ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ:ΔΙΚΑΙΗ ΝΙΚΗ 3-0 ΣΕΤ ΕΠΙ ΤΟΥ ΦΙΛΩΤΑ

Πολύ πιο άνετα απότι δείχνουν οι πόντοι που πήραν οι φιλοξενούμενοι, κέρδισε η ομάδα μας τον Αριστέα Φιλώτα με 3-0 σετ. Ήταν μια νίκη που τη χρειαζόταν η ομάδα μας που δεν έκανε καλό ξεκίνημα στη σεζόν και δείχνει να παίρνουν οι αθλήτριές μας την κατάλληλη ψυχολογία για τη συνέχεια. Όλες οι αθλήτριες που χρησιμοποιήθηκαν έδειξαν μπροστά σε δυστυχώς λίγο κόσμο, τις τεχνικές τους ικανότητες και τα ταλέντα τους. Με αυτή τη νίκη η ομάδα μας βρίσκεται στην 7η θέση της βαθμολογίας και έχει από κάτω της και την ομάδα του Αριστέα.*Εκ μέρους της Διοίκησης παρακολούθησαν τον αγώνα ο Πρόεδρος κ. Δ.Παφίλης, ο Αντιπρόεδρος κ. Γ.Ντέρος και ο Ταμίας κ. Γ.Βασιλειάδης.*Αρίστευσε ο…διαιτητής κ. Βασιλειάδης.*Έφορος στο συγκεκριμένο παιχνίδι για την ομάδα μας ο Νίκος Τζημόπουλος.Τα σετ: 25-14, 25-8, 25-11Γ.Σ.ΚΟΖΑΝΗΣ (κόουτς Μ. Ματσαρίδου): Ζυμάρα ,Τότσκα , Πάπιστα , Δύντσικου, Ντέρου , Παφίλη, Κυρατζίδου, Τσουτζίδου , Μπούσιου , Τιτέλη , Κουτρότσιου, Τζημοπούλου