ΕΠΣ Κοζάνης: Αποτελέσματα Σαββάτου 19/10
Αμετάβλητη
η κατάσταση στην κορυφή και στην ουρά.
η κατάσταση στην κορυφή και στην ουρά.
Νίκες
για τους πρωτοπόρους
για τους πρωτοπόρους
Παλικαρίσια
νίκη του Βοΐου …έκοψε την φόρα του Φούφα
νίκη του Βοΐου …έκοψε την φόρα του Φούφα
Ξύπνησε
και νίκησε στο δεύτερο μέρος η Αναγέννησης
και νίκησε στο δεύτερο μέρος η Αναγέννησης
Δίκαιο
διπλό της ΑΕ Κοζάνης
διπλό της ΑΕ Κοζάνης
Μοιράστηκαν
βαθμούς Μακεδονικός και Ελίμεια όλα έγιναν σε δύο λεπτά
βαθμούς Μακεδονικός και Ελίμεια όλα έγιναν σε δύο λεπτά
Αέρας πέρασε ο Εορδαϊκός από το Βατερό
6η αγωνιστική
Μακεδονικός Κοζάνης-Α.Ε. Ελίμειας 1-1
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου-Μακεδονικός Φούφα 3-2
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας-Τιτάν Σερβίων 4-1
Άρης Μαυροπηγής-Αναγέννηση Εράτυρας 0-3
Α.Σ. Βελβεντό-Εορδαϊκός 1-4
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Α.Ε. Κοζάνης 0-1
Κυριακή 20/10/2013 (4.00μ.μ.)
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων-Έλατος Ελάτης (γήπεδο Ξηρολίμνης)
Τσιγγένης Α., Κωνσταντινίδης, Χονδροματίδης
Απόλλων Ακρινής-Α.Ε. Περδίκκα (γήπεδο Ακρινής)
Τσιμεντερίδης, Γεωργιάδης, Γάτσου
Β’ κατηγορία (1ος όμιλος)
Πήρε φόρα η Αγία Παρασκευή … νέο διπλό
Η μπάλα "τιμώρησε" το Τρανόβαλτο
Η μπάλα "τιμώρησε" το Τρανόβαλτο
Ισόπαλο το ντέρμπι μεταξύ της Ροδιανής
και της Αιανής
και της Αιανής
5η αγωνιστική
ΑΟ Τρανοβάλτου-ΜΑΠΣ Αγίας
Παρασκευής 1-2
Παρασκευής 1-2
Δόξα Ροδιανής-Αλιάκμων Αιανής 1-1
Κυριακή 20/10/2013 (4.00μ.μ.)
Ερμής Πλατανορέματος-Αναγέννηση Λιβαδερού (γήπεδο Πλατανορέματος)
Διαμαντής Γ., Λαζαρίδης Ι., Βασιλειάδης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου-Δαναοί Κοζάνης (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Μπισούκης, Μπέλτσου, Τσιγγένης Μ.
ΑΕ Κρανιδίων-Κοζάνη 2004 (γήπεδο Κρανιδίων)
Παπαδημητρίου, Λαμπριανίδης, Δραγώγιας
Αστραπή Κλείτου-Εθνικός Βατερού (γήπεδο Αργίλου)
Ζούγρας, Τσιαμπάζης, Ξενακίδης
Απόλλων Αυλών-Μ. Αλ. Λευκοπηγής (γήπεδο Αυλών)
Σουλίδης Ε., Σουλίδης Δ., Παπαδόπουλος Θ.
Β’ κατηγορία (2ος όμιλος)
Δύσκολη
νίκη για το Μακεδονικό Σιάτιστας
νίκη για το Μακεδονικό Σιάτιστας
Ανεβαίνει
η Ασβεστόπετρα
η Ασβεστόπετρα
Άνετα
οι Ακρίτες
οι Ακρίτες
Μοιράστηκαν
γκολ και βαθμούς Μικρόκαστρο, Ακαδημία Σιάτιστας και Χαραυγή με ΠΑΟΚ Κοίλων
γκολ και βαθμούς Μικρόκαστρο, Ακαδημία Σιάτιστας και Χαραυγή με ΠΑΟΚ Κοίλων
5η
αγωνιστική
αγωνιστική
Μ. Αλ. Χαραυγής-ΠΑΟΚ Κοίλων 2-2
ΕΑΣ Ανθότοπου-Ερμής Ασβεστόπετρας 2-3
Δόξα Μικροκάστρου-Ακαδημία Σιάτιστας 2-2
Ακρίτες Κοζάνης-Βέρμιο Καρυοχωρίου 4-0
Μακεδονικός Σιάτιστας-ΑΣ Ποντοκώμης 3-2
Κυριακή 20/10/2013 (4.00μ.μ.)
Πολυνίκης-Ηρακλής Κρυόβρυσης (γήπεδο στρατοπέδου)
Σωτηριάδης, Τέμης, Φραντζοπούλου
ΑΜΣ Γαλατινής-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο Γαλατινής)
Παπαδόπουλος Χ., Κουντουράκης, Αραβοπούλου
Γ’ κατηγορία
Εύκολο
απόγευμα για τη Λευκόβρυση
απόγευμα για τη Λευκόβρυση
3η αγωνιστική
Δόξα
Λευκόβρυσης - Άρης Καλονερίου 3-0
Λευκόβρυσης - Άρης Καλονερίου 3-0
Κυριακή 20/10/2013 (11.00π.μ.)
ΑΟ Κρόκου - Ιωνικός Βαθυλάκκου (γήπεδο Κρόκου)
Παπαδόπουλος Χ., Αρτζουμάνη, Τσιγγένης Μ.
Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης - Κεραυνός Πετρανών (γήπεδο Δρεπάνου)
Κουντουράκης, Τζώρτζος, Φραντζοπούλου
Κυριακή 20/10/2013 (4.00μ.μ.)
Δόξα Βερμίου Πύργων - ΑΣ Καρυδίτσας (γήπεδο Πύργων)
Ιωαννίδης Ν., Ιωαννίδης Ν.Τιμ., Βαρδιάμπαση
ΑΕ Καισαριάς Κήπου Σπάρτου - Δράση Τσοτυλίου (γήπεδο Αιανής)
Μαλιούρας, Φτάκας, Μπακατάρη
Αίας Μικροβάλτου - Ηρακλής Πτολεμαΐδας (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Σπέντζας, Αμαραντίδης, Χατζής
Πρόοδος Μεταξά - ΑΕ Άνω Κώμης (γήπεδο Μεταξά)
Δεληζήσης, Μπαλιάκας, Πραχάλης