Αρχική

Πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού

Με τη συμμετοχή  52 σκακιστών και σκακιστριών διεξήχθησαν το Σάββατο 15 Δεκεμβρίου 2012 τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού των τμημάτων της Ακαδημίας (Blitz 2012-2013) με τα παρακάτω αποτελέσματα:

 

ΤΜΗΜΑ Β2

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5,5

2.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5,5

3.

ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3,0

4.

ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3,0

5.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

3,0

6.

ΤΣΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2,0

7.

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

1,0

8.

ΛΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1,0

 

ΤΜΗΜΑ Β-Γ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4,5

2.

ΤΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4,0

3.

ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

4,0

4.

ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

4,0

5.

ΒΑΪΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

3,0

6.

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3,0

7.

ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

3,0

8.

ΜΠΟΥΔΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

3,0

9.

ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3,0

10.

ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2,5

11.

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2,0

12.

ΛΙΟΥΡΗ Μ. ΜΑΡΙΑ

2,0

13.

ΓΚΕΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2,0

14.

ΛΙΟΥΡΗ Μ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2,0

15.

ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

1,0

16.

ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1,0

17.

ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1,0

 

ΤΜΗΜΑ Δ-Ε

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4,5

2.

ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4,0

3.

ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

4,0

4.

ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3,0

5.

ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3,0

6.

ΤΖΗΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

3,0

7.

ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

3,0

8.

ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

3,0

9.

ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

2,5

10.

ΚΩΔΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2,0

11.

ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2,0

12.

ΛΙΟΥΡΗ Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2,0

13.

ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2,0

14.

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1,0

15.

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

1,0

ΤΜΗΜΑ Ζ -ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5,0

2.

ΠΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4,0

3.

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3,0

4.

ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3,0

5.

ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

3,0

6.

ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2,5

7.

ΣΑΜΑΡΑ ΦΑΝΗ

2,5

8.

ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2,0

9.

ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2,0

10.

ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2,0

11.

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1,0

12.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

0,5

 

 

 

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

 

Στην Ακαδημία της πόλης μας λειτουργούν τμήματα αρχαρίων και προχωρημένων. Τα μαθήματα περιλαμβάνουν 2 ώρες θεωρία, 1 ώρα ασκήσεις και 1 ώρα αγώνες την εβδομάδα . Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο τηλ. 24630 21070 ή στο εντευκτήριο των συλλόγων Τραπεζούντος 38 καθημερινά 17:00-21:00μ.μ.