Αρχική

ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα "σφυρίξουν" το Σαββατοκύριακο 20-21/12/2014

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης  οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής  στην Α' κατηγορία και  της τελευταίας αγωνιστικής (13ης) στην Β' κατηγορία. Τα παιχνίδια θα γίνουν  το Σαββατοκύριακο  20 και 21 Δεκεμβρίου,  στις 3.00  το μεσημέρι. 


Α’ κατηγορία

14ηαγωνιστική
Σάββατο 20/12/2014
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Α.Ε. Ελίμειας (γήπεδο Νεάπολης)
Πανυτσίδης, Σουλίδης Ε., Σουλίδης Δ.
Α.Σ. Βελβεντό - Μακεδονικός Σιάτιστας (γήπεδο Βελβεντού)
Ζούγρας, Τζιουβάρας, Παπαδόπουλος Χρ.
Αστραπή Κλείτου - Μακεδονικός Φούφα (γήπεδο Αργίλου)
…………….
Α.Ε. Κοζάνης - Απόλλων Ακρινής (γήπεδο Στρατιωτικό)
Μπαϊραμίδης, Γεωργιάδης, Κωνσταντινίδης Α.
Κυριακή 21/12/2014
Αναγέννηση Εράτυρας - Α.Ε.Π. Καραγιαννίων (γήπεδο Εράτυρας)
Καρατέρπος, Γεωργιάδης, Τζιαμπάζης
Εορδαϊκός - Μακεδονικός  Κοζάνης (γήπεδο ΔΑΚ Πτολεμαΐδας)
Τσιμεντερίδης, Μπισούκης, Τζουβάρας
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας (γήπεδο Γαλατινής)
………………….
Αλιάκμων Αιανής - Α.Ε. Περδίκκα (γήπεδο Αιανής)Πελετίδης, Κουτζιακουτζίδης, Μπακατάρη 
Β’ κατηγορία   
1ος  όμιλος
13ηαγωνιστική (τελευταία 1ου γύρου)
Σάββατο 20/12/2014
Α.Ε. Άνω Κώμης - Δόξα Ροδιανής (γήπεδο Δρεπάνου)
Τσιγγένης Α., Μπέλτσου, Τσιγγένης Μ.
Αναγέννηση Λιβαδερού - Τιτάν Σερβίων (γήπεδο Λιβαδερού)
Δεληζήσης, Μπακατάρη, Μπαλιάκας  
Κυριακή 21/12/2014
ΑΟ Τρανοβάλτου - Κοζάνη 2004 (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Σπέντζας, Γκέκα, Γκόγκος
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Εθνικός Βατερού (γήπεδο Ροδιανής)
Τσιγγένης Α., Μπαλιάκας, Γάτσου)
ΑΕ Κρανιδίων - Έλατος Ελάτης (γήπεδο Κρανιδίων)
Σουλίδης Ε., Σύκος, Λαμπριανίδης
Μ. Αλ. Λευκοπηγής - Ερμής Πλατανορέμματος (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Παπαδημητρίου, Βασιλειάδης, Φτάκας
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Κένταυρος Πρωτοχωρίου (γήπεδο Βαθυλάκκου)    
Πανυτσίδης, Κουντουράκης, Χατζής 
2ος  όμιλος
13ηαγωνιστική (τελευταία 1ου γύρου)
Σάββατο 20/12/2014
Δόξα Μικροκάστρου - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας (γήπεδο Μικροκάστρου)
Πελετίδης, Τζιαμπάζης, Κουτζιακουτζίδης
ΕΑΣ Ανθότοπος - Ερμής Ασβεστόπετρας (γήπεδο Ανθότοπου)
Καρατέρπος, Μπισούκης, Σύκος               
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Μ. Αλ. Χαραυγής (γήπεδο Καρυοχωρίου)
Σωτηριάδης, Εμμανουήλ, Μιχαηλίδης             
Κυριακή 21/12/2014
ΠΑΟΚ Κοίλων – Πολυνίκης (γήπεδο Λιάππειο)
Διαμαντής Γ., Παπαδόπουλος Θ., Πανυτσίδου   
ΑΣ Ποντοκώμης - Ακρίτες Κοζάνης (γήπεδο Ποντοκώμης)
Σουλίδης Δ., Μπέλτσου, Κανδυλιώτης           
Άρης Μαυροπηγής - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο Μαυροπηγής)
Ιωαννίδης Ν./Τιμ., Βερδιάμπαση, Τσιότσιας
Κεραυνός Πετρανών - Ηρακλής Κρυόβρυσης (γήπεδο Πετρανών)
Παπαχαρίσης, Ντούλε, Κωνσταντινίδης Χ.