστικό) -  20′ 8Χ8
5.30 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Βυζαντινός Αετός
6.00 μ.μ. Λέοντες – Κρόνος Καστοριάς
6.30 μ.μ. Μακεδονικός Κοζάνης – Λέοντες
ΓΗΠΕΔΟ 3 (πλαστικό) -  20′ 8Χ8
5.30 μ.μ. ΠΑΟΚ Κοίλων – Αναγέννηση Πτολ/δας
6.00 μ.μ. Βυζαντινός Αετός – ΠΑΟΚ Κοίλων
6.30 μ.μ. Κρόνος Καστοριάς – Αναγέννηση Πτολ/δας
Επισημάνσεις
Γερμανική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Παιδικό: 11.10 και 11.45 (πρωί) 16.00 16.30 (απόγευμα)
Δαναοί Κοζάνης
Παιδικό: 10.00 και 11.10 (πρωί)
Προπαιδικό: 17.30 και 18.30
Τζούνιορ: 19.00 και 19.30
Μίνι: 19.00 και 20.30
ΠΑΟΚ Κοίλων
Παιδικό: 10.00 και 12.20 (πρωί) και 16.00 (απόγευμα)
Προπαιδικό: 17.00 και 18.00
Τζούνιορ: 19.00 και 20.30
Μίνι: 19.30 και 21.00
Προμίνι: 17.30 και 18.00
Ηρακλής Δρεπάνου
Παιδικό: 10.35 και 12.55 (πρωί)
Τζούνιορ: 20.00 και 21.00
Μίνι: 20.00 και 21.00
Μακεδονικός Κοζάνης
Παιδικό: 10.35 και 12.20 (πρωί) 16.30 (απόγευμα)
Προπαιδικό: 17.00 και 18.00
Τζούνιορ: 20.00 και 21.30
Μίνι: 19.00 και 20.00
Προμίνι: 17.30 και 18.30
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Παιδικό: 11.45 και 12.55 (πρωί)
Προπαιδικό: 17.30 και 18.30
Τζούνιορ: 19.30 και 20.00
Μίνι: 19.30 και 20.30
Προμίνι: 17.30 και 18.30
ΑΕ Κοζάνης
Προπαιδικό: 17.00 και 18.00
Τζούνιορ: 20.30 και 21.30
Μίνι: 20.00 και 21.00
Κρόνος Καστοριάς
Προπαιδικό: 17.30 και 18.00
Τζούνιορ: 19.00 και 20.00
Μίνι: 19.00 και 20.00
Προμίνι: 18.00 και 18.30
ΑΣ Βελβεντό
Προπαιδικό: 17.30 και 18.30
Τζούνιορ: 19.00 και 20.30
Μίνι: 19.00 και 20.30
Βυζαντινός Αετός
Προπαιδικό: 17.00 και 18.30
Τζούνιορ: 20.30 και 21.00
Μίνι: 19.00 και 20.30
Προμίνι: 17.30 και 18.00
Μέγας Αλέξανδρος Λευκοπηγής
Τζούνιορ: 19.30 και 21.30
Κοζάνη 2004
Τζούνιορ: 21.00 και 21.30