ΕΠΣ Καστοριάς: Με 27 γκολ ολοκληρώθηκε η 7η αγωνιστική – Τα αποτελέσματα

Στα τελευταία λεπτά του αγώνα κατάφερε να πάρει τη νίκη ο Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας από Αστραπή Μεσοποταμίας στην 7η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας Ελαστικά & Ζάντες Λιαχόπουλος της ΕΠΣ Καστοριάς.
Ο Παναργειακός πήρε μια πολύτιμη νίκη στο Μαυροχώρι κόντρα στον τοπικό Γράμμο, ο Ηρακλής πήρε εύκολα τη νίκη στο εντός έδρας παιχνίδι επικρατώντας των Γραμμοχωρίων με σκορ 6-1. Στους Αμπελόκηπους οι φιλοξενούμενοι «κάστορες», ενώ προηγούνταν με σκορ 0-2, το οποίο ήταν και σκορ ημιχρόνου, δεν μπόρεσαν να κρατήσουν το προβάδισμά τους, με τους «μαυραετούς» της «Δόξας» να ισοφαρίζουν σε 2-2 και να παίρνουν το «Χ», το Νταηλάκη «καθάρισε» το παιχνίδι κόντρα στον Κρόνο από το πρώτο ημίχρονο (2-0), η Ομόνοια Βογατσικού φιλοδώρησε οκτώ γκολ στον Κεραυνό Χιλιοδένδρου και συνέχισε τις καλές εμφανίσεις μετά τη νίκη επί του Γράμμου στο κύπελλο. Ενώ, σκούρα τα βρήκε η Κορησός στο Καλοχώρι, παίρνοντας όμως τη νίκη με σκορ 0-1.