Αρχική

Κλήρωση των Πρωταθλημάτων Υποδομής.

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. το απόγευμα της Δευτέρας 21/09/2015 η συγκέντρωση των εκπροσώπων των σωματείων που συμμετέχουν στα Πρωταθλήματα Υποδομής .

Έγινε συζήτηση για διάφορα θέματα και ακολούθησε η συγκρότηση των ομίλων και η κλήρωση των πρωταθλημάτων .

Τη φετινή περίοδο μετέχουν 32 σωματεία (27 της Ε.Π.Σ. Κοζάνης , 4 της Ε.Π.Σ. Φλώρινας και 1 της Ε.Π.Σ. Γρεβενών) με 96 τμήματα  (21 στο Παιδικό , 19 στο Προπαιδικό , 29 στα Τζούνιορ και 27 στα Μίνι ).

Η 1η αγωνιστική έχει ως εξής :

ΠΑΙΔΙΚΟ (Έναρξη 17-18/10/2015)

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄

ΚΟΖΑΝΗ 2004 – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ

ΑΚΑΔ. ΠΟΣ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ

Ρεπό : ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ

(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Π.Α.Σ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (Έναρξη 17-18/10/2015)

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ

ΚΟΖΑΝΗ 2004 Β΄ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΚΟΖΑΝΗ 2004

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

Ρεπό : ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄

ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Έναρξη 3-4/10/2015)

(1ος ΟΜΙΛΟΣ )

ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΗΣ ΑΡΓΙΛΟΥ

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ

ΚΟΖΑΝΗ 2004 – ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-  ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ Β΄

Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ

Ρεπό : ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ- ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  Β΄ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄

ΜΙΝΙ (Έναρξη 3-4/10/2015)

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΑΚΑΔ. ΠΟ. ΒΟΪΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ Β΄

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄  – Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΚΟΖΑΝΗ 2004

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΣΟ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ – ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007 ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

Ρεπό : ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Να σημειωθεί τέλος ότι στα πρωταθλήματα υποδομής μετέχουν και 5 σωματεία που δεν αγωνίζονται στα ανδρικά πρωταθλήματα και είναι τα εξής :

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ , ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ , ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ , ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ και ΝΕΟΣ ΑΡΗΣ ΑΡΓΙΛΟΥ.