Πρόγραμμα 2ης αγωνιστικής Τζούνιορ και Μίνι
H Ε.Π.Σ. Κοζάνης ανακοινώνει το τροποποιημένο πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής των πρωταθλημάτων Τζούνιορ και Μίνι , αφού έλαβε υπ” όψιν και την επέτειο απελευθέρωσης της πόλης της Κοζάνης (11/10/2014) :
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
-
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
|
Κυριακή 12/10/2014
|
11:45
|
Ε.Π.Σ.(Χόρτο)
|
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
|
-
|
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Σάββατο 11/10/2014
|
10:30
|
Ε.Π.Σ. (Χόρτο)
|
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
|
-
|
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ
|
Σάββατο 18/10/2014
|
10:30
|
Ε.Π.Σ. (Χόρτο)
|
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
-
|
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ
|
Κυριακή 12/10/2014
|
11:00
|
Βελβεντού
|
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ Β΄
|
-
|
ΚΟΖΑΝΗ 2004
|
Κυριακή 12/10/2014
|
10:30
|
Ε.Π.Σ. (Χόρτο)
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
|
-
|
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄
|
Κυριακή 12/10/2014
|
12:15
|
Βελβεντού
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
-
|
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
|
Σάββατο 01/11/2014
|
11:00
|
Ε.Π.Σ. (Χόρτο)
|
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
|
-
|
ΚΟΖΑΝΗ 2004 Β΄
|
Ο αναβληθέντας αγώνας της 1ης αγωνιστικής θα γίνει ως εξής
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
-
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
|
Κυριακή 19/10/2014
|
13:00
|
Σιάτιστας
|
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
|
-
|
ΚΟΖΑΝΗ 2004 Β΄
|
ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
-
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
|
Σάββατο 18/10/2014
|
10:30
|
Ε.Π.Σ.(Χόρτο)
|
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄
|
-
|
ΝΕΟΣ ΑΡΗΣ ΑΡΓΙΛΟΥ
|
Κυριακή 12/10/2014
|
10:30
|
Ατρομήτου Πτολ/δας
|
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄
|
-
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
|
Κυριακή 12/10/2014
|
11:45
|
Ε.Π.Σ.(Χόρτο)
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
|
-
|
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Σάββατο 18/10/2014
|
11:45
|
Ε.Π.Σ.(Χόρτο)
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄
|
-
|
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄
|
Κυριακή 12/10/2014
|
13:00
|
Ατρομήτου Πτολ/δας
|
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
|
-
|
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
|
Σάββατο 18/10/2014
|
11:45
|
Ε.Π.Σ.(Χόρτο)
|
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
|
-
|
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
ΜΙΝΙ (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ)
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
-
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
|
Κυριακή 12/10/2014
|
10:30
|
Ε.Π.Σ.(Χόρτο)
|
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ
|
-
|
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
|
Κυριακή 12/10/2014
|
13:00
|
Ε.Π.Σ.(Χόρτο)
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
-
|
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Κυριακή 12/10/2014
|
13:00
|
Ε.Π.Σ.(Χόρτο)
|
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
|
-
|
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ Β΄
|
Σάββατο 11/10/2014
|
11:45
|
Ε.Π.Σ.(Χόρτο)
|
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ Β΄
|
-
|
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΆΤΙΝΗΣ
|
Σάββατο 11/10/2014
|
10:30
|
Λιάπειο Κοίλα
|
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄
|
-
|
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Κυριακή 12/10/2014
|
11:00
|
Βελβεντού
|
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
|
-
|
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
|
ΜΙΝΙ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
-
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
|
Κυριακή 12/10/2014
|
10:30
|
Ατρομήτου Πτολ/δας
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄
|
-
|
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
|
Σάββατο 11/10/2014
|
11:45
|
Ε.Π.Σ.(Χόρτο)
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
|
-
|
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ
|
Σάββατο 11/10/2014
|
10:30
|
Λιάπειο Κοίλα
|
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
-
|
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄
|
Κυριακή 12/10/2014
|
11:45
|
Ατρομήτου Πτολ/δας
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
|
-
|
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
|
Σάββατο 11/10/2014
|
11:45
|
Λιάπειο Κοίλα
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
-
|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
|
Κυριακή 12/10/2014
|
11:45
|
Ατρόμητου Πτολ/δας
|
ΑΚΑΔ. ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ
|
-
|
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΥΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
|