Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο σε Α' και Β' κατηγορία της ΕΠΣ Κοζάνης
Α’ κατηγορία
32η Αγωνιστική
Σάββατο 13/04/2013
Εορδαϊκός -
Τιτάν Σερβίων (Ζούγρας, Τέμης, Γκέκα)
Τιτάν Σερβίων (Ζούγρας, Τέμης, Γκέκα)
ΑΕ Περδίκκα -
Ακ. Σιάτιστας (Δεληζήσης, Κουτζιακουτζίδης, Μπισούκης))
Ακ. Σιάτιστας (Δεληζήσης, Κουτζιακουτζίδης, Μπισούκης))
Ερμής
Ασβεστόπετρας - Απόλλων Ακρινής (Καραποναρλίδης, Κουντουράκης, Κωτσίδης)
Ασβεστόπετρας - Απόλλων Ακρινής (Καραποναρλίδης, Κουντουράκης, Κωτσίδης)
ΑΕ Κοζάνης -
Μακεδονικός Φούφα (Πανυτσίδης, Παπαδόπουλος Χ., Σύκος)
Μακεδονικός Φούφα (Πανυτσίδης, Παπαδόπουλος Χ., Σύκος)
ΑΕΠ Καραγιαννίων
- Κοζάνη 2004 (Δραγώγιας, Σουλίδης Δ.,
Μπαλιάκας)
- Κοζάνη 2004 (Δραγώγιας, Σουλίδης Δ.,
Μπαλιάκας)
Εθνικός Βατερού
- Μ. Αλ. Άρδασσας (Μαρόπουλος, Γεωργιάδης, Τζιαμπάζης)
- Μ. Αλ. Άρδασσας (Μαρόπουλος, Γεωργιάδης, Τζιαμπάζης)
ΑΣ Βελβεντό - ΑΕ
Ελίμεια (Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας,
Σουλίδης Ε.)
Ελίμεια (Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας,
Σουλίδης Ε.)
Ρεπό: Αλιάκμων
Αιανής
Αιανής
Β’ κατηγορία (1ος όμιλος)
25η Αγωνιστική
Κυριακή 14/04/2013
Πρόοδος Μεταξά -
Δόξα Μικροκάστρου (Σπέντζας, Πραχάλης,
Χρυσοστομίδης)
Δόξα Μικροκάστρου (Σπέντζας, Πραχάλης,
Χρυσοστομίδης)
Ακαδημία Βοΐου -
Ερμής Πλατανορέματος (Καρατέρπος,
Χονδροματίδης, Τσιγγένης Μ.)
Ερμής Πλατανορέματος (Καρατέρπος,
Χονδροματίδης, Τσιγγένης Μ.)
ΑΟ Τρανοβάλτου -
ΑΕ Κρανιδίων (Καραποναρλίδης, Παπαδόπουλος Θ., Βασιλειάδης)
ΑΕ Κρανιδίων (Καραποναρλίδης, Παπαδόπουλος Θ., Βασιλειάδης)
Δόξα Ροδιανής -
Έλατος Ελάτης (Μαρόπουλος, Γκέκα,
Σουλίδης Ε.)
Έλατος Ελάτης (Μαρόπουλος, Γκέκα,
Σουλίδης Ε.)
Μακεδονικός
Σιάτιστας - Δόξα Μεσιανής (Κωτσίδης,
Παπαδόπουλος Μ., Κωνσταντινίδης Α.)
Σιάτιστας - Δόξα Μεσιανής (Κωτσίδης,
Παπαδόπουλος Μ., Κωνσταντινίδης Α.)
Απόλλων Αυλών -
Αναγέννηση Λιβαδερού (Κουτσώνας, Κουντουράκης, Δραγώγιας Ε.)
Αναγέννηση Λιβαδερού (Κουτσώνας, Κουντουράκης, Δραγώγιας Ε.)
ΑΜΣ Γαλατινής -
ΕΑΣ Ανθότοπου (Ζούγρας, Γεωργιάδης,
Γκόγκος)
ΕΑΣ Ανθότοπου (Ζούγρας, Γεωργιάδης,
Γκόγκος)
Β’ κατηγορία (2ος όμιλος)
25η Αγωνιστική
Κυριακή 14/04/2013
Μ. Αλ. Χαραυγής
- Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης (Τσιμεντερίδης, Αραβοπούλου, Γάτσου)
- Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης (Τσιμεντερίδης, Αραβοπούλου, Γάτσου)
ΑΣ Καρυδίτσας -
Βέρμιο Καρυοχωρίου (Δεληζήσης, Τζιαμπάζης, Κουτζιακουτζίδης)
Βέρμιο Καρυοχωρίου (Δεληζήσης, Τζιαμπάζης, Κουτζιακουτζίδης)
Κένταυρος
Πρωτοχωρίου - Δαναοί Κοζάνης (Μαλιούρας, Παπαδόπουλος Χ., Σύκος)
Πρωτοχωρίου - Δαναοί Κοζάνης (Μαλιούρας, Παπαδόπουλος Χ., Σύκος)
Πολυνίκης
Πτολ/δας - Ηρακλής Κρυόβρυσης (Τσιγγένης Α., Μπισούκης, Συμεωνίδης)
Πτολ/δας - Ηρακλής Κρυόβρυσης (Τσιγγένης Α., Μπισούκης, Συμεωνίδης)
ΑΣ Ποντοκώμης -
Αναγέννηση Πτολ/δας (Σωτηριάδης, Ιωαννίδης Β., Μπέλτσου)
Αναγέννηση Πτολ/δας (Σωτηριάδης, Ιωαννίδης Β., Μπέλτσου)
Ακρίτες Κοζάνης
- Άρης Μαυροπηγής (Δραγώγιας Α.,
Σουλίδης Δ., Παφύλας
- Άρης Μαυροπηγής (Δραγώγιας Α.,
Σουλίδης Δ., Παφύλας
Αστραπή Κλείτου
- Ατρόμητος Πτολ/δας (αναβάλλεται)
- Ατρόμητος Πτολ/δας (αναβάλλεται)