Αρχική

Τα παιχνίδια του Σαββάτου 6/5/2017 | LIVE

Ώρα για LIVE,  προσφορά του 

Αποτέλεσμα εικόνας για gazi cafe bar kozani
   Κρατήστε ανοιχτή την παρούσα ανάρτηση , χωρίς ανανεώσεις και χωρίς επανεκκινήσεις!
Σήμερα Σάββατο θα διεξαχθούν  τα παιχνίδια της Β' κατηγορίας. 
Όλα του 1ου ομίλου και ένα του 2ου ομίλου. 
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος 25η αγωνιστική  Α.Ο. Κρόκου - Δόξα Λευκόβρυσης Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης  - Α.Σ. ΚαρυδίτσαςΑκρίτες Κοζάνης  - Αναγέννηση ΛιβαδερούΑ.Ε. Κρανιδίων  - Κένταυρος ΠρωτοχωρίουΈλατος Ελάτης  - Κεραυνός ΠετρανώνΠρόοδος Μεταξά  - Ερμής ΠλατανορέμματοςΑναγέννηση Αργίλου  - Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής

Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος 25η αγωνιστική 

Βέρμιο Καρυοχωρίου  - Κοζάνη 2004  

Αναλυτικά το πρόγραμμα  οι διαιτητές  και η βαθμολογία των ομίλων  έως και την 24η αγωνιστική 
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
25η αγωνιστική 
Σάββατο  6/5/2017 – 5.00μ.μ.
Α.Ο. Κρόκου - Δόξα Λευκόβρυσης (γήπεδο Κρόκου)
Πανυτσίδης, Παπαδόπουλος Χρ., Τζιουβάρας 
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης  - Α.Σ. Καρυδίτσας (γήπεδο στρατιωτικό)
Δεληζήσης, Βαρδιάμπαση, Χατζηγεωργίου
Ακρίτες Κοζάνης  - Αναγέννηση Λιβαδερού (γήπεδο Ξηρολίμνης)
Τσιμεντερίδης, Λαμπριανίδης, Ηλιάδης
Α.Ε. Κρανιδίων  - Κένταυρος Πρωτοχωρίου (γήπεδο Κρανιδίων)
Κεχαγιάς, Γεωργιάδης, Πανυτσίδου
Έλατος Ελάτης  - Κεραυνός Πετρανών (γήπεδο Νέας Νικόπολης)
Σουλίδης Ε., Λαζαρής, Σίας Κ.
Πρόοδος Μεταξά  - Ερμής Πλατανορέμματος (γήπεδο Μεταξά)
Καρατέρπος, Κανδυλιώτης, Τζουβάρας
Αναγέννηση Αργίλου  - Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής (γήπεδο Αργίλου)
Πελετίδης, Βογδόπουλος, Ελευθεριάδης  
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
25η αγωνιστική
Σάββατο  6/5/2017 – 5.00μ.μ.
Βέρμιο Καρυοχωρίου  - Κοζάνη 2004 (γήπεδο Καρυοχωρίου)

Ζούγρας, Πραχάλης, Σύκος   

Βαθμολογία 1ου ομίλου (24 αγωνιστικές)
Θέση
Ομάδα
Β
1
Δόξα Λευκόβρυσης
62
2
Ακρίτες Κοζάνης
57
3
Ερμής Πλατανορέμματος
53
4
Κεραυνός Πετρανών
49
5
Έλατος Ελάτης
     40
6
Κένταυρος Πρωτοχωρίου
39
7
Α.Ο. Κρόκου
37
8
Α.Ε. Κρανιδίων
25
9
Πρόοδος Μεταξά
22
10
Αναγέννηση Λιβαδερού
21
11
Μ.Α.Π.Σ. Αγίας Παρασκευής
20
12
Α.Σ. Καρυδίτσας
19
13
Ελπίδες  Α.Ε. Κοζάνης
16
14
Αναγέννηση Αργίλου
13
* Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευή  έχει -2 βαθμούς περυσινή αρνητική βαθμολογία
Βαθμολογία 2ου ομίλου (24 αγωνιστικές)
Θέση
Ομάδα
Β
1
Ακαδημία Π. Βοΐου
53
2
Ηρακλής Πτολεμαΐδας
50
3
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
48
4
Δράσις Τσοτυλίου
45
5
Ηρακλής Κρυόβρυσης
42
6
Δόξα Βερμίου Πύργων
40
7
Βέρμιο Καρυοχωρίου
38
8
Ερμής Ασβεστόπετρας
33
9
Ελπίδες Ελλησπόντου
30
10
Δόξα Μικροκάστρου
29
11
Πρόοδος Κομνηνών
24
12
Μ. Αλ. Άρδασσας
22
13
Κοζάνη 2004
17
14
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
-9
*  Ο Πολυνίκης Πτολεμαΐδας  έχει -4 βαθμούς περυσινή αρνητική βαθμολογία.
*  Ο Πολυνίκης Πτολεμαΐδας  έχει -6 βαθμούς και αποχώρησε από το πρωτάθλημα.