Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 2-3/2/2013 στα γήπεδα της Κοζάνης
22η Αγωνιστική
Σάββατο
02/02/2013,15.00
Σάββατο
02/02/2013,15.00
Τιτάν Σερβίων - Κοζάνη 2004
(Καρατέρπος, Μπισούκης, Τζώρτζος)
Αναγέννηση Εράτυρας - Εθνικός Βατερού
(Δραγώγιας, Γκέκα, Λαμπριανίδης)
ΑΕ Περδίκκα - ΑΣ Βελβεντό
(Κοεμτζίδης, Τέμης, Σύκος)
Μακεδονικός Φούφα - Ακ.
Σιάτιστας
Σιάτιστας
(Μαρόπουλος, Σουλίδης Δ., Κωνσταντινίδης)
Μ. Αλ. Άρδασσας - ΑΕ
Κοζάνης
Κοζάνης
(Τσιμεντερίδης, Μπέλτσου, Ιωαννίδης Β.)
Κυριακή
03/02/2013,15.00
03/02/2013,15.00
ΑΕ Ελίμεια - Εορδαϊκός
(Πανυτσίδης, Κουντουράκης, Τζιαμπάζης)
ΠΑΟ Κοίλων - Αλιάκμων Αιανής
ΠΑΟ Κοίλων - Αλιάκμων Αιανής
(Τσιγγένης Α., Τζουβάρας, Ξενακίδης)
Απόλλων Ακρινής - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Απόλλων Ακρινής - ΑΕΠ Καραγιαννίων
(Ζούγρας, Γεωργιάδης, Κουτζιακουτζίδης)
Ρεπό: Ερμής Ασβεστόπετρας
Β’ κατηγορία
17η Αγωνιστική 1ος όμιλος
Σάββατο 02/02/2013,15.00
Δόξα Μικροκάστρου - Δόξα
Μεσιανής
Μεσιανής
(Κωτσίδης,
Συμεωνίδης, Ξενακίδης)
Συμεωνίδης, Ξενακίδης)
ΕΑΣ Ανθότοπου - Ακαδημία
Βοΐου
Βοΐου
(Ζούγρας,
Τζιαμπάζης, Μπαλιάκας)
Τζιαμπάζης, Μπαλιάκας)
Κυριακή
03/02/2013,15.00
03/02/2013,15.00
Μακεδονικός Σιάτιστας - ΑΜΣ Γαλατινής
(Σωτηριάδης,
Παπαδόπουλος Μ., Συμεωνίδης)
Παπαδόπουλος Μ., Συμεωνίδης)
Αναγέννηση Λιβαδερού - Δόξα Ροδιανής
(Κουτσώνας,
Λαμπριανίδης, Διαμαντής)
Λαμπριανίδης, Διαμαντής)
ΑΕ Κρανιδίων - Πρόοδος
Μεταξά
Μεταξά
(Σπέντζας,
Μαλιούρας, Κωστόπουλος)
Μαλιούρας, Κωστόπουλος)
ΑΟ Τρανοβάλτου - Απόλλων
Αυλών
Αυλών
(Δραγώγιας
Α., Δραγώγιας Ε., Αραβοπούλου)
Α., Δραγώγιας Ε., Αραβοπούλου)
Ερμής Πλατανορέματος - Έλατος Ελάτης
(Καρατέρπος,
Μπισούκης, Τζώρτζος)
Μπισούκης, Τζώρτζος)
17η
Αγωνιστική 2ος όμιλος
Αγωνιστική 2ος όμιλος
Σάββατο 02/02/2013,15.00
Ατρόμητος Πτολ/δας - ΑΣ
Ποντοκώμης
Ποντοκώμης
(Σωτηριάδης,
Παπαδόπουλος Μ., Φραντζοπούλου)
Παπαδόπουλος Μ., Φραντζοπούλου)
Ακρίτες Κοζάνης - Πολυνίκης
Πτολ/δας
Πτολ/δας
(Σπέντζας,
Διαμαντής, Παπαδόπουλος Θ.)
Διαμαντής, Παπαδόπουλος Θ.)
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Δαναοί
Κοζάνης
Κοζάνης
(Τσιγγένης
Α., Χονδροματίδης, Τζουβάρας)
Α., Χονδροματίδης, Τζουβάρας)
Κυριακή
03/02/2013,11.00
03/02/2013,11.00
Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης - Κένταυρος
Πρωτοχωρίου
Πρωτοχωρίου
(Κουντουράκης,
Πραχάλης, Παπαχαρίσης)
Πραχάλης, Παπαχαρίσης)
Κυριακή
03/02/2013,15.00
03/02/2013,15.00
Αστραπή Κλείτου - Μ.
Αλ. Χαραυγής
Αλ. Χαραυγής
(
Λαζαρίδης Ι., Γκέκα, Παφυλάς)
Λαζαρίδης Ι., Γκέκα, Παφυλάς)
Αναγέννηση Πτολ/δας -
Άρης Μαυροπηγής
Άρης Μαυροπηγής
(Τσιμεντερίδης,
Μπαλιάκας, Σύκος)
Μπαλιάκας, Σύκος)
Ηρακλή Κρυόβρυσης - ΑΣ
Καρυδίτσας
Καρυδίτσας
(Κωτσίδης,
Μπέλτσου, Τσιγγένης Μ.)
Μπέλτσου, Τσιγγένης Μ.)
Γ’ κατηγορία
11η Αγωνιστική
Σάββατο 02/02/2013,15.00
Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Ηρακλής Δρεπάνου
(Λαζαρίδης Ι., Δραγώγιας Ε., Βασιλειάδης)
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Δράση Τσοτυλίου
(Κουντουράκης, Γάτσου, Βαξεβάνος)
Άρης Καλονερίου – Δόξα Λευκόβρυσης
(Παφυλάς, Παπαδημητρίου, Χρυσοστομίδης)
Κεραυνός Πετρανών – Αίας Μικροβάλτου
(Πανυτσίδης, Κουτζιακουτζίδης, Δήμος)
Ρεπό: ΑΕ Άνω Κώμης