Αρχική

ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 15-16/03/2014

Κουντουράκης - Σπέντζας - Σύκος 
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης  οι διαιτητές των αναμετρήσεων στην Α' κατηγορία (25η αγωνιστική), Β' κατηγορία  (22η αγωνιστική) και Γ' κατηγορία  (20η αγωνιστική) 


 Α’ κατηγορία
 25η  αγωνιστική 
Σάββατο 15/03/2013 – 15.00
Α.Ε. Περδίκκα  - Μακεδονικός Φούφα (γήπεδο Περδίκκα)
Πανυτσίδης, Παπαδόπουλος Χρ., Μπαλιάκας
Α.Σ. Βελβεντό  - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου (γήπεδο Βελβεντού)
Καρατέρπος, Μπισούκης, Συμεωνίδης
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας  - Α.Ε.Π. Καραγιαννίων  (γήπεδο Άρδασσας)
Μπαϊραμίδης, Ιωαννίδης Β., Μπέλτσου
Άρης Μαυροπηγής  - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας (γήπεδο Μαυροπηγής)
Διαμαντής Γ., Κουτζιακουτζίδης,  Τζιουβάρας
Α.Ε. Κοζάνης  - Α.Ε. Ελίμειας (γήπεδο στρατιωτικό)
Τσιμεντερίδης, Γεωργιάδης, Μπακατάρη
Κυριακή 16/03/2014 – 15.00
Έλατος Ελάτης  - Αναγέννηση Εράτυρας (γήπεδο Τρανοβάλτου)  
Ζούγρας, Ξενακίδης, Τζιαμπάζης
Εορδαϊκός  - Τιτάν Σερβίων (ΔΑΚ Πτολεμαΐδας)
Σουλίδης Ε., Κουντουράκης, Σύκος
Απόλλων Ακρινής  - Μακεδονικός  Κοζάνης (γήπεδο Ακρινής)

Τσιγγένης Α., Μπέλτσου, Παπαδόπουλος Μ. 

Β’ κατηγορία 1ος όμιλος
22η αγωνιστική   
Σάββατο 15/03/2013 – 15.00
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής  - Μ. Αλ. Λευκοπηγής  (γήπεδο Αγίας Παρασκευής)
Κωνσταντινίδης Χ., Δραγώγιας, Παπαδόπουλος Θ.
Αναγέννηση Λιβαδερού - Εθνικός Βατερού (γήπεδο Λιβαδερού)
Τσιγγένης Α., Ιωαννίδης Ν., Παπαδόπουλος Μ.
Κυριακή 16/03/2014 – 15.00
Αστραπή Κλείτου  - ΑΟ Τρανοβάλτου  (γήπεδο Αργίλου)
Πανυτσίδης, Λαζαρίδης, Στρατούδης
ΑΕ Κρανιδίων  - Απόλλων Αυλών (γήπεδο Κρανιδίων)
Παπαχαρίσης, Φτάκας, Βασιλειάδης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου  - Δόξα Ροδιανής  (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Παπαδόπουλος Χ., Γκέκα, Ηλιάδης
Ερμής Πλατανορέματος  - Αλιάκμων Αιανής  (γήπεδο Πλατανορέματος)
Καρατέρπος, Μπισούκης, Συμεωνίδης
Κυριακή 16/03/2014 – 18.00
Κοζάνη 2004 - Δαναοί Κοζάνης  (γήπεδο ΕΠΣ Κοζάνης)

Τσιμεντερίδης, Δραγώγιας, Παπαδόπουλος Θ. 

Β’ κατηγορία  2ος όμιλος
22η  αγωνιστική   
Σάββατο 15/03/2013 – 15.00
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας  - Ακαδημία Σιάτιστας  (γήπεδο Ατρόμητου)
Παπαδημητρίου, Φραντζοπούλου, Εμμανουήλ
Δόξα Μικροκάστρου  - Ακρίτες Κοζάνης  (γήπεδο Μικροκάστρου)
Λαμπριανίδης, Πραχάλης, Στρατούδης
Μακεδονικός Σιάτιστας  - Μ. Αλ. Χαραυγής  (γήπεδο Σιάτιστας)
Σωτηριάδης, Χονδροματίδης, Ιωαννίδης Ν./Τιμ.
ΕΑΣ Ανθότοπου  - Βέρμιο Καρυοχωρίου  (γήπεδο Ανθότοπου)
Κουντουράκης, Ηλιάδης, Πανυτσίδου
Ερμής Ασβεστόπετρας  - ΑΣ Ποντοκώμης  (γήπεδο Ασβεστόπετρας)
Σουλίδης Δ., Γκέκα, Αρτζουμάνης
Κυριακή 16/03/2014 – 15.00
ΠΑΟΚ Κοίλων  - Ηρακλής Κρυόβρυσης  (γήπεδο Λιάππειο)
Μαλιούρας, Μπαλιάκας, Μπακατάρη
ΑΜΣ Γαλατινής  - Πολυνίκης (γήπεδο Γαλατινής)

Κουτσώνας, Πραχάλης, Χατζής 

Γ’ κατηγορία
20η αγωνιστική
Σάββατο 15/03/2013 – 15.00
Αίας Μικροβάλτου  - Πρόοδος Μεταξά (γήπεδο Μικροβάλτου)
Μαλιούρας, Δήμος, Βασιλειάδης
Δράση Τσοτυλίου - Ηρακλής Πτολεμαΐδας (γήπεδο Τσοτυλίου)
Σπέντζας, Βαξεβάνος, Χρυσοστομίδης
ΑΕ Καισαριάς - Κήπου-Σπάρτου  - Δόξα Λευκόβρυσης (γήπεδο ΕΠΣ Κοζάνης)
Λαζαρίδης, Σύκος, Χατζής  
Κυριακή 16/03/2014 – 11.00
Ιωνικός Βαθυλάκκου  - Κεραυνός  Πετρανών (γήπεδο Βαθυλάκκου)
Ζούγρας, Ξενακίδης, Τζιαμπάζης
Κυριακή 16/03/2014 – 15.00
ΑΣ Καρυδίτσας  - ΑΕ Άνω Κώμης (γήπεδο ΕΠΣ Κοζάνης)
Σωτηριάδης, Μιχαηλίδης, Τσιγγένης Μ.
Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης  - ΑΟ Πύργων (γήπεδο Δρεπάνου)
Παπαδημητρίου, Σπέντζας, Χρυσοστομίδης
ΑΟ Κρόκου  - Άρης Καλονερίου (γήπεδο Κρόκου)
Ιωαννίδης Ν./Τιμ., Βαρδιάμπαση, Κανδυλιώτης