Πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού
Διεξήχθησαν το Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2013 τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού των τμημάτων της Ακαδημίας (Blitz 2012-2013) με τα παρακάτω αποτελέσματα:
ΤΜΗΜΑ Α-Β
ΘΕΣΗ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1. |
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
4,5 |
2. |
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
3,5 |
3. |
ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
3,5 |
4. |
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ |
3,0 |
5. |
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
3,0 |
6. |
ΤΣΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
3,0 |
7. |
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
2,0 |
8. |
ΛΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
2,0 |
9. |
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ |
2,0 |
10. |
ΠΟΥΤΟΓΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ |
2,0 |
11. |
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΗ |
1,0 |
12. |
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
0,5 |
ΤΜΗΜΑ Β-Γ
ΘΕΣΗ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1. |
ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ |
4,5 |
2. |
ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
4,0 |
3. |
ΒΑΪΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ |
3,5 |
4. |
ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
3,0 |
5. |
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ |
3,0 |
6. |
ΛΙΟΥΡΗ Μ ΜΑΡΙΑ |
3,0 |
7. |
ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
3,0 |
8. |
ΜΠΟΥΔΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
3,0 |
9. |
ΤΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
2,5 |
10. |
ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ |
2,5 |
11. |
ΛΙΟΥΡΗ Σ ΣΤΥΛΙΑΝΗ |
2,5 |
12. |
ΛΙΟΥΡΗ Μ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
2,5 |
13. |
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
2,0 |
14. |
ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
2,0 |
15. |
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
2,0 |
16. |
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
1,0 |
17. |
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
1,0 |
ΤΜΗΜΑ Δ-Ε
ΘΕΣΗ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1. |
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
3,5 |
2. |
ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
3,5 |
3. |
ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
3,0 |
4. |
ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
3,0 |
5. |
ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
3,0 |
6. |
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
2,0 |
7. |
ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
2,0 |
8. |
ΚΩΔΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
2,0 |
9. |
ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2,0 |
10. |
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
2,0 |
11. |
ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
1,0 |
12. |
ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ |
1,0 |
13. |
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ |
1,0 |
14. |
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
1,0 |
ΤΜΗΜΑ Ζ-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1. |
ΠΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
4,0 |
2. |
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ |
4,0 |
3. |
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
3,0 |
4. |
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ |
3,0 |
5. |
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
3,0 |
6. |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2,0 |
7. |
ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
1,0 |
Στην Ακαδημία της πόλης μας λειτουργούν τμήματα αρχαρίων και προχωρημένων. Τα μαθήματα περιλαμβάνουν 2 ώρες θεωρία, 1 ώρα ασκήσεις και 1 ώρα αγώνες την εβδομάδα . Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο τηλ. 24630 21070 ή στο εντευκτήριο των συλλόγων Τραπεζούντος 38 καθημερινά 17:00-21:00μ.μ.