Αρχική

ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 28-29/11/2015

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης  οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 13ης αγωνιστικής, στην Α' κατηγορία, και 10ης αγωνιστικής σε Β' και Γ' κατηγορία ΕΠΣ Κοζάνης.


Δε θα διεξαχθεί κανένας αγώνας πρωταθλήματος Ε.Π.Σ. Κοζάνης τη Δευτέρα 30/11/2015 , λόγω των Σχολών Αναθεώρησης καρτών τριετίας και Επανεξέτασης Προπονητών Ποδοσφαίρου.
Ο αγώνας Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί στο γήπεδο Κρόκου το Σάββατο 28/11/2015 και ώρα 15:00 αναβάλλεται λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου και ορίζεται να γίνει την Τετάρτη 02/12/2015 στο ίδιο γήπεδο και την ίδια ώρα .
Α’ Κατηγορία
13η αγωνιστική
Σάββατο 28/11/2015 – 3.00μ.μ.
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Α.Ε. Κοζάνης
Ζούγρας, Παπαδόπουλος Χ., Μπαλιάκας
Μακεδονικός Φούφα - Εθνικός Βατερού
Σουλίδης Δ., Κουτζιακουντζίδης, Μπακατάρη
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Αστραπή Κλείτου
Τσιμεντερίδης, Ιωαννίδης Β., Μπισούκης
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Π.Α.Ο. Κοίλων
Κουτσώνας, Λαμπριανίδης, Μπέλτσου
Μακεδονικός  Κοζάνης - Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Τσιγγένης, Γεωργιάδης, Τζιαμπάζης
Μακεδονικός Σιάτιστας – Πολυνίκης
Σουλίδης Ε., Δραγώγιας, Παπαδόπουλος Θ.
Τιτάν Σερβίων - Αναγέννηση Εράτυρας
Πελετίδης, Γάτσου, Τζιουβάρας
Κυριακή  29/11/2015 – 3.00μ.μ.
Αλιάκμων Αιανής – Α.Σ. Βελβεντό
Καρατέρπος, Ιωαννίδης Ν., Κουντουράκης 
Β’ κατηγορία – 1οςόμιλος
10η αγωνιστική
Κυριακή  29/11/2015 – 3.00μ.μ.
Αναγέννηση Λιβαδερού - Ερμής Πλατανορέμματος
Διαμαντής Γ., Κουτζιακουντζίδης, Πραχάλης
Α.Ε. Ελίμειας - Α.Ε. Άνω Κώμης
Ζούγρας, Παπαδόπουλος Χ., Μπαλιάκας
Α.Ε. Καλαμιάς - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Κουτσώνας, Σύκος, Ντούλε
ΑΕ Κρανιδίων - Δόξα Λευκόβρυσης
Τσιμεντερίδης, Γεωργιάδης, Λαμπριανίδης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Πελετίδης, Βογδόπουλος, Γκέκα
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Έλατος Ελάτης
Ιωαννίδης Ν/Τιμ., Ιωαννίδης Β., Μπέλτσου
Ρεπό: Μ. Αλ. Λευκοπηγής
Β’ κατηγορία – 2οςόμιλος
10η αγωνιστική 
Σάββατο 28/11/2015 – 3.00μ.μ.
ΕΑΣ Ανθότοπος - Ερμής Ασβεστόπετρας
Μπαϊραμίδης, Τσιγγένης Μ., Μιχαηλίδης
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Α.Μ.Σ. Γαλατινής
Σωτηριάδης, Κωνσταντινίδης Χ., Φραντζοπούλου
Ακρίτες Κοζάνης - Α.Ε. Περδίκκα
Παπαδημητρίου, Ηλιάδης, Τσούλης
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Δόξα Μικροκάστρου
Καρατέρπος, Εμμανουήλ Β., Συμεωνίδης
ΑΣ Ποντοκώμης - Μ. Αλ. Χαραυγής
Μαζαράκης, Χονδροματίδης, Αρτζουμάνης
Κυριακή  29/11/2015 – 11.00π.μ.
Κοζάνη 2004 - Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Σουλίδης Δ., Ηλιάδης, Τσούλης
Κυριακή  29/11/2015 – 3.00μ.μ.
Δράσις Τσοτυλίου - Ηρακλής Κρυόβρυσης
Δεληζήσης, Σπέντζας, Μπακατάρη 
Γ’ κατηγορία
10η αγωνιστική 
Σάββατο 28/11/2015 – 3.00μ.μ.
Α.Σ. Καρυδίτσας - Αίας Μικροβάλτου
Ιωαννίδης Ν./Τιμ., Τσιότσιας, Κάμπερ  
Κυριακή  29/11/2015 – 3.00μ.μ.
Δόξα Ροδιανής -Απόλλων Αυλών
Παπαδημητρίου, Κωνσταντάρας, Σακελλαρίου
Πρόοδος Κομνηνών - Κεραυνός Πετρανών
Μαζαράκης, Κανδυλιώτης, Σιδηρόπουλος
Δαναοί Κοζάνης - Α.Ε. Καισαρειάς- Κήπου- Σπάρτου
Σουλίδης Ε., Δραγώγιας, Παπαδόπουλος Θ.
Πρόοδος Μεταξά - Ελπίδες Ελλησπόντου
Τσιγγένης Α., Μπισούκης, Εμμανουήλ Β.
Αναγέννηση Αργίλου – Μακεδονομάχος
Κωνσταντινίδης Χ., Τσέπουρας, Καλύβα
Τετάρτη  1/12/2015 – 3.00μ.μ.
Α.Ο. Κρόκου - Δόξα Βερμίου Πύργων
Δεληζήσης, Ντούλε, Χατζής