Μέτρια εμφάνιση- κρατάμε τους βαθμούς.

Το παιχνίδι ξεκίνησε νευρικά και για τις δύο ομάδες. Το πρώτο τέταρτο της αναμέτρησης κύλισε αναγνωριστικά καθώς οι ομάδες προσπαθούσαν να βρούνε τα πατήματα τους σε ένα δύσκολο (πλαστικό) τερέν. Στο εικοσάλεπτο η ομάδα μας ευτύχισε να κερδίσει πέναλτι έπειτα από αντικανονικό μαρκάρισμα αντιπάλου σε στημένη φάση μέσα στην περιοχή. Το πέναλτι εκτελέστηκε εύστοχα από τον Νίκο Πάσχου και έτσι έγινε το 0-1. Από το σημείο εκείνο και μετά η Λευκοπηγή είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων. Στο 32΄ και έπειτα από ωραίο συνδυασμό έγινε το 0-2 με κοντινό πλασέ από τον ίδιο ποδοσφαιριστή. Στο 40΄ η Λευκόβρυση κατάφερε να μειώσει το σκορ με κοντινή προβολή  λόγω κακής εκτίμησης της φάσης από τον τερματοφύλακα. Δύο λεπτά πριν τη λήξη του ημιχρόνου ο διαιτητής διέκοψε προσωρινά το παιχνίδι λόγω έντασης στον πάγκο του αντιπάλου. Μόλις τα πνεύματα ηρέμησαν το ημίχρονο ολοκληρώθηκε και οι ομάδες πήγαν στην ανάπαυλα με σκορ 1-2.      Το δεύτερο ημίχρονο βρήκε την ομάδα μας να περιορίζεται περισσότερο στη διαφύλαξη του αποτελέσματος λόγω πίεσης του αντιπάλου για την ισοφάριση. Οι φάσεις μέσα στις περιοχές ήταν λιγοστές και για τις δύο ομάδες καθώς  υπερίσχυσε η δύναμη κυρίως στη μεσαία γραμμή. Έτσι το παιχνίδι ολοκληρώθηκε με τελικό σκορ 1-2.(Κ. Γρηγοριάδης) Σ. Παικος , Γ. Τσίρος, Χ. Χήρας, Α. Παρτωνας, Ι. Παπαζησης, Ι.Καναβας, Π. Ζαμπακας, Θ. Μαρκοπουλος, Π. Ρουσιαδης, Ι. Κερασιωτης, Ν. Πασχου, Α. Κερασιωτης, Π. Σταθης, Σ. Πεχλιβανιδης, Γ. Πουτιος, Μ. Δουγαλής, Δ. Βακρατσας,Ευχόμαστε και στις δύο ομάδες καλή συνέχεια και καλή πορεία. Επίσης να ευχαριστήσουμε τους φιλάθλους της ομάδος μας για την συνεχή στήριξη τους και παρουσία τους στο γήπεδο.