Πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού Rapid
Διεξήχθησαν το Σάββατο 31 Μαΐου τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού Rapid (15λεπτα) των τμημάτων της Ακαδημίας Πτολεμαΐδας για την αγωνιστική περίοδο 2013-2014.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 60ου & 61ου γύρου.
ΤΜΗΜΑ A1
ΘΕΣΗ | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΒΑΘΜΟΙ |
1. | ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 6,0 |
- | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ | 6,0 |
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 4,0 | |
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ | 3,0 | |
- | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ | 3,0 |
ΤΜΗΜΑ A2
ΘΕΣΗ | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΒΑΘΜΟΙ |
ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ | 6,0 | |
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ | 4,0 | |
ΒΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | 3,0 | |
- | ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 3,0 |
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ | 2,0 |
ΤΜΗΜΑ Β1–Β2
ΘΕΣΗ | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΒΑΘΜΟΙ |
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 6,0 | |
- | ΒΑΪΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 6,0 |
- | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 6,0 |
ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 5,0 | |
- | ΚΟΝΤΕΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ | 5,0 |
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 4,0 | |
- | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ | 4,0 |
- | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | 4,0 |
- | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 4,0 |
- | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 4,0 |
ΛΙΟΥΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ | 2,0 | |
- | ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | 2,0 |
- | ΝΙΚΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ | 2,0 |
- | ΚΑΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2,0 |
ΤΜΗΜΑ Γ
ΘΕΣΗ | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΒΑΘΜΟΙ |
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 6,0 | |
ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 4,0 | |
- | ΛΙΟΥΡΗ Μ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 4,0 |
- | ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ | 4,0 |
- | ΒΑΪΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ | 4,0 |
- | ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 4,0 |
ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 3,0 | |
- | ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 3,0 |
- | ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | 3,0 |
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | 2,0 |
ΤΜΗΜΑ Δ-Ε
ΘΕΣΗ | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΒΑΘΜΟΙ |
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 6,0 | |
- | ΚΟΤΖΑΪΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 6,0 |
- | ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 6,0 |
ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 4,0 | |
- | ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 4,0 |
ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | 3,0 | |
- | ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ | 3,0 |
- | ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | 3,0 |
ΤΜΗΜΑ ΣΤ
ΘΕΣΗ | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΒΑΘΜΟΙ |
ΠΕΠΑ ΜΑΡΙΟ | 4,0 | |
ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2,0 | |
- | ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2,0 |
- | ΛΙΟΥΡΗ Σ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2,0 |
ΤΜΗΜΑ ΣΤ -ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ
ΘΕΣΗ | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΒΑΘΜΟΙ |
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ | 6,0 | |
- | ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 6,0 |
ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 4,0 |
Στην Σκακιστική Ακαδημία Πτολ/δας λειτουργούν τμήματα αρχαρίων και προχωρημένων. Για πληροφορίες επικοινωνήστε στα τηλέφωνα των συλλόγων 2463100794 & 2463021070 καθημερινά 5:00-9:00μ.μ.
Μου άρεσε(0)Δε μου άρεσε(0)