Αρχική

Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο (30-31/03/2013) στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κοζάνης

ΠΡΟΣΟΧΗ! Τα παιχνίδια της Κυριακής θα γίνουν στις 5.00 το απόγευμα λόγω αλλαγής της ώρας ... 
Α' κατηγορία 
30η  αγωνιστική   
Σάββατο
30/03/2013 – 16:00
ΑΣ Βελβεντό  - ΠΑΟ Κοίλων   (Μαρόπουλος, Γκέκα, Μπαλιάκας)
Εθνικός Βατερού  - ΑΕ Περδίκκα   (Τσιγγένης Α., Τζώρτζος, Κωνσταντινίδης)
Ερμής Ασβεστόπετρας  - Αναγέννηση Εράτυρας ( Τσιμεντερίδης,
Τέμης, Μπισούκης)  

ΑΕ Κοζάνης  - ΑΕ Ελίμεια   (Πανυτσίδης, Τζιουβάρας, Παπαδόπουλος Χ.)
Κοζάνη 2004 - Απόλλων Ακρινής    (Καρατέρπος, Συμεωνίδης, Τζουβάρας)
Μακεδονικός Φούφα  - Τιτάν Σερβίων   (Δραγώγιας Α., Σουλίδης Δ., Μπέλτσου)
Κυριακή
31/03/2013– 17:00
Αλιάκμων Αιανής  - Ακ. Σιάτιστας   (Καραποναρλίδης, Μαλιούρας, Σύκος)
ΑΕΠ Καραγιαννίων  - Μ. Αλ. Άρδασσας   (Κοεμτζίδης, Γεωργιάδης, Κουντουράκης)
 Ρεπό: Εορδαϊκός

Β' κατηγορία (1ος όμιλος) 
23η  αγωνιστική  
Σάββατο
30/03/2013 – 16:00
Ακαδημία Βοΐου  - ΑΕ Κρανιδίων   (Δεληζήσης,
Παπαδόπουλος Θ., Βαξεβάνος)
Δόξα Ροδιανής  - ΕΑΣ Ανθότοπου   (Καραποναρλίδης,
Γεωργιάδης, Κουντουράκης)
Κυριακή
31/03/2013– 17:00
Μακεδονικός Σιάτιστας  - Ερμής Πλατανορέματος  (Τσιγγένης
Α., Παπαδόπουλος Μ., Τζώρτζος)
Έλατος Ελάτης  - Δόξα Μικροκάστρου   (Σπέντζας,
Κωστόπουλος, Χρυσοστομίδης)
Δόξα Μεσιανής  - Αναγέννηση Λιβαδερού   (Σωτηριάδης,
Παπαδόπουλος Χ., Κουτσώνας)
Πρόοδος Μεταξά  - ΑΟ Τρανοβάλτου  (Παπαχαρίσης,
Δήμος, Βασιλειάδης)  
Απόλλων Αυλών  - ΑΜΣ Γαλατινής   (Δραγώγιας
Α., Δραγώγιας Ε., Πραχάλης) 
Β' κατηγορία (2ος όμιλος) 
23η  αγωνιστική 
  
Σάββατο
30/03/2013 – 16:00
Μ. Αλ. Χαραυγής  - Πολυνίκης Πτολ/δας (Κωτσίδης, Αρτζουμάνης, Μιχαηλίδης)   
Ακρίτες Κοζάνης  - Βέρμιο Καρυοχωρίου   (Ζούγρας,
Τζιαμπάζης, Κουτζιακουτζίδης)
Άρης Μαυροπηγής  - Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης (Κουτσώνας, Δραγώγιας Ε., Βέρρος)     
Κυριακή
31/03/2013– 17:00
Δαναοί Κοζάνης  - Αναγέννηση Πτολ/δας (Τσιμεντερίδης, Σουλίδης Ε., Σουλίδης Δ.)
    
Κένταυρος Πρωτοχωρίου  - Ηρακλής Κρυόβρυσης (Μαρόπουλος, Γκέκα, Μπαλιάκας)    
ΑΣ Καρυδίτσας  - Ατρόμητος Πτολ/δας  (Κωτσίδης,
Χονδροματίδης, Τζουβάρας)   
ΑΣ Ποντοκώμης  - Αστραπή Κλείτου  (Καρατέρπος,
Μπισούκης, Μπέλτσου)   
Γ' κατηγορία 
17η  αγωνιστική  
Σάββατο
30/03/2013 – 16:00
Άρης Καλονερίου – Μ. Αλ. Λευκοπηγής (Χονδροματίδης, Φραντζοπούλου,
Βαρδιάμπαση)
Αίας Μικροβάλτου – Ηρακλής Δρεπάνου (Σπέντζας, Βασιλειάδης, Χατζής)
Δράση Τσοτυλίου – ΑΕ Άνω Κώμης (Σουλίδης Ε., Γάτσου, Παπαδημητρίου)
Δόξα Λευκόβρυσης – Κεραυνός Πετρανών (Σωτηριάδης, Ιωαννίδης Ν., Σύκος)
Ρεπό: ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής