Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 11-12/10/2014
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής στην Α' κατηγορία, της 3ης αγωνιστικής στην Β' κατηγορία και της 2ης αγωνιστικής στην Γ΄ κατηγορία. Τα παιχνίδια θα γίνουν το Σαββατοκύριακο 11-12 Οκτωβρίου, στις 4.00 το απόγευμα εκτός των παιχνιδιών Κοζάνη 2004 – Έλατος Ελάτης και ΑΣ Καρυδίτσα – ΑΕ Καλαμιά που θα διεξαχθούν στις 12.00 το μεσημέρι.
4η αγωνιστική
Σάββατο 4/10/2014 – 4.00μ.μ.
Α.Σ. Βελβεντό - Αστραπή Κλείτου (γήπεδο Βελβεντού)
Μπαϊραμίδης, Ιωαννίδης Β., Συμεωνίδης
Μακεδονικός Φούφα - Απόλλων Ακρινής (γήπεδο Φούφα)
Πανυτσίδης, Παπαδόπουλος Χ., Τέμης
Μακεδονικός Κοζάνης - Α.Μ.Σ. Γαλατινή (γήπεδο στρατιωτικό)
Τσιγγένης Α., Τζιαμπάζης, Διαμαντής Δ.
Μακεδονικός Σιάτιστας - Α.Ε. Κοζάνης (γήπεδο Σιάτιστας)
Τσιμεντερίδης, Μπισούκης, Μπέλτσου
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Αλιάκμων Αιανής (γήπεδο Νεάπολης)
Πελετίδης, Γεωργιάδης, Μπακατάρη
Κυριακή 5/10/2014- 4.00μ.μ.
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας (γήπεδο Ξηρολίμνης)
Σουλίδης Ε, Δραγώγιας, Χατζής
Α.Ε. Περδίκκα - Α.Ε. Ελίμειας (γήπεδο Περδίκκα)
Καρατέρπος, Ιωαννίδης Ν., Εμμανουήλ
Εορδαϊκός - Αναγέννηση Εράτυρας (ΔΑΚ Πτολεμαΐδας)
Ζούγρας, Τζουβάρας, Ιωαννίδης Ν/Τιμ.
Β’ κατηγορία ΕΠΣ Κοζάνης
1ος όμιλος
3η αγωνιστική
Σάββατο 4/10/2014 – 4.00μ.μ.
Α.Ε. Άνω Κώμης - Μ. Αλ. Λευκοπηγής (γήπεδο Κρόκου)
Διαμαντής Γ., Βαξεβάνος, Βογδόπουλος
Κυριακή 5/10/2014 – 12.00 μ.μ.
Κοζάνη 2004 - Έλατος Ελάτης (γήπεδο Νέας Νικόπολης)
Κωνσταντινίδης Χ., Βογδόπουλος, Χρυσοστομίδης
Κυριακή 5/10/2014- 4.00μ.μ.
Ιωνικός Βαθυλάκκου - ΑΕ Κρανιδίων (γήπεδο Βαθυλάκκου)
Σουλίδης Δ., Μπακατάρη, Λαμπριανίδης
ΑΟ Τρανοβάλτου - Αναγέννηση Λιβαδερού (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Διαμαντής Γ., Τζιαμπάζης, Βασιλειάδης
Εθνικός Βατερού - Δόξα Ροδιανής (γήπεδο Βατερού)
Τσιμεντερίδης, Αραβοπούλου, Παπαδόπουλος Θ.
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Τιτάν Σερβίων (γήπεδο Ροδιανής)
Πανυτσίδης, Γεωργιάδης, Ηλιάδης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Ερμής Πλατανορέμματος (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Κουτσώνας, Γάτσου, Γκόκα
2ος όμιλος
3η αγωνιστική
Σάββατο 4/10/2014 – 4.00μ.μ.
Δόξα Μικροκάστρου - ΕΑΣ Ανθότοπος (γήπεδο Μικροκάστρου)
Λαζαρίδης, Κουντουράκης, Σπέντζας
Πολυνίκης - Ακρίτες Κοζάνης (γήπεδο στρατοπέδου Πτολεμαΐδας)
Δραγώγιας, Σουλίδης Ε., Λαμπριανίδης Δ.
Μ. Αλ. Άρδασσας - Μ. Αλ. Χαραυγής (γήπεδο Άρδασσας)
Ζούγρας, Παπαδόπουλος Μ., Μιχαηλίδης
Κυριακή 5/10/2014- 4.00μ.μ.
ΑΣ Ποντοκώμης - Βέρμιο Καρυοχωρίου (γήπεδο Ποντοκώμης)
Σωτηριάδης, Σπέντζας, Πανυτσίδου
Κεραυνός Πετρανών - Άρης Μαυροπηγής (γήπεδο Πετρανών)
Πελετίδης, Παπαδόπουλος Χ., Ντούλε
ΠΑΟΚ Κοίλων - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο Λιάππειο)
Τσιγγένης Α., Βαρδιάμπαση, Φραντζοπούλου
Ηρακλής Κρυόβρυσης- Ερμής Ασβεστόπετρας (γήπεδο Κρυόβρυσης)
Μπαϊραμίδης, Μπέλτσου, Αρτζουμάνης
Γ’ κατηγορία ΕΠΣ Κοζάνης
1ος όμιλος
2ηαγωνιστική
Σάββατο 4/10/2014 – 4.00μ.μ.
Αναγέννηση Αργίλου- Πρόοδος Μεταξά (γήπεδο Αργίλου)
Τζουβάρας, Ηλιάδης, Ντούλε
Α.Ε. Καισαρειάς- Σπάρτου - Αίας Μικροβάλτου (γήπεδο Αιανής)
Σουλίδης Δ., Φτάκας, Τσούλης
Δαναοί Κοζάνης - Ελπίδες Α.Ε.Κοζάνης (γήπεδο ΕΠΣ Κοζάνης)
Κωνσταντινίδης Χ., Εμμανουήλ, Κανδυλιώτης
Κυριακή 5/10/2014- 4.00μ.μ.
Α.Ο. Κρόκου - Απόλλων Αυλών (γήπεδο Κρόκου)
Γκόγκος, Καλύβα, Διόγκαρης
Ρεπό Δόξα Λευκόβρυσης
2ος όμιλος
2η αγωνιστική
Σάββατο 4/10/2014 - 4.00μ.μ.
Άρης Καλονερίου - Ηρακλής Πτολεμαΐδας (γήπεδο Καλονερίου)
Στρατούδης, Παπαδόπουλος Θ., Πανυτσίδου
Δράση Τσοτυλίου - Ατρόμητος Δροσερού (γήπεδο Τσοτυλίου)
Χατζής, Γάτσου, Γκόγκα
Δόξα Βερμίου Πύργων - Ελπίδες Ελλησπόντου (γήπεδο Πύργων)
Σωτηριάδης, Χονδροματίδης, Τσιότσας
Κυριακή 5/10/2014 – 12.00 μ.μ.
Α.Σ. Καρυδίτσας - Α.Ε. Καλαμιάς (γήπεδο Δρεπάνου)
Παπαδημητρίου, Μπουρονίκος, Καλύβας
Ρεπό Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης