Αρχική

Πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού Rapid (15λεπτα)

Με τη συμμετοχή 62 αθλητών-τριών διεξήχθησαν, το Σάββατο 21 Φεβρουαρίου 2015, τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού Rapid (15λεπτα) των τμημάτων της Ακαδημίας Πτολεμαΐδας για την αγωνιστική περίοδο 2014-2015.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΤΜΗΜΑ Α1

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΚΕΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6,0
- ΛΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 6,0
- ΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 6,0
4. ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 4,0
- ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4,0
6. ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3,0
- ΛΙΤΣΑ ΣΟΝΙΑ 3,0
- ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3,0
9. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2,0
- ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 2,0

 

ΤΜΗΜΑ Α2

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 6,0
- ΣΑΜΠΑΝΙ ΡΕΝΑΤΟ 6,0
3. ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5,0
4. ΣΑΜΠΑΝΙ ΛΙΒΑΝ 4,0
- ΤΥΠΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4,0
6. ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3,0
7. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2,0
- ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2,0

 

ΤΜΗΜΑ Β

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 6,0
- ΖΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6,0
- ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6,0
4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5,0
- ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 5,0
6. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4,0
- ΜΗΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 4,0
- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 4,0
- ΛΙΟΥΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 4,0
- ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4,0
- ΚΟΝΤΕΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4,0
12. ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ 3,0
- ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 3,0
14. ΒΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2,0
- ΚΑΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2,0
- ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2,0

 

ΤΜΗΜΑ Γ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6,0
- ΚΟΝΤΕΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 6,0
3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5,0
4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 4,0
- ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4,0
- ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4,0
7. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2,0
- ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2,0

 

ΤΜΗΜΑ Δ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4,0
2. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2,0
- ΒΑΪΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2,0

 

ΤΜΗΜΑ Ε

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 6,0
- ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6,0
- ΚΕΡΜΕΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 6,0
4. ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4,0
- ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4,0
- ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 4,0
- ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 4,0
- ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 4,0
9. ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2,0

 

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΕΠΑ ΜΑΡΙΟ 6,0
2. ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5,0
3. ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4,0
- ΣΑΜΑΡΑ ΦΑΝΗ 4,0
- ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4,0
- ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4,0
7. ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3,0
8. ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2,0

 

             Για πληροφορίες – εγγραφές επικοινωνήστε στα  τηλέφωνα των συλλόγων 2463021070 & 2463100794 καθημερινά  5:00-9:00μ.μ.

 

2 1