Αρχική

ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 28-29/10/2017

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης  οι διαιτητές της 8ηςαγωνιστικής  στην Α' κατηγορία της 7ης,   στον 1ο και 2ο όμιλο της Β’ κατηγορίας και της 3ης στην Γ’ κατηγορία.


Όλα τα παιχνίδια του Σαββάτου 28/10 θα ξεκινήσουν στις 4.00μ.μ. ενώ της Κυριακή στις 3.00μ.μ.
Οι πρωινοί αγώνες  Ελπίδες ΑΕΚ – Δόξα Βερμίου Πύργων και Κοζάνη 2004 – Ερμής Ασβεστόπετρας θα ξεκινήσουν στις 11.00π.μ.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ρέφερι
Α’ κατηγορία
8η  Αγωνιστική
Σάββατο  28/10/2017 – 4.00μ.μ.
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Κοζάνης (γήπεδο Πτολεμαΐδας)Σουλίδης  Ε, Μιχαηλίδης, Τσιγγένης Μ. 
Α.Σ. Βελβεντό – Εθνικός Βατερού (γήπεδο Βελβεντού)Ζούγρας, Γεωργιάδης, Πανυτσίδου
Μακεδονικός Σιάτιστας – Τιτάν Σερβίων (γήπεδο Σιάτιστας)Καρατέρπος, Κανδυλιώτης, Φραντζοπούλου 
Α.Ε. Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής (γήπεδο στρατιωτικό)
Πανυτσίδης, Μπέλτσου, Εμμανουήλ Φ
Κυριακή  29/10/2017 – 3.00μ.μ.
Αλιάκμων Αιανής – Ακρίτες Κοζάνης (γήπεδο Αιανής)Πελετίδης, Σύκος, Σπέντζας 
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Φ.Σ. Κοζάνη (γήπεδο Λιάππειο)Κουτσώνας, Τζιουβάρας, Παπαδόπουλος Χρ. 
Δόξα Λευκόβρυσης – Α.Μ.Σ. Γαλατινή (γήπεδο Λευκόβρυσης)
Γάτσου, Παπαδόπουλος Θ., Κρικέλης Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Ηρακλής Πτολεμαΐδας (γήπεδο Νεάπολης)
Τσιμεντερίδης, Λαμπριανίδης, Τζιαμπάζης 
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
7η   Αγωνιστική 
Κυριακή  29/10/2017 – 3.00μ.μ.
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Απόλλων Αυλών (γήπεδο Ροδιανής)
Κωνσταντινίδης, Ελευθεριάδης, ΠαπαφερίδηςΠρόοδος Μεταξά – Α.Ε. Καισαρειάς (γήπεδο Μεταξά)Σωτηριάδης, Παπαδόπουλος Μ., Βερεντζιώτης  
Α.Ε. Άνω Κώμης – Α.Σ. Καρυδίτσας (γήπεδο Κρόκου)Κατσούμπας, Σίας Α., Σιας Κ. Α.Ε. Κρανιδίων – Έλατος Ελάτης (γήπεδο Κρανιδίων)

Ζούγρας, Ιωαννίδης Β., Συμεωνίδης 
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ο. Κρόκου (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Γεωργιάδης, Μπέλτσου, Φραντζοπούλου Αναγέννηση Λιβαδερού – Ερμής Πλατανορέμματος (γήπεδο Λιβαδερού)
Τσούλης, Ντούλε, Χατζηγεωργίου Ρεπό: Αίας Μικροβάλτου
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
7η   Αγωνιστική 
Σάββατο  28/10/2017 – 4.00μ.μ.
Δαναοί Κοζάνης-Βέρμιο Καρυοχωρίου (γήπεδο Βατερού)Κουτσώνας, Βογδόπουλος, Βασιλειάδης 
Α.Ε. Περδίκκα-Δόξα Μικροκάστρου (γήπεδο Περδίκκα)Σωτηριάδης, Κάμπερ, Πουρλουκάκης 
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας (γήπεδο Καλαμιάς)
Κεχαγιάς, Πανυτσίδου, Γκουρτζούμη
Κυριακή  29/10/2017 – 11.00π.μ.
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Δόξα Βερμίου Πύργων (γήπεδο στρατιωτικό)
Ζούγρας, Γεωργιάδης, Μπακατάρη Κοζάνη 2004-Ερμής Ασβεστόπετρας (γήπεδο Νέας Νικόπολης)Πελετίδης, Τζιουβάρας, Βαρδιάμπαση 
Κυριακή  29/10/2017 – 3.00μ.μ.
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Κεραυνός Πετρανών (γήπεδο Ατρομήτου)
Τζουβάρας, Εμμανουήλ Φ., Τέμης 
Ρεπό: Πρόοδος Κομνηνών
Γ’ κατηγορία
3η  αγωνιστική
Σάββατο  28/10/2017 – 4.00μ.μ.
ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου-Αναγέννηση Εράτυρας (γήπεδο Πύργων)
Τζουβάρας, Τσανης, Αρσενίδου Αστραπή Κλείτου - Αναγέννηση Αργίλου (γήπεδο Αργίλου)Κεχαγιάς, Σίας Α., Σίας Κ. 
Εθνικός Πτολεμαΐδας -  Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας (γήπεδο Ατρομήτου)
Κωνσταντινίδης, Βαρδιάμπαση, Δημητριάδου 
Κυριακή  29/10/2017 – 3.00μ.μ.
Δάφνη Πολυμύλου-  ΦΣ Εορδαϊκός (γήπεδο  Πολυμύλου)Βασιλειάδης, Κουμπούρας, Χρυσοστομίδης 

Ρεπό: Ηρακλής Δρεπάνου

Δημοφιλές περιεχόμενο