ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 08-09/03/2014
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης οι διαιτητές των αναμετρήσεων στην Α' κατηγορία (24η αγωνιστική), Β' κατηγορία (21η αγωνιστική) και Γ' κατηγορία (19η αγωνιστική)
Α’ κατηγορία
24η αγωνιστική
Σάββατο 8/3/2014 – 15.00
Άρης Μαυροπηγής - Α.Σ. Βελβεντό (γήπεδο Μαυροπηγής)
Κουτσώνας, Κουτζιακουτζίδης, Λαμπριανίδης
Μακεδονικός Κοζάνης - Α.Ε. Κοζάνης (γήπεδο Βατερού)
Καρατέρπος, Ξενακίδης, Ιωαννίδης Ν.
Μακεδονικός Φούφα - Αναγέννηση Εράτυρας (γήπεδο Φούφα)
Σωτηριάδης, Κωνσταντινίδης Α., Συμεωνίδης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Απόλλων Ακρινής (ΔΑΚ Πτολεμαΐδας)
Μπαϊραμίδης, Ιωαννίδης Β., Μπέλτσου
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας (γήπεδο Νεάπολης)
Ζούγρας, Τζιουβάρας, Γκέκα
Τιτάν Σερβίων - Έλατος Ελάτης (γήπεδο Σερβίων)
Μαλιούρας, Τζιαμπάζης, Λαζαρίδης
Κυριακή 9/3/2014 – 15.00
Α.Ε. Ελίμειας - Εορδαϊκός (γήπεδο Κρόκου)
ΣΔ ………….
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων - Α.Ε. Περδίκκα (γήπεδο Ξηρολίμνης)
Σουλίδης Ε., Κουντουράκης, Μπακατάρη
Β’ κατηγορία 1οςόμιλος
21η αγωνιστική
Σάββατο 8/3/2014 – 15.00
ΑΟ Τρανοβάλτου - ΑΕ Κρανιδίων (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Σπέντζας, Σύκος, Κουντουράκης
Δόξα Ροδιανής - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής (γήπεδο Ροδιανής)
Σουλίδης Δ., Δραγώγιας, Ηλιάδης
Κυριακή 9/3/2014 – 15.00
Μ. Αλ. Λευκοπηγής - Δαναοί Κοζάνης (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Λαζαρίδης, Διαμαντής Δ., Στρατούδης
Εθνικός Βατερού - Κοζάνη 2004 (γήπεδο Βατερού)
Κουτσώνας, Ηλιάδης, Λαμπριανίδης
Αλιάκμων Αιανής - Αναγέννηση Λιβαδερού (γήπεδο Αιανής)
Σουλίδης Δ., Δραγώγιας, Ηλιάδης
Απόλλων Αυλών - Ερμής Πλατανορέματος (γήπεδο Αυλών)
Διαμαντής Γ., Κουτζιακουτζίδης, Βασιλειάδης
Αστραπή Κλείτου - Κένταυρος Πρωτοχωρίου (γήπεδο Αργίλου)
Μπαϊραμίδης, Ιωαννίδης Β., Μπέλτσου
Β’ κατηγορία 2ος όμιλος
21η αγωνιστική
Σάββατο 8/3/2014 – 15.00
ΑΣ Ποντοκώμης - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο Ποντοκώμης)
Σουλίδης Ε., Μπακατάρη, Αμαραντίδης
Μ. Αλ. Χαραυγής - ΑΜΣ Γαλατινής (γήπεδο Χαραυγής)
Τσιγγένης Α., Χονδροματίδης, Παπαδόπουλος Μ.
Μακεδονικός Σιάτιστας - Δόξα Μικροκάστρου (γήπεδο Σιάτιστας)
Παπαδόπουλος Χ., Μπαλιάκας, Κωνσταντινίδης Χ.
Ακρίτες Κοζάνης - ΠΑΟΚ Κοίλων (γήπεδο ΕΠΣ Κοζάνης)
Διαμαντής Γ., Παπαδόπουλος Θ., Χατζής
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ερμής Ασβεστόπετρας (γήπεδο Καρυοχωρίου)
Μπισούκης, Βαρδιάμπαση, Μιχαηλίδης
Κυριακή 9/3/2014 – 15.00
Ηρακλής Κρυόβρυσης - Ακαδημία Σιάτιστας (γήπεδο Κρυόβρυσης)
Σωτηριάδης, Αρτζουμάνης, Φραντζοπούλου
Πολυνίκης - ΕΑΣ Ανθότοπου (γήπεδο στρατοπέδου)
Ιωαννίδης Ν./Τιμ., Συμεωνίδης, Τσιγγένης Μ. *Ο αγώνας ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ για την 21η αγωνιστική του 2ου Ομίλου της Β΄ Κατηγορίας θα διεξαχθεί το Σάββατο 08/03/2014 και ώρα 15:00 στο γήπεδο της Ε.Π.Σ. Κοζάνης αντί στο Λιάπειο(Κοίλα) λόγω ακαταλληλότητας του αγωνιστικού χώρου .
Γ’ κατηγορία
19η αγωνιστική
Σάββατο 8/3/2014 – 15.00
Άρης Καλονερίου - Ιωνικός Βαθυλάκκου (γήπεδο Καλονερίου)
Γκόγκος, Πραχάλης, Γκόγκα
ΑΕ Άνω Κώμης - Δράση Τσοτυλίου (γήπεδο Αιανής)
Παπαδημητρίου, Πανυτσίδου, Βογδόπουλος
Κυριακή 9/3/2014 – 11.00
Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης - ΑΕ Καισαριάς - Κήπου-Σπάρτου (γήπεδο Δρεπάνου)
Ιωαννίδης Ν./Τιμ., Αρτζουμάνης, Φραντζοπούλου
Κυριακή 9/3/2014 – 15.00
Δόξα Λευκόβρυσης - ΑΣ Καρυδίτσας (γήπεδο ΕΠΣ Κοζάνης)
Μαλιούρας, Σύκος, Χατζής
Πρόοδος Μεταξά - ΑΟ Κρόκου (γήπεδο Μεταξά)
Μπισούκης, Ιωαννίδης Ν., Κωνσταντινίδης Α.
Κεραυνός Πετρανών - Ηρακλής Πτολεμαΐδας (γήπεδο Πετρανών)
Παπαχαρίσης, Βαξεβάνος, Αμαραντίδης
ΑΟ Πύργων - Αίας Μικροβάλτου (γήπεδο Πύργων)
Χονδροματίδης, Παπαδόπουλος Μ., Κάμπερ